2. Verfahren
Verfahren
Titel: Laryngoskop och tillhörande förbrukning 2027 SLL423
Beschreibung: Upphandlingen omfattar koventionella laryngoskop, videolaryngoskop samt blad och tillbehör till dessa. Delar av de produkter upphandlingen omfattar har tidigare upphandlats på Region Stockholms ramvtal för Anestesi- och intensivvårdsartiklar SLL510.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:131941:Lot:1