648580-2026 - Wettbewerb
Rumänien – Teile für Bandförderer – Tambur antrenare flanșat TALF D1400x2300-2800-23264MBKW33
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Tambur antrenare flanșat TALF D1400x2300-2800-23264MBKW33
Beschreibung: Produsul ,,Tambur antrenare flanșat TALF D1400x2300-2800 – 23264MBKW33ˮ este parte componentă a mecanismului de transport material (banda IV) de la mașina de haldat tip A2Rs-B 12500-95. Numarul de zile pana la care operatorii economici pot solicita clarificari: 18 zile inainte de data limita pentru depunerea ofertelor. Numarul de zile pana la care entitatea contractanta va raspunde in mod clar, complet la toate solicitarile de clarificare si/sau informatii suplimentare primite de la operatorii economici interesati: in a 11 -a zi inainte de data limita de depunere a ofertelor. Facem mentiunea ca entitatea contractanta va raspunde o singura data tuturor clarificarilor/informatiilor solicitate de toti operatorii economici interesati, in termenul precizat mai sus.
Interne Kennung: 30267310-2026-201.1
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42419810 Teile für Bandförderer
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Default lot
Beschreibung: Cantitatea si caracteristicile tehnice pentru produsul ofertat sunt prevazute in Caietul de sarcini nr.819/DPT/04-09-2026.
Interne Kennung: 1