648557-2026 - Wettbewerb
Rumänien – Schweinefleisch – Acord cadru furnizare alimente
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Acord cadru furnizare alimente
Beschreibung: Lot 1. ceafa de porc refrigerata: min. 1000 kg. - max. 100.000 kg; Lot 2. cascaval: min. 1000 kg. - max. 70.000 kg; Contractele subsecvente vor fi atribuite de regula semestrial, in functie de nevoile institutiei si de bugetul alocat. OBSERVATII: Orice operator economic are dreptul de a solicita clarificari sau informatii suplimentare, semnate cu semnatura electronica extinsa, numai prin SEAP, intr-un termen de cel mult 17 zile inainte de data limita de depunere a ofertelor, conform art. 160 alin. 1 si 2 din Legea 98/2016. In masura in care solicitarile de clarificari sau informatiile suplimentare au fost adresate in termenul prevazut anterior, raspunsurile vor fi publicate in SEAP in termen de 10 zile inainte de data limita de depunere a ofertelor, conform art. 161 alin. 1 si 2 din Legea 98/2016, autoritatea contractanta urmand sa nu dea curs solicitarilor adresate prin alta modalitate de comunicare sau alt termen decat cel stabilit.
Interne Kennung: 4266472_2026_PAAPD1598142
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15113000 Schweinefleisch
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Ceafa de porc refrigerata
Beschreibung: Acord cadru furnizare- Ceafa de porc refrigerata- min. 1000 kg - max. 100.000 kg.
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Cascaval
Beschreibung: Acord cadru furnizare- Cascaval- min. 1000 kg - max. 70.000 kg.
Interne Kennung: 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15544000 Hartkäse