See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: "Zwiększenie Walorów Przyrodniczych i Estetycznych Zieleni Miejskiej w Legnicy”: Część nr 1:Zagospodarowanie terenu zieleni parkowej przy ul. Miśka.
Beschreibung: Przedmiot zamówienia obejmuje: Teren zieleni parkowej o charakterze naturalistycznym przy ul. Miśka w Legnicy. Założeniem jest zagospodarowanie ogrodnicze terenu nieruchomości: 6 obręb: Bartoszów i nr: 31 obręb: Nowiny w Legnicy o powierzchni 3,7 ha, które stanowią tereny zieleni synantropijnej, częściowo zagospodarowane od strony ul. Miśka. Zadanie obejmuje: 1. Kształtowanie i niwelację terenu oraz kultywacje podłoża – przy użyciu sprzętu budowlanego. 2. Zakup i nasadzenia zieleni wysokiej, średniej i niskiej, wykonanie na postawie koncepcji zagospodarowania i zaleceń Zamawiającego. 3. Założenie polan wypoczynkowych i łąki kwietnej. *Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załącznikach do Zaproszenia: w Rozdziale 3-Dokumentacja oraz w Rozdziale 2 SWZ projekt umowy wraz z załącznikami. * Podwykonawstwo: 1. Wykonawca może powierzyć wykonanie części zamówienia podwykonawcy (podwykonawcom), 2. Zamawiający na podstawie art. 121 uPzp zastrzega, aby kluczowe części zamówienia w zakresie części 1: prace ogrodnicze Wykonawca wykonywał osobiście. * Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostaną przyznane. Zadanie współfinansowane w ramach programu Fundusze Europejskie dla Dolnego Śląska 2021-2027, Priorytet FEDS.02 „Fundusze Europejskie na rzecz środowiska na Dolnym Śląsku”, Działanie FEDS.02.10 Ochrona przyrody i klimatu – ZIT
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77300000 Dienstleistungen im Gartenbau
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
5. Los
Los: LOT-0001