648644-2026 - Auftragsänderung
Ungarn – Tierfuttermittel – Takarmány beszerzés 16 részben 2025
Bekanntmachung der Auftragsänderungen
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Takarmány beszerzés 16 részben 2025
Beschreibung: A Fővárosi Állat- és Növénykert részére az állatok etetéséhez szükséges takarmányok és tápok beszerzése - keretmegállapodás - rovarok és rákok Irányadó szabályok: 51/2014. (XII. 31.) NGM rendelet az Elektronikus Közúti Áruforgalom Ellenőrző Rendszer működésével összefüggésben a kockázatos termékek meghatározásáról 87/2012. (VIII. 27.) VM rendelet az élő állatok belföldi szállításának állat-egészségügyi szabályairól 1996. évi LIII. törvény a természet védelméről 1998. évi XXVIII. törvény az állatok védelméről és kíméletéről Az Európai Parlament és a Tanács 183/2005/EK Rendelete (2005. január 12.) a takarmányhigiénia követelményeinek meghatározásáról 2008. évi XLVI. törvény az élelmiszerláncról és hatósági felügyeletéről Ezen jogszabályok előírásainak be nem tartása is szakmai kötelezettségszegésnek minősül.
Interne Kennung: EKR002470692024
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15700000 Tierfuttermittel
5. Los
Los: LOT-0003
Titel: Nyers hús beszerzése II
Beschreibung: „A Fővárosi Állat- és Növénykert részére állatok etetésére szolgáló különféle takarmányok beszerzése - keretmegállapodás – 16 részben” a műszaki leírás és a közbeszerzési dokumentumok részeként kiadott táblázat szerint: Tájékoztató beszerzési mennyiség, amelynek lehívására nem vállal kötelezettséget az ajánlatkérő: 62 265 kg A keretmegállapodás mennyisége: a műszaki leírásban részletesen ismertetett alábbi termékek megrendelése maximum a nettó 57 000 000 Ft keretösszeg erejéig. Csontos nyershús Nem tisztított nyers szív Belsőség Csirke farhát Csirke egész Csirkemáj Csirkeláb Zsírszalonna Csirkemell filé Csirke szív Ajánlatkérő a keretösszeg kimerítésére nem vállal kötelezettséget. Nyertes Ajánlattevő ajánlatát ezen feltétel ismeretében köteles megtenni. A teljesítés eseti megrendelések alapján történik a szerződéstervezetben foglaltak szerint. Szakmai kereskedelmi ajánlatként nyújtandó be az ártáblázat. A táblázat valamennyi sorára kötelező az ajánlattétel. A keretmegállapodás a hatálybalépés napjától számított 12 hónapra (meghosszabbítás esetén a meghosszabbított időszakra) vagy a keretösszeg kimerüléséig szól. A Szerződés alapján létrejött Eseti Megrendelések teljesítési határidejét a Felek az Eseti Megrendelésekben határozzák meg, de a teljesítési határidő nem lehet rövidebb, mint a megrendelés kézhezvételétől – a megrendelés Eladó általi EKR-ben történő visszaigazolását követő 24 óra, azaz adott esetben a szállítási kötelezettség munkaszüneti napra is eshet, figyelemmel a Vevő feladatainak ellátási kötelezettségére: azaz folyamatos rendelkezésre állás biztosítása szükséges, figyelemmel a Kbt. 104.§ (3) bekezdésére. A szállítandó Termékek pontos megnevezését és műszaki paramétereit a KD részét képező műszaki leírás tartalmazza. A műszaki leírásban és részét képező táblázatban előírt megnevezés a Termék jellegének egyértelmű meghatározását szolgálja, a felhívásban vagy a KD-ban szerepeltetett meghatározott gyártmány, eredet, típus megnevezése mellett minden esetben hozzá értendő a „vagy azzal egyenértékű” kifejezés. A megjelölt esetekben, ahol az elvárt specifikációban konkrét előírás szerepel ott állategészségügyi és takarmányozás szakmai szempontok miatt Ajánlatkérőnek kizárólag az adott előírásnak pontosan megfelelő, adott esetben az előírás szerinti terméket áll módjában elfogadni. A meghatározott követelmények, feltételek az ajánlatkérő minimális előírásai, az ajánlatkérő számára ezeknél kedvezőbb jellemzőkkel rendelkező termékekre is tehető ajánlat, így az előírt minimum feltételekkel megegyező, vagy annál kedvezőbb jellemzőkkel rendelkező Termékek felelhetnek meg műszaki és kereskedelmi szempontból, azzal, hogy a kedvezőbb megajánlás külön értékelés alá nem kerül, ajánlatkérő a legalacsonyabb ár értékelési szempontot alkalmazza, azzal, hogy a táblázatban szereplő tételek egységárának a tételenként meghatározott súlyszámmal szorzott szumma összege képezi felolvasólapon feltüntetendő árat („FEOLVASÓLAPON SZEREPELTETENDŐ NETTÓ AJÁNLATI ÁR”) A nyertes ajánlattevőként szerződő félnek gondoskodnia kell a megfelelő hűtőláncról a termékek Megrendelő által történtő átvételéig. A közbeszerzési eljárás nyertesének rendelkeznie kell, érvényes HACCP- élelmiszerbiztonsági rendszer működtetésére vonatkozó́ külső́ független szervezet által kiállított igazolással, tanúsítvánnyal, jelentéssel, vagy azzal egyenértékű́ tanúsított minőségbiztosítási rendszerrel, vagy azzal egyenértékű́, a minőségbiztosítás érdekében tett intézkedésekkel.
Interne Kennung: EKR002470692024/3
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15110000 Fleisch