648671-2026 - Wettbewerb
Polen – Softwarepaket und Informationssysteme – Zakup oprogramowania
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup oprogramowania
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa oprogramowania, odpowiednio dla części postępowania, udzielenie zamawiającemu licencji lub sublicencji do posiadanego oraz dostarczonego oprogramowania na warunkach określonych przez producenta oprogramowania, a także świadczenie usługi asysty technicznej i wsparcia producenta programowania.
Interne Kennung: BIT-II.3012.31.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 (oprogramowanie HCL)
Beschreibung: Część 1 (oprogramowanie HCL)
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 (oprogramowanie ORACLE)
Beschreibung: Część 2 (oprogramowanie ORACLE)
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Część 3 (oprogramowanie PaloAlto)
Beschreibung: Część 3 (oprogramowanie PaloAlto)
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: Część 4 (oprogramowanie Primo)
Beschreibung: Część 4 (oprogramowanie Primo)
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: Część 5 (oprogramowanie LEGALIS)
Beschreibung: Część 5 (oprogramowanie LEGALIS)
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0006
Titel: Część 6 (oprogramowanie LEX)
Beschreibung: Część 6 (oprogramowanie LEX)
Interne Kennung: 6
Los: LOT-0007
Titel: Część 7 (oprogramowanie Adobe)
Beschreibung: Część 7 (oprogramowanie Adobe)
Interne Kennung: 7
Los: LOT-0008
Titel: Część 8 (oprogramowanie Red Hat)
Beschreibung: Część 8 (oprogramowanie Red Hat)
Interne Kennung: 8
Los: LOT-0009
Titel: Część 9 (oprogramowanie Proofpoint)
Beschreibung: Część 9 (oprogramowanie Proofpoint)
Interne Kennung: 9
Los: LOT-0010
Titel: Część 10 (oprogramowanie AutoCAD)
Beschreibung: Część 10 (oprogramowanie AutoCAD)
Interne Kennung: 10
Los: LOT-0011
Titel: Część 11 (oprogramowanie Symantec)
Beschreibung: Część 11 (oprogramowanie Symantec)
Interne Kennung: 11
Los: LOT-0012
Titel: Część 12 (oprogramowanie VMware)
Beschreibung: Część 12 (oprogramowanie VMware)
Interne Kennung: 12
Los: LOT-0013
Titel: Część 13 (oprogramowanie Trellix)
Beschreibung: Część 13 (oprogramowanie Trellix)
Interne Kennung: 13
Los: LOT-0014
Titel: Część 14 (oprogramowanie Elasticsearch)
Beschreibung: Część 14 (oprogramowanie Elasticsearch)
Interne Kennung: 14
Los: LOT-0015
Titel: Część 15 (oprogramowanie NACView)
Beschreibung: Część 15 (oprogramowanie NACView)
Interne Kennung: 15
Los: LOT-0016
Titel: Część 16 (oprogramowanie ADAudit)
Beschreibung: Część 16 (oprogramowanie ADAudit)
Interne Kennung: 16
Los: LOT-0017
Titel: Część 17 (oprogramowanie Pure)
Beschreibung: Część 17 (oprogramowanie Pure)
Interne Kennung: 17
Los: LOT-0018
Titel: Część 18 (oprogramowanie Veeam)
Beschreibung: Część 18 (oprogramowanie Veeam)
Interne Kennung: 18
Los: LOT-0019
Titel: Część 19 (pozostałe oprogramowanie)
Beschreibung: Część 19 (pozostałe oprogramowanie)
Interne Kennung: 19
Los: LOT-0020
Titel: Część 20 (oprogramowanie BeyondTrust)
Beschreibung: Część 20 (oprogramowanie BeyondTrust)
Interne Kennung: 20
Los: LOT-0021
Titel: Część 21 (oprogramowanie Microsoft)
Beschreibung: Część 21 (oprogramowanie Microsoft)
Interne Kennung: 21
See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: Zakup oprogramowania
Internal identifier: BIT-II.3012.31.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 48000000 Software package and information systems
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Część 1 (oprogramowanie HCL)
Internal identifier: 1
Lot: LOT-0002
Title: Część 2 (oprogramowanie ORACLE)
Internal identifier: 2
Lot: LOT-0003
Internal identifier: 3
Lot: LOT-0004
Title: Część 4 (oprogramowanie Primo)
Internal identifier: 4
Lot: LOT-0005
Title: Część 5 (oprogramowanie LEGALIS)
Internal identifier: 5
Lot: LOT-0006
Title: Część 6 (oprogramowanie LEX)
Internal identifier: 6
Lot: LOT-0007
Title: Część 7 (oprogramowanie Adobe)
Internal identifier: 7
Lot: LOT-0008
Title: Część 8 (oprogramowanie Red Hat)
Internal identifier: 8
Lot: LOT-0009
Internal identifier: 9
Lot: LOT-0010
Internal identifier: 10
Lot: LOT-0011
Internal identifier: 11
Lot: LOT-0012
Title: Część 12 (oprogramowanie VMware)
Internal identifier: 12
Lot: LOT-0013
Internal identifier: 13
Lot: LOT-0014
Internal identifier: 14
Lot: LOT-0015
Internal identifier: 15
Lot: LOT-0016
Internal identifier: 16
Lot: LOT-0017
Title: Część 17 (oprogramowanie Pure)
Internal identifier: 17
Lot: LOT-0018
Title: Część 18 (oprogramowanie Veeam)
Internal identifier: 18
Lot: LOT-0019
Internal identifier: 19
Lot: LOT-0020
Internal identifier: 20
Lot: LOT-0021
Internal identifier: 21