See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Lesnické činnosti bez prodeje dříví 2026+
Beschreibung: Předmětem plnění jednotlivých částí veřejné zakázky je řádné poskytování služeb spočívajících v činnostech souvisejících zejména s hospodařením v lesích ve smyslu ust. § 2 písm. d) zákona o lesích v rámci vymezeného území. Lesnické činnosti, které bude vybraný dodavatel na vymezeném území vykonávat, zahrnují pěstební činnosti vč. dodávek sadebního materiálu a těžební činnosti. Blíže viz ZD.
Interne Kennung: 099/2025/082
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77200000 Dienstleistungen in der Forstwirtschaft
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77231600 Aufforstung, 77211500 Baumpflege, 77210000 Holzgewinnung
5. Los
Los: LOT-0012
Titel: Podhůří O.h., kód části VZ 165261
Beschreibung: Předmětem plnění této části veřejné zakázky je řádné poskytování služeb spočívajících v činnostech souvisejících zejména s hospodařením v lesích ve smyslu ust. § 2 písm. d) zákona o lesích v rámci vymezeného území. Lesnické činnosti, které bude vybraný dodavatel na vymezeném území vykonávat, zahrnují pěstební činnosti vč. dodávek sadebního materiálu a těžební činnosti. Blíže viz ZD.
Interne Kennung: 099/2025/082/008
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77210000 Holzgewinnung, 77211500 Baumpflege, 77231600 Aufforstung
Los: LOT-0019
Titel: Šluknov, kód části VZ 241254
Interne Kennung: 099/2025/082/015
Los: LOT-0018
Titel: Telnice, kód části VZ 235199
Interne Kennung: 099/2025/082/014
Los: LOT-0017
Titel: Nepomuk, kód části VZ 220322
Interne Kennung: 099/2025/082/013
Los: LOT-0016
Titel: Holýšov, kód části VZ 217032
Interne Kennung: 099/2025/082/012
Los: LOT-0015
Titel: Spálené Poříčí, kód části VZ 212026
Interne Kennung: 099/2025/082/011
Los: LOT-0014
Titel: Ševětín, kód části VZ 205006
Interne Kennung: 099/2025/082/010
Los: LOT-0013
Titel: Jindřichův Hradec, kód části VZ 193125
Interne Kennung: 099/2025/082/009
Los: LOT-0001
Titel: Morávka, kód části VZ 110126
Interne Kennung: 099/2025/082/001
Los: LOT-0011
Titel: Znojmo OM, kód části VZ 149101
Interne Kennung: 099/2025/082/007
Los: LOT-0010
Titel: Račicko, kód části VZ 141121
Interne Kennung: 099/2025/082/006
Los: LOT-0009
Titel: Buchlov, kód části VZ 138111
Interne Kennung: 099/2025/082/005
Los: LOT-0008
Titel: Přemyslov, kód části VZ 123262
Interne Kennung: 099/2025/082/004
Los: LOT-0007
Titel: Hoštice, kód části VZ 122283
Interne Kennung: 099/2025/082/003
Los: LOT-0006
Titel: Velké Karlovice, kód části VZ 117111
Interne Kennung: 099/2025/082/002