648596-2026 - Wettbewerb
Belgien – Planungsleistungen im Bauwesen – Diensten voor ontwerp van een nieuw pompgemaal op de Avrijevaart in Ertvelde
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Diensten voor ontwerp van een nieuw pompgemaal op de Avrijevaart in Ertvelde
Beschreibung: De opdracht betreft het ontwerp, de opmaak van de omgevingsvergunning met bijhorende studie’s en onderzoeken en de opvolging van de vernieuwing van het pompgemaal Spiedam op de Avrijevaart te Ertvelde.
Interne Kennung: 00282\K03_203\BB\W02\S01
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 00282\K03_203\BB\W02\S01 - 1
Interne Kennung: 1
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: 00282\K03_203\BB\W02\S01
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 71320000 Engineering design services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: 00282\K03_203\BB\W02\S01 - 1
Internal identifier: 1