2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa aktualizacji i licencji uzupełniających oprogramowania Microsoft z SA w ramach 3-letniego programu licencyjnego MEA i obsługą programu i usługi asysty technicznej Microsoft Unified Support
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia w zakresie zamówienia podstawowego jest: 1) zapewnienie przez Wykonawcę Zamawiającemu subskrypcji i Software Assurance dla posiadanych przez Zamawiającego licencji Microsoft oraz dostawa nowych licencji uzupełniających oprogramowanie Microsoft wraz z Software Assurance; 2) zapewnienie pakietu wsparcia producenta Microsoft Unified Enterprise Support. 2. W trakcie realizacji zamówienia Zamawiający będzie miał prawo do skorzystania z opcji, w ramach której Wykonawca zapewni udzielenie dodatkowych subskrypcji lub licencji na oprogramowanie Microsoft wraz z Software Assurance na podstawie zamówień: a. skorygowanych, opisanych w § 2 ust. 3 pkt 2 projektu umowy stanowiącego Załącznik nr 2 do SWZ; b. cennikowych, opisanych w § 2 ust. 3 pkt 3 projektu umowy stanowiącego Załącznik nr 2 do SWZ; - składanych przez Zamawiającego zgodnie z § 2 projektu umowy stanowiącego Załącznik nr 2 do SWZ. Przedmiot zamówienia, o którym mowa w pkt 1 i 2 (zamówienie podstawowe i opcja) będzie wykonywany przez Wykonawcę w ramach trzyletniego programu licencyjnego Microsoft Enterprise Agreement realizowanego na podstawie odrębnych umów zawartych pomiędzy Zamawiającym a firmą Microsoft Ireland Operations Limited
Interne Kennung: DZA-DZAZZP.2610 29.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: W trakcie realizacji zamówienia Zamawiający będzie miał prawo do skorzystania z opcji, w ramach której Wykonawca zapewni udzielenie dodatkowych subskrypcji lub licencji na oprogramowanie Microsoft wraz z Software Assurance na podstawie zamówień: a. skorygowanych, opisanych w § 2 ust. 3 pkt 2 projektu umowy stanowiącego Załącznik nr 2 do SWZ; b. cennikowych, opisanych w § 2 ust. 3 pkt 3 projektu umowy stanowiącego Załącznik nr 2 do SWZ; - składanych przez Zamawiającego zgodnie z § 2 projektu umowy stanowiącego Załącznik nr 2 do SWZ.