See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: 39-OVSz-2025 Ritkasavók
Beschreibung: Beszerzendő mennyiség a teljes szerződéses időtartamra, 24 hónapra: 1. rész: 900 ml anti-A1 reagens A1 vörösvérsejt antigén meghatározásához Részletes szakmai elvárások: • Dolichos Biflorus lektin • Kiszerelése legalább 2 ml, legfeljebb 5 ml 2. rész: 120 ml anti-H reagens H vörösvérsejt antigén meghatározásához Részletes szakmai elvárások: • Ulex Europeaus lektin • Kiszerelése legalább 2 ml, legfeljebb 5 ml 3. rész: 2.000 ml AB vércsoportú, irreguláris antitest-mentes savó Részletes szakmai elvárások: • Irreguláris antitest-mentes savó • Kiszerelése legalább 5 ml, legfeljebb 10 ml 4. rész: 2.400 ml anti-Cw reagens Cw vörösvérsejt antigén meghatározásához Részletes szakmai elvárások: • Monoklonális • Antitest osztálya IgM • Kiszerelése legalább 2 ml, legfeljebb 5 ml 5. rész: 2.100 ml anti-K reagens K vörösvérsejt antigén meghatározásához Részletes szakmai elvárások: • Monoklonális • Antitest osztálya IgM • Kiszerelése legalább 2 ml, legfeljebb 5 ml 6. rész: 1. sor: 230 ml anti-k (Cellano) reagens k (Cellano) vörösvérsejt antigén meghatározásához Részletes szakmai elvárások: • Poliklonális • Nyilatkozat a Kpa pozitív vörösvérsejtekkel adott reakcióról • Kiszerelése legalább 2 ml, legfeljebb 5 ml 2. sor: 520 ml anti-Kpa reagens Kpa vörösvérsejt antigén meghatározásához Részletes szakmai elvárások: • Poliklonális • Antitest osztálya IgG • Kiszerelése legalább 0,5 ml, legfeljebb 2 ml 3. sor: 50 ml anti-Kpb reagens Kpb vörösvérsejt antigén meghatározásához Részletes szakmai elvárások: • Poliklonális • Antitest osztálya IgG • Kiszerelése legalább 0,5 ml, legfeljebb 2 ml 7. rész: 1. sor: 1.550 ml anti-M reagens M vörösvérsejt antigén meghatározásához Részletes szakmai elvárások: • Monoklonális • Antitest osztálya IgM • Kiszerelése legalább 2 ml, legfeljebb 5 ml 2. sor: 500 ml anti-N reagens N vörösvérsejt antigén meghatározásához Részletes szakmai elvárások: • Monoklonális • Antitest osztálya IgM • Nem a 1422C7 sejtvonalból származik • Nyilatkozat az M homozigóta, S pozitív vörösvérsejtekkel adott reakcióról • Kiszerelése legalább 2 ml, legfeljebb 5 ml 8. rész: 1.000 ml anti-S reagens S vörösvérsejt antigén meghatározásához Részletes szakmai elvárások: • Monoklonális • Antitest osztálya IgM • Kiszerelése legalább 2 ml, legfeljebb 5 ml 9. rész: 230 ml anti-s reagens s vörösvérsejt antigén meghatározásához Részletes szakmai elvárások: • Monoklonális • Antitest osztálya IgM • Kiszerelése legalább 2 ml, legfeljebb 5 ml 10. rész: 110 ml anti-s reagens s vörösvérsejt antigén meghatározásához Részletes szakmai elvárások: • Monoklonális • Antitest osztálya IgG • Kiszerelése legalább 2 ml, legfeljebb 5 ml 11. rész 500 ml anti-P1 reagens P1 vörösvérsejt antigén meghatározásához Részletes szakmai elvárások: • Monoklonális • Antitest osztálya IgM • Kiszerelése legalább 2 ml, legfeljebb 5 ml 12. rész: 1. sor: 800 ml anti-Lua reagens Lua vörösvérsejt antigén meghatározásához Részletes szakmai elvárások: • Kiszerelése legalább 0,5 ml, legfeljebb 2 ml 2. sor: 50 ml anti-Lub reagens Lub vörösvérsejt antigén meghatározásához Részletes szakmai elvárások: • Kiszerelése legalább 0,5 ml, legfeljebb 2 ml 13. rész: 1. sor: 1.800 ml anti-Lea reagens Lea vörösvérsejt antigén meghatározásához Részletes szakmai elvárások: • Monoklonális • Antitest osztálya IgM • Kiszerelése legalább 2 ml, legfeljebb 5 ml 2. sor: 1.250 ml anti-Leb reagens Leb vörösvérsejt antigén meghatározásához Részletes szakmai elvárások: • Monoklonális • Antitest osztálya IgM • Nyilatkozat az A1 és A1B vörösvérsejtekkel adott reakcióról • Kiszerelése legalább 2 ml, legfeljebb 5 ml 14. rész: 1. sor: 1.000 ml anti-Fya reagens Fya vörösvérsejt antigén meghatározásához Részletes szakmai elvárások: • Kiszerelése legalább 2 ml, legfeljebb 5 ml 2. sor: 700 ml anti-Fyb reagens Fyb vörösvérsejt antigén meghatározásához Részletes szakmai elvárások: • Nyilatkozat a Fyx antigénnel adott reakcióról • Kiszerelése legalább 2 ml, legfeljebb 5 ml 15. rész: 1. sor: 1.500 ml Anti-Jka reagens Jka vörösvérsejt antigén meghatározásához Részletes szakmai elvárások: • Monoklonális • Antitest osztálya IgM • Kiszerelése legalább 2 ml, legfeljebb 5 ml 2. sor: 700 ml anti-Jkb reagens Jkb vörösvérsejt antigén meghatározásához Részletes szakmai elvárások: • Monoklonális • Antitest osztálya IgM • Kiszerelése legalább 2 ml, legfeljebb 5 ml 16. rész: 80 ml anti-Dia reagens Dia vörösvérsejt antigén meghatározásához Részletes szakmai elvárások: • Poliklonális • Kiszerelése legalább 0,5 ml, legfeljebb 2 ml Ajánlatot csak teljes részre lehet tenni, és minden rész esetén követelmény, hogy a teljes mennyiséget soronként egy termékből, ugyanabból a termékből (azaz ugyanazon gyártó, ugyanazon cikkszámmal rendelkező termékéből) kell megajánlani. Soronként egynél több termék, azaz különböző fajtájú termék megajánlása esetén az ajánlat érvénytelennek minősül.
Vorherige Bekanntmachung: 056532-2026
Interne Kennung: EKR001902422025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Kbt. II. rész XV. fejezet, nyílt eljárás szabályai.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33696200 Reagenzien für Bluttests
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: első rész
Beschreibung: Beszerzendő reagens-mennyiség a teljes szerződéses időtartamra, 24 hónapra: 1. rész: 900 ml anti-A1 reagens A1 vörösvérsejt antigén meghatározásához Részletes szakmai elvárások: • Dolichos Biflorus lektin • Kiszerelése legalább 2 ml, legfeljebb 5 ml
Interne Kennung: EKR001902422025/1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Ajánlatkérő vételi jog alapján a szerződés lehívási hatálya alatt (szerződéskötést követő 24 hónap) a felhasználás függvényében jogosult a teljes mennyiség lehívása után a teljes mennyiség maximum 30%-ának megfelelő terméket megrendelni (lehívni). Az ajánlatkérő felhívja az ajánlattevők figyelmét arra, hogy a vételi jog körében csak és kizárólag a teljes (alap)mennyiségre megajánlott termékkel egyező termékre tehetnek ajánlatot, a vételi jog körében nem ajánlható meg a teljes alapmennyiségre megajánlott termékektől különböző termék.
Los: LOT-0002
Titel: második rész
Beschreibung: Beszerzendő reagens-mennyiség a teljes szerződéses időtartamra, 24 hónapra: 2. rész: 120 ml anti-H reagens H vörösvérsejt antigén meghatározásához Részletes szakmai elvárások: • Ulex Europeaus lektin • Kiszerelése legalább 2 ml, legfeljebb 5 ml
Interne Kennung: EKR001902422025/2
Los: LOT-0003
Titel: harmadik rész
Beschreibung: Beszerzendő reagens-mennyiség a teljes szerződéses időtartamra, 24 hónapra: 3. rész: 2.000 ml AB vércsoportú, irreguláris antitest-mentes savó Részletes szakmai elvárások: • Irreguláris antitest-mentes savó • Kiszerelése legalább 5 ml, legfeljebb 10 ml
Interne Kennung: EKR001902422025/3
Los: LOT-0004
Titel: negyedik rész
Beschreibung: Beszerzendő reagens-mennyiség a teljes szerződéses időtartamra, 24 hónapra: 4. rész: 2.400 ml anti-Cw reagens Cw vörösvérsejt antigén meghatározásához Részletes szakmai elvárások: • Monoklonális • Antitest osztálya IgM • Kiszerelése legalább 2 ml, legfeljebb 5 ml
Interne Kennung: EKR001902422025/4
Los: LOT-0005
Titel: ötödik rész
Beschreibung: Beszerzendő reagens-mennyiség a teljes szerződéses időtartamra, 24 hónapra: 5. rész: 2.100 ml anti-K reagens K vörösvérsejt antigén meghatározásához Részletes szakmai elvárások: • Monoklonális • Antitest osztálya IgM • Kiszerelése legalább 2 ml, legfeljebb 5 ml
Interne Kennung: EKR001902422025/5
Los: LOT-0006
Titel: hatodik rész
Beschreibung: Beszerzendő reagens-mennyiség a teljes szerződéses időtartamra, 24 hónapra: 6. rész: 1. sor: 230 ml anti-k (Cellano) reagens k (Cellano) vörösvérsejt antigén meghatározásához Részletes szakmai elvárások: • Poliklonális • Nyilatkozat a Kpa pozitív vörösvérsejtekkel adott reakcióról • Kiszerelése legalább 2 ml, legfeljebb 5 ml 2. sor: 520 ml anti-Kpa reagens Kpa vörösvérsejt antigén meghatározásához Részletes szakmai elvárások: • Poliklonális • Antitest osztálya IgG • Kiszerelése legalább 0,5 ml, legfeljebb 2 ml 3. sor: 50 ml anti-Kpb reagens Kpb vörösvérsejt antigén meghatározásához Részletes szakmai elvárások: • Poliklonális • Antitest osztálya IgG • Kiszerelése legalább 0,5 ml, legfeljebb 2 ml
Interne Kennung: EKR001902422025/6
Los: LOT-0007
Titel: hetedik rész
Beschreibung: Beszerzendő reagens-mennyiség a teljes szerződéses időtartamra, 24 hónapra: 7. rész: 1. sor: 1.550 ml anti-M reagens M vörösvérsejt antigén meghatározásához Részletes szakmai elvárások: • Monoklonális • Antitest osztálya IgM • Kiszerelése legalább 2 ml, legfeljebb 5 ml 2. sor: 500 ml anti-N reagens N vörösvérsejt antigén meghatározásához Részletes szakmai elvárások: • Monoklonális • Antitest osztálya IgM • Nem a 1422C7 sejtvonalból származik • Nyilatkozat az M homozigóta, S pozitív vörösvérsejtekkel adott reakcióról • Kiszerelése legalább 2 ml, legfeljebb 5 ml
Interne Kennung: EKR001902422025/7
Los: LOT-0008
Titel: nyolcadik rész
Beschreibung: Beszerzendő reagens-mennyiség a teljes szerződéses időtartamra, 24 hónapra: 8. rész: 1.000 ml anti-S reagens S vörösvérsejt antigén meghatározásához Részletes szakmai elvárások: • Monoklonális • Antitest osztálya IgM • Kiszerelése legalább 2 ml, legfeljebb 5 ml
Interne Kennung: EKR001902422025/8
Los: LOT-0009
Titel: kilencedik rész
Beschreibung: Beszerzendő reagens-mennyiség a teljes szerződéses időtartamra, 24 hónapra: 9. rész: 230 ml anti-s reagens s vörösvérsejt antigén meghatározásához Részletes szakmai elvárások: • Monoklonális • Antitest osztálya IgM • Kiszerelése legalább 2 ml, legfeljebb 5 ml
Interne Kennung: EKR001902422025/9
Los: LOT-0010
Titel: tizedik rész
Beschreibung: Beszerzendő reagens-mennyiség a teljes szerződéses időtartamra, 24 hónapra: 10. rész: 110 ml anti-s reagens s vörösvérsejt antigén meghatározásához Részletes szakmai elvárások: • Monoklonális • Antitest osztálya IgG • Kiszerelése legalább 2 ml, legfeljebb 5 ml
Interne Kennung: EKR001902422025/10
Los: LOT-0011
Titel: tizenegyedik rész
Beschreibung: Beszerzendő reagens-mennyiség a teljes szerződéses időtartamra, 24 hónapra: 11. rész 500 ml anti-P1 reagens P1 vörösvérsejt antigén meghatározásához Részletes szakmai elvárások: • Monoklonális • Antitest osztálya IgM • Kiszerelése legalább 2 ml, legfeljebb 5 ml
Interne Kennung: EKR001902422025/11
Los: LOT-0012
Titel: tizenkettedik rész
Beschreibung: Beszerzendő reagens-mennyiség a teljes szerződéses időtartamra, 24 hónapra: 12. rész: 1. sor: 800 ml anti-Lua reagens Lua vörösvérsejt antigén meghatározásához Részletes szakmai elvárások: • Kiszerelése legalább 0,5 ml, legfeljebb 2 ml 2. sor: 50 ml anti-Lub reagens Lub vörösvérsejt antigén meghatározásához Részletes szakmai elvárások: • Kiszerelése legalább 0,5 ml, legfeljebb 2 ml
Interne Kennung: EKR001902422025/12
Los: LOT-0013
Titel: tizenharmadik rész
Beschreibung: Beszerzendő reagens-mennyiség a teljes szerződéses időtartamra, 24 hónapra: 13. rész: 1. sor: 1.800 ml anti-Lea reagens Lea vörösvérsejt antigén meghatározásához Részletes szakmai elvárások: • Monoklonális • Antitest osztálya IgM • Kiszerelése legalább 2 ml, legfeljebb 5 ml 2. sor: 1.250 ml anti-Leb reagens Leb vörösvérsejt antigén meghatározásához Részletes szakmai elvárások: • Monoklonális • Antitest osztálya IgM • Nyilatkozat az A1 és A1B vörösvérsejtekkel adott reakcióról • Kiszerelése legalább 2 ml, legfeljebb 5 ml
Interne Kennung: EKR001902422025/13
Los: LOT-0014
Titel: tizennegyedik rész
Beschreibung: Beszerzendő reagens-mennyiség a teljes szerződéses időtartamra, 24 hónapra: 14. rész: 1. sor: 1.000 ml anti-Fya reagens Fya vörösvérsejt antigén meghatározásához Részletes szakmai elvárások: • Kiszerelése legalább 2 ml, legfeljebb 5 ml 2. sor: 700 ml anti-Fyb reagens Fyb vörösvérsejt antigén meghatározásához Részletes szakmai elvárások: • Nyilatkozat a Fyx antigénnel adott reakcióról • Kiszerelése legalább 2 ml, legfeljebb 5 ml
Interne Kennung: EKR001902422025/14
Los: LOT-0015
Titel: tizenötödik rész
Beschreibung: Beszerzendő reagens-mennyiség a teljes szerződéses időtartamra, 24 hónapra: 15. rész: 1. sor: 1.500 ml Anti-Jka reagens Jka vörösvérsejt antigén meghatározásához Részletes szakmai elvárások: • Monoklonális • Antitest osztálya IgM • Kiszerelése legalább 2 ml, legfeljebb 5 ml 2. sor: 700 ml anti-Jkb reagens Jkb vörösvérsejt antigén meghatározásához Részletes szakmai elvárások: • Monoklonális • Antitest osztálya IgM • Kiszerelése legalább 2 ml, legfeljebb 5 ml
Interne Kennung: EKR001902422025/15
Los: LOT-0016
Titel: tizenhatodik rész
Beschreibung: Beszerzendő reagens-mennyiség a teljes szerződéses időtartamra, 24 hónapra: 16. rész: 80 ml anti-Dia reagens Dia vörösvérsejt antigén meghatározásához Részletes szakmai elvárások: • Poliklonális • Kiszerelése legalább 0,5 ml, legfeljebb 2 ml
Interne Kennung: EKR001902422025/16