See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: mirTWR Support
Beschreibung: Ajánlattevőnek a Műszaki leírásban és a szeződéstervezetben részletezettek szerint: Alapszolgáltatásokat és Kiegészítő szolgáltatásokat kell nyújtania a szerződés időtartama alatt. Az Alapszolgáltatások körében a Ajánlattevőnek az alábbi szolgáltatásokat kell biztosítania: • Incidens Menedzsment a Műszaki leírás 4.6.1.-es fejezet alapján. • Életciklus Menedzsment a Műszaki leírás 4.6.2.-es fejezete alapján. • Operatívüzembe állítás támogatása a Műszaki leírás 3.-as fejezete alapján. Az Alapszolgáltatásokat Ajánlattevő a megajánlott nettó ajánlati ár terhére köteles nyújtani. A Kiegészítő szolgáltatások keretében az Ajánlattevőnek az alábbi szolgáltatásokat kell biztosítania: Hardver javítások/cserék, új szoftver funkciók, fejlesztések és képzések. A Kiegészítő szolgáltatásokat a szakmai ajánlatában megajánlott felx pontok terhére köteles biztosítani.
Vorherige Bekanntmachung: 407411-2026
Interne Kennung: EKR002452702025
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72261000 Software-Unterstützung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: „mirTWR támogatás 2026-2027”
Beschreibung: Ajánlattevőnek a Műszaki leírásban és a szeződéstervezetben részletezettek szerint: Alapszolgáltatásokat és Kiegészítő szolgáltatásokat kell nyújtania a szerződés időtartama alatt. Az Alapszolgáltatások körében a Ajánlattevőnek az alábbi szolgáltatásokat kell biztosítania: • Incidens Menedzsment a Műszaki leírás 4.6.1.-es fejezet alapján. • Életciklus Menedzsment a Műszaki leírás 4.6.2.-es fejezete alapján. • Operatívüzembe állítás támogatása a Műszaki leírás 3.-as fejezete alapján. A Kiegészítő szolgáltatások keretében az Ajánlattevőnek az alábbi szolgáltatásokat kell biztosítania: Hardver javítások/cserék, új szoftver funkciók, fejlesztések és képzések. Nómenklatúra (CPV kód): 72261000-2 - Szofvertámogatási szolgáltatások
Interne Kennung: EKR002452702025/1