2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Zaciągnięcie kredytu długoterminowego”
Beschreibung: 3.3. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usługi pn:„Zaciągnięcie kredytu długoterminowego”, który zostanie przeznaczony na sfinansowanie planowanego deficytu budżetowego oraz pokrycie zobowiązań planowanych w rozchodach budżetu. 3.4. Kredyt do kwoty 4 000 000,00 zł (słownie: cztery miliony złotych) w walucie polskiej (PLN). Wszelkie rozliczenia związane z realizacją zamówienia płatne będą w walucie polskiej (PLN). 3.5. Wspólny Słownik Zamówień CPV:66110000-4 Usługi bankowe, 66113000-5 Usługi udzielania kredytu. 3.6. Okres kredytowania: do dnia 31.12.2039 roku. 3.7. Okres spłaty kapitału 141 miesięcy (od dnia 31.03.2028 roku do dnia 31.12.2039 roku). Wymagana jest karencja w spłacie kapitału do dnia 30.03.2029 roku. Wymagany jest harmonogram spłat kapitału - w ratach kwartalnych płatnych do ostatniego dnia miesiąca kończącego kwartał (31 marca, 30 czerwca, 30 września, 31 grudnia). 3.8. Okres spłaty odsetek 168 miesięcy (od dnia 31.12.2025 roku do dnia 31.12.2039 roku). Wymagany jest harmonogram spłat odsetek - w ratach kwartalnych płatnych do ostatniego dnia miesiąca kończącego kwartał. 3.9. Postawienie kredytu do dyspozycji Zamawiającego będzie następować w dwóch transzach od daty podpisania umowy. Wysokość poszczególnych transz kredytu i dokładny termin uruchomienia wskaże Zamawiający Wykonawcy pisemnie w miarę zaistnienia potrzeb płatniczych, przy czym: 3.10. I transza do kwoty 1 500 000,00 zł słownie: jeden milion pięćset tysięcy złotych do 30 listopada 2025 roku, 3.11. II transza do kwoty 2 500 000,00 zł słownie: dwa miliony pięćset tysięcy złotych do 22 grudnia 2025 roku. 3.12. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1. do SWZ — Opis Przedmiotu Zamówienia.
Interne Kennung: ITI.271.8.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66113000 Kreditgewährung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66110000 Bankdienstleistungen
5. Los
Los: LOT-0001