648542-2026 - Wettbewerb
Polen – Medizinische Verbrauchsartikel – Dostawa specjalistycznych obłożeń i zestawów do zabiegów kardiologicznych, ablacji i wszczepiania stymulatorów
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa specjalistycznych obłożeń i zestawów do zabiegów kardiologicznych, ablacji i wszczepiania stymulatorów
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa specjalistycznych obłożeń i zestawów do zabiegów kardiologicznych, ablacji i wszczepiania stymulatorów w podziale na 3 części. Zadanie nr 1 – Specjalistyczne obłożenia i zestawy do zabiegów kardiologicznych Zadanie nr 2 – Zestawy do ablacji i do wszczepienia stymulatora serca Zadanie nr 3 – Introducery z rozrywalną koszulką 2. Przedmiot zamówienia obejmuje dostawę, rozładunek zgodnie z ofertą cenową i szczegółowym opisem przedmiotu zamówienia stanowiącym Załącznik nr 1.1 – 1.3 do SWZ.
Interne Kennung: DZP/PN/41/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie nr 1 – Specjalistyczne obłożenia i zestawy do zabiegów kardiologicznych
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1.1 do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie nr 1
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie nr 2 – Zestawy do ablacji i do wszczepienia stymulatora serca
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1.2 do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie nr 3 – Introducery z rozrywalną koszulką
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1.3 do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie nr 3