648630-2026 - Ergebnis
Tschechien – Feuerwehrfahrzeuge – Nákup dopravních automobilů pro jednotky sboru dobrovolných hasičů kategorie JPO V
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen - Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Nákup dopravních automobilů pro jednotky sboru dobrovolných hasičů kategorie JPO V
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je pořízení nových dopravních automobilů v provedení „Z“ (základním), kategorie podvozku 1 „pro městský provoz“ s celkovou hmotností do 3500 kg (dále jen „DA“) pro jednotky sboru dobrovolných hasičů kategorie JPO V. Pro výrobu DA se používá pouze nový, dosud nepoužitý automobilový podvozek, který není v době převzetí vozidla kupujícím starší 18 měsíců, a pro účelovou nástavbu jsou použity pouze nové a originální součásti.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144210 Feuerwehrfahrzeuge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 35111000 Brandbekämpfungsausrüstung
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 01