2. Verfahren
Verfahren
Titel: Vrijwillige transparantie Hoeksche Waard Cadeaubon
Beschreibung: Gemeente Hoeksche Waard heeft het voornemen om een raamovereenkomst af te sluiten met Stichting Detailhandelsraad Hoeksche Waard voor de levering van de Hoeksche Waard Cadeaubon. Deze cadeaubon wordt ingezet als eindejaarsgeschenk voor medewerkers, als blijk van waardering voor mantelzorgers en voor de attentieregeling. De totale waarde van de opdracht wordt geraamd op € 600.000 voor een periode van vier jaar.
Interne Kennung: Z/25/332677
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 18530000 Geschenkartikel
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1