See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Mérőműszerek, mérési eszközök, kapcs. szolg.ok
Beschreibung: Dinamikus beszerzési rendszer (DBR) létrehozása mérőműszerek, mérési eszközök és hozzájuk kapcsolódó szolgáltatások beszerzése tárgyában
Vorherige Bekanntmachung: 692673-2022
Interne Kennung: EKR001901702022
Verfahrensart: Sonstiges zweistufiges Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Az eljárás a 2014/24/EU irányelv szerint került lefolytatásra.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38552000 Elektronische Messgeräte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Antennák és méréstechnikai kiegészítők beszerzése
Beschreibung: 1 - Antenna jelút kapcsolók, aktív monitoring antennák 15 db LAN interfészen keresztül vezérelhető antenna jelút kapcsoló 15 db szélessávú kapcsolható aktív monitoring antenna
Interne Kennung: EKR001901702022/1
Haupteinstufung (cpv): 32000000 Rundfunk- und Fernsehgeräte, Kommunikations- und Fernmeldeanlagen und Zubehör
Los: LOT-0002
Beschreibung: 2 - Kis zajkibocsátású kompresszorok 3 db kis zajkibocsátású kompresszor
Interne Kennung: EKR001901702022/2
Los: LOT-0003
Beschreibung: 3 - Elektromos generátorok 3 db elektromos generátor
Interne Kennung: EKR001901702022/3
Los: LOT-0004
Titel: Spektrumanalizátor és térerősségmérő szonda
Beschreibung: 1 - Térerősségmérő szonda 1 darab térerősségmérő szonda a műszaki leírásban meghatározottak szerint.
Interne Kennung: EKR001901702022/4
Haupteinstufung (cpv): 38424000 Mess- und Steuergeräte
Los: LOT-0005
Beschreibung: 2 - Valós idejű spektrumanalizátor 1 darab valós idejű spektrumanalizátor a műszaki leírásban meghatározottak szerint.
Interne Kennung: EKR001901702022/5
Los: LOT-0006
Titel: Rádiómonitoring mérőáll.-k hálózatának bőv.és fejl
Beschreibung: Rádiómonitoring mérőállomások hálózatának bővítésére kerül sor • 5 darab rádiómonitoring- és iránymérő állomás, • 5 darab Gépi tanulást támogatni képes SBC és • 5 darab Különleges kialakítású mérésvezérlő számítógép beszerzésével a feltöltött műszaki leírás szerint.
Interne Kennung: EKR001901702022/6
Los: LOT-0007
Titel: Mérőműszerek beszerzése IV. ütem
Beschreibung: 1 - Mérővevő 1 db mérővevő a műszaki leírásban meghatározottak szerint.
Interne Kennung: EKR001901702022/7
Los: LOT-0008
Beschreibung: 2 - Mérésvezérlő szoftver és hardver A csatolt műszaki leírásban részletezettek szerint: • 1 darab valós idejű monitoring célú mérésvezérlő szoftver • 1 darab mérésvezérlő tablet • 1 darab mérésvezérlő számítógép.
Interne Kennung: EKR001901702022/8
Los: LOT-0009
Beschreibung: 3 - Rádiófrekvenciás mérőfejek Rádiófrekvenciás mérőfejek beszerzése a műszaki leírásban meghatározottak szerint: • 1 darab Rádiófrekvenciás mágneses mérőfej • 1 darab Alacsony-frekvenciás elektromos térerősség mérőfej • 1 darab Alacsony-frekvenciás mágneses mérőfej
Interne Kennung: EKR001901702022/9
Los: LOT-0010
Beschreibung: 4 - Kalibráló készlet Ajánlattevő feladata az alábbi szoftverek, mérőműszerekhez kapcsolódó hardver és szoftver támogatások megújítása, kiterjesztése további 12 hónap időtartamra. Az adott eszközhöz, szoftver licenchez tartozó támogatást igazoló gyártói vagy a gyártó magyarországi képviselőjétől származó nyilatkozat átadása Ajánlatkérő részére. 4 db 2025.01.22 lejárati dátumú MetroNID GT-G AC típusú IP hálózat demarkációs eszköz szoftverkövetésének meghosszabbítása egy évvel. 2 db 2025.01.22. lejárati dátumú MetroNODE LT -SG típusú IP hálózat demarkációs eszköz szoftverkövetésének meghosszabbítása egy évvel.
Interne Kennung: EKR001901702022/10
Los: LOT-0011
Beschreibung: 5 - Spirent tesztcenter mérési képességeinek bővítése Spirent tesztcenter mérési képességeinek bővítése a műszaki leírásban meghatározottak szerint: • 1 darab Spirent C50 Wi-Fi analizátor port bővítés • Spirent Test Center tréning.
Interne Kennung: EKR001901702022/11
Los: LOT-0012
Beschreibung: 6 - Adatgyűjtők Adatgyűjtők a műszaki leírás szerint: • 2 darab hő és páratartalom adatgyűjtő.
Interne Kennung: EKR001901702022/12
Los: LOT-0013
Titel: Meglévő mérőrendszerek szoftverkövetése
Beschreibung: 2 db NetAlly AirCheck G2 Wifi teszter Gold Support szoftverkövetés • 2 db NetAlly AirMagnet Wifi Analyzer PRO Gold Support szoftverkövetés • 2 db NetAlly AirMagnet Spectrum XT Gold Support szoftverkövetés
Interne Kennung: EKR001901702022/13
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72261000 Software-Unterstützung
Los: LOT-0014
Beschreibung: • 2 db Krypto 500 dekódoló szoftver szoftverkövetésének meghosszabbítása • 2 db Krypto 1000 dekódoló szoftver szoftverkövetésének meghosszabbítása
Interne Kennung: EKR001901702022/14
Los: LOT-0015
Beschreibung: • 1 db IXIA IxChariot szoftverkövetésének meghosszabbítása
Interne Kennung: EKR001901702022/15
Los: LOT-0016
Beschreibung: • 1 db DVB-S/S2/S2X/T rendszerekhez tartozó 12 hónapos garanciakiterjesztés • 1 db DVB-C rendszerhez tartozó 12 hónapos szoftveres és hardveres garanciakiterjesztés • 1 db riasztás és felvételkezelő rendszer szoftverkövetés
Interne Kennung: EKR001901702022/16
Los: LOT-0017
Beschreibung: • 1 db CRFS RFeye Site mérésvezérlő szoftver szoftverkövetése • 1 db CRFS TDOA mérések beépülő modul (RFeye Site alatti modul) szoftverkövetése • 2 db CRFS AOA measurements licensz megújítása • 1 db SVALE SpecView jelfeldolgozó szoftver szoftverkövetése • 34 db CRFS NCP Premium embedded module szoftverkövetése • 44 db SVALE SV-BIM1 kiterjesztett spektrumkép rögzítő feldolgozó modul szoftverkövetése • 44 db SVALE WebGUI státusz visszajelző, forgató vezérlő és eredménymegjelenítő modul szoftverkövetése • 1 db SVALE SV-UAP1 mérésvezérlő, adatfeldolgozó és megjelenítő Windows desktop alkalmazás szoftverkövetése • 1 db SVALE SV-UAC1 mérési környezet vezérlő modul szoftverkomponensek szoftverkövetése
Interne Kennung: EKR001901702022/17
Los: LOT-0018
Beschreibung: • 4 db MetroNID GT-G AC típusú IP hálózat demarkációs eszköz szoftverkövetése • 2 db MetroNODE LT -SG típusú IP hálózat demarkációs eszköz szoftverkövetése
Interne Kennung: EKR001901702022/18
Los: LOT-0019
Titel: Rádiómonitoring- és iránymérő rendszerek bővítése
Beschreibung: Ajánlattevő feladata 2 db valós idejű monitoring célú mérővevő szállítása, valamint a szállításra kerülő eszközök Ajánlatkérő által biztosított 2 db szerverhez történő illesztése csúszó ablakos, folyamatos 24 órán keresztüli I/Q rögzítés megvalósítása mellett. A mérővevők szoftveres integrálása Ajánlatkérő meglévő szervereihez az alábbi módon előírt: • Legyen képes a mérővevő adat-kimenetén lévő VITA-49 formátumú I/Q adatfolyam valós idejű fogadására, FFT feldolgozására, megjelenítésére, és Ethernet interfészen keresztül − más eszközök felé − való továbbítására; • Legyen képes a beérkező I/Q adatfolyam folyamatos rögzítésére és tárolására legalább 24 órára visszamenőleg − maximális IF sávszélesség mellett − valamint tegye lehetővé a beérkező 2 x 100 MHz-es sávszélességű I/Q adatfolyam mozgóablakos pufferelését; • Legyen képes 100 MHz-es IF sávszélességű jel esetén legalább 500 Hz-es felbontási sávszélesség megjelenítésére; • Legyen biztosított az Ethernet interfészen keresztüli - a teljes funkcionalitást lefedő - API alapú távvezérlésre, amihez Ajánlattevőnek teljes körű dokumentációs csomagot szükséges mellékelnie; • Rendelkezzen önálló, a mérőeszköz összes funkcionalitását támogató, OpenGL alapú (legalább 60 Hz-es spektrumkép rajzolási gyakorisággal) grafikus vezérlő felülettel; • Legyen lehetőség csatornateljesítmény számításra, valamint az ITU-R SM.443 ajánlás alapján történő sávszélesség meghatározásra; • Legyen képes a mérővevő valós idejű sávszélességén belül legalább 6 virtuális csatornán történő egyidejű mérésre, akár több felhasználó kiszolgálása mellett is; • Legyen lehetőség a beérkező VITA-49 formátumú I/Q adatfolyamból történő demodulációra legalább az alábbi modulációk esetén: AM, FM, WFM+RDS, USB, LSB, CW; • Legyen képes zero-span üzemmódra; • Legyen képes a VITA-49 formátumú I/Q adatfolyamból való valós idejű frekvenciakivágásra és az így létrejövő sávok tovább küldésére adatfolyamként; • Legyen támogatva a GNSS alapú útvonalregisztrációs mérési képesség integrált GNSS vevőegység használata mellett; • Jótállás legalább 36 hónap. Részletes műszaki leírás a közbeszerzési dokumentációban található.
Interne Kennung: EKR001901702022/19
Zusätzliche Einstufung (cpv): 51200000 Installation von Mess-, Kontroll-, Prüf- und Navigationsgeräten
Los: LOT-0020
Beschreibung: 1. Hordozható, szélessávú iránymérő rendszer (1 darab) Ajánlattevő feladata Ajánlatkérő zavarvizsgálati feladatainak ellátását biztosító 1 darab iránymérési képességgel és valós idejű üzemmóddal rendelkező, szélessávú, kalibrált, hordozható mérőrendszer szállítása. Egyéb követelmények: • Legyen vezérelhető LAN interfészen keresztül; • Rendelkezzen részletes felhasználói és programozói (SCPI) segédlettel; • Rendelkezzen VITA 49 formátumú I/Q és spektrum adat adatfolyamként való továbbításának képességével; • Rendelkezzen külső, 12 V DC hálózati gépjármű töltő adapterrel; • Rendelkezzen legalább 4 db tartalék akkumulátorral, valamint akkumulátor töltővel a tartalék akkumulátor (műszeren kívüli) töltéséhez; • Rendelkezzen felsőtesten való hordozásra alkalmas hámmal; • A műszer legyen víz ellen védett vagy tokja legyen esővédett (legalább IP 54-es védelem); • Rendelkezzen zárható bőrönddel vagy táskával szállítás és tárolás céljából, amelyben az alapműszeren kívül a kézi antennák is elhelyezhetők; • Rendelkezzen zárható bőrönddel szállítás és tárolás céljából, amelyben az iránymérő antennarendszer elhelyezhető; • Az iránymérő antennarendszer rendelkezzen legalább egy 5 méter, illetve egy 15 méter hosszú vezérlő- és RF kábellel; • Rendelkezzen gyártói kalibrációs bizonyítvánnyal; • Jótállás legalább 24 hónap. 2. Mérőgépjárműbe szerelhető, szélessávú iránymérő rendszer (2 darab) Ajánlattevő feladata Ajánlatkérő zavarvizsgálati feladatainak ellátását biztosító 2 darab mérőgépjárműbe integrálható, iránymérési képességgel és valós idejű üzemmóddal rendelkező, szélessávú, kalibrált, rack keretbe szerelhető mérőrendszer szállítása. Egyéb követelmények: • Legyen vezérelhető LAN interfészen keresztül; • Rendelkezzen részletes felhasználói és programozói (SCPI) segédlettel; • Rendelkezzen VITA 49 formátumú I/Q és spektrum adat adatfolyamként való továbbításának képességével; • Rendelkezzen külső, 12 V DC hálózati gépjármű töltő adapterrel; • Az iránymérő antennarendszer rendelkezzen fix helyen történő telepítés céljából tripod antenna tartóval, továbbá a tartóra illeszthető kompozit adapterrel, amire az iránymérő antennarendszer megfelelően rögzíthető; • A tripod antennatartó és a kompozit adapter együttes hossza legalább 2,5 méter magas legyen nyitott állapotban; • Rendelkezzen zárható bőrönddel szállítás és tárolás céljából, amelyben a tripod antennatartó elhelyezhető; • Az iránymérő antennarendszer rendelkezzen legalább egy 5 méter, illetve egy 15 méter hosszú vezérlő- és RF kábellel is; • Rendelkezzen gyártói kalibrációs bizonyítvánnyal; • Jótállás legalább 24 hónap. 3. Mérési adatfeldolgozó iránymérő rendszerekhez (3 darab) Ajánlattevő feladata Ajánlatkérő zavarvizsgálati feladatainak ellátását biztosító 3 darab mérési adatfeldolgozó szállítása az iránymérő rendszerekhez. Egyéb követelmények: • Rendelkezzen TPM 2.0 modullal, Watchdog időzítővel, továbbá külső ventilátoros hűtési kiegészítővel; • Rendelkezzen külső (230V) tápegységgel; • Mintatermék: OnLogic Karbon 803; • Jótállás legalább 24 hónap. Részletes műszaki leírás a közbeszerzési dokumentációban található.
Interne Kennung: EKR001901702022/20
Haupteinstufung (cpv): 30210000 Datenverarbeitungsgeräte (Hardware)
Los: LOT-0021
Beschreibung: Ajánlattevő feladata 5 db iránymérési képességgel rendelkező monitoring célú mérőállomás szállítása Ajánlatkérő részére. Az állomásoknak az alábbi összetevőket és antennákat kell tartalmazniuk (1 db mérőállomásra vonatkozóan): • 1 db irányított forgatható antenna; • 1 db antennaforgató és a hozzá tartozó forgatóvezérlő modul; • 1 db nagy nyereségű GNSS antenna és a hozzá tartozó tápfeladó modul; • 1 db alsósávi monitoring antenna; • 1 db felsősávi monitoring antenna; • 1 db iránymérő antenna a hozzá tartozó vezérlőkábellel; • 1 db 5G képességű router a hozzá tartozó 5G és GNSS jelek vételére is alkalmas vevőantennával; • 1 db mérésvezérlő számítógép; • 1 db gépi tanulás támogatására képes SBC; • 2 db (darabonként) legalább 40 MHz IF sávszélességű mérővevő, az egyik vevő esetében iránymérési képességgel; • 1 db GNSS vevőantenna a hozzá tartozó intelligens tápfeladó és jelosztó egységgel (továbbiakban signal splitter); • 3 db SPDT típusú 1-ről 2-re kapcsolható RF jelút kapcsoló. Az összeszerelés részét képzik a főbb egységek beszerelése a mérőállomás házába, a belső strukturált IP hálózat kialakítása, a beépítésre kerülő eszközök működéséhez szükséges tápellátási rendszer megvalósítása, továbbá a mérőállomás működéséhez szükséges egyéb vezérlési, és belső RF jelutak létrehozása. Ajánlatkérő részére szállítandó iránymérési képességgel rendelkező monitoring célú mérőállomással szemben támasztott követelmények: 1. A mérőállomással szemben támasztott követelmények: A mérőállomás tartalmazzon 2 db egymástól független mérővevőt, amelyek közül legalább az egyik vevő rendelkezzen iránymérő képességgel. 2. A mérőállomás Ajánlatkérő informatikai rendszerébe való integrálhatóságának megteremtése: Ajánlatkérő informatikai rendszerébe illesztéséhez a mérőállomásnak rendelkeznie kell 4G LTE és 5G NR képes kommunikációs interfésszel. A kommunikációs interfésznek a mérőállomás készülékházában kell elhelyezkednie. A mérőállomás elérhetőségét IPsec VPN kapcsolaton keresztül kell biztosítani. 3. A mérőállomás Ajánlatkérő mérőrendszerébe való integrálhatóságának megteremtése: Ajánlatkérő mérőrendszerébe illesztéséhez a mérőállomásnak rendelkeznie kell egy mérésvezérlő számítógéppel, és egy gépi tanulást támogatni képes egykártyás számítógéppel (SBC). A számítógép és az SBC a mérőállomás készülékházában legyen elhelyezve. Részletes műszaki leírás a közbeszerzési dokumentációban található.
Interne Kennung: EKR001901702022/21
Haupteinstufung (cpv): 32352000 Antennen und Reflektoren
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32500000 Fernmeldebedarf, 38552000 Elektronische Messgeräte, 48151000 Computersteuerungssystem
Los: LOT-0022
Beschreibung: Ajánlatkérő a spektrum monitoring feladatait elsősorban fix telepítésű mérőállomásai, valamint mérőgépjárművei segítségével látja el. A felsoroltakon kívül rendelkezik még egy speciális mérőrendszerrel is (UAV mérőrendszer), amely lehetőséget biztosít levegőből történő rádiófrekvenciás mérések végzésére, ezáltal lehetséges a rádióadók antenna iránykarakterisztikáinak vizsgálata, valamint a rádiózavarkeresés levegőből történő támogatása. Az „UAV mérőrendszer” egy pilótanélküli légijárműre rögzíthető doboz/konténer, melyben helyet kapott egy rádiófrekvenciás mérőműszer, egy fedélzeti számítógép, továbbá egy navigációs rendszer, valamint az önálló tápellátást biztosító akkumulátor. Az így kialakított mérőrendszerhez különféle mérőantennák rögzíthetők, melyekkel 20–6000 MHz-es frekvenciatartományban végezhetők a felsorolt mérési tevékenységek. A beszerzés célja a mérőszolgálat jelenlegi UAV mérőrendszerének korszerűsítése. Ajánlatkérő számára szállítandó mérőműszerek és eszközök: - Az RF mérőegység és a hozzá kapcsolódó mérésvezérlő/jelfeldolgozó egység: 1 db RF mérőegység, valamint a hozzá kapcsolódó 1 db mérésvezérlő/jelfeldolgozó egység és kellékei; - 2 db, az RF mérőegység antenna csatlakozóival kompatibilis, U.FL – SMA típusú patch kábel; - RF adatkapcsolati összeköttetés és állványok: 1 db, az alábbi specifikáció szerinti fedélzeti adó-vevő berendezés, valamint a hozzá kapcsolódó 1-1 db földi állomás adó-vevő berendezései és kellékei; - Nagy-teljesítményű 5G képes router: 2 db specifikációnak megfelelő 5G képes router beszerzése; - Akkumulátorok és akkumulátortöltő: 6 db specifikáció szerinti akkumulátor, valamint a töltésükre szolgáló 1 db akkumulátortöltő. Részletes műszaki leírás a közbeszerzési dokumentációban található.
Interne Kennung: EKR001901702022/22
Haupteinstufung (cpv): 48151000 Computersteuerungssystem
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32000000 Rundfunk- und Fernsehgeräte, Kommunikations- und Fernmeldeanlagen und Zubehör
Los: LOT-0023
Titel: Mérőműszerek beszerzése 2023 III. ütem
Beschreibung: 5 darab személyi expoziméter
Interne Kennung: EKR001901702022/23
Los: LOT-0024
Beschreibung: 1 darab kisméretű szélessávú elektromágneses térerősség mérő
Interne Kennung: EKR001901702022/24
Los: LOT-0025
Beschreibung: 2 darab termikus teljesítmény mérőfej 2 darab átlagérték teljesítmény mérőfej
Interne Kennung: EKR001901702022/25
Los: LOT-0026
Beschreibung: Ajánlattevő feladata az alábbi szoftverek, mérőműszerekhez kapcsolódó hardver és szoftver támogatások megújítása, kiterjesztése további 12 hónap időtartamra. Az adott eszközhöz, szoftver licenchez tartozó támogatást igazoló gyártói vagy a gyártó magyarországi képviselőjétől származó nyilatkozat átadása Ajánlatkérő részére. 4 db 2025.01.22 lejárati dátumú MetroNID GT-G AC típusú IP hálózat demarkációs eszköz szoftverkövetésének meghosszabbítása egy évvel. 2 db 2025.01.22. lejárati dátumú MetroNODE LT -SG típusú IP hálózat demarkációs eszköz szoftverkövetésének meghosszabbítása egy évvel.
Interne Kennung: EKR001901702022/26
Los: LOT-0027
Beschreibung: 1 darab MIMO csatorna emulátor típusú speciális RF generátor
Interne Kennung: EKR001901702022/27
Haupteinstufung (cpv): 38500000 Apparate und Geräte zum Prüfen und Testen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 51200000 Installation von Mess-, Kontroll-, Prüf- und Navigationsgeräten, 80531200 Technische Ausbildung
Los: LOT-0028
Titel: Antennák, méréstechnikai kiegészítők beszerzése
Beschreibung: • 1 darab egy csatornás mikrohullámú keverő egység • 1 darab sávszűrő • 1 darab meghajtó erősítő
Interne Kennung: EKR001901702022/28
Haupteinstufung (cpv): 31700000 Elektronischer, elektromechanischer und elektrotechnischer Bedarf
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32343000 Verstärker
Los: LOT-0029
Beschreibung: • 6 darab mikrohullámú elektromos mérőfej • 2 darab alacsony frekvenciás mágneses mérőfej • 1 darab együttes elektromos és mágneses mérőfej
Interne Kennung: EKR001901702022/29
Los: LOT-0030
Beschreibung: • 1 darab verifikációs készlet 2.4mm csatlakozókhoz • 1 darab verifikációs készlet 2.92mm csatlakozókhoz • 1 darab verifikációs készlet 3.5mm csatlakozókhoz • 1 darab verifikációs készlet 75 Ohmos N csatlakozókhoz
Interne Kennung: EKR001901702022/30
Los: LOT-0031
Beschreibung: • 1 darab cirkuláris Helmholtz tekercs pár • 1 darab kör alakú mérőtekercs • 1 darab Hall érzékelő • 1 darab funkciógenerátor • 1 darab teljesítményerősítő • 1 darab kompenzációs hálózat • 1 darab programozható DC tápegység • 1 darab hat és fél digites multiméter • 1 készlet mérési tartozék • 1 mérőszoftver
Interne Kennung: EKR001901702022/31
Haupteinstufung (cpv): 38550000 Zähler
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38553000 Magnetmessgeräte
Los: LOT-0032
Titel: Mérőgépjárműre telepíthető rövidhullámú iránymérő
Beschreibung: 1 db mérőgépjárműre telepíthető rövidhullámú iránymérő eszköz
Interne Kennung: EKR001901702022/32
Haupteinstufung (cpv): 38111000 Funkpeileinrichtungen
Los: LOT-0033
Titel: 2G,4G, és 5G MNC és MCC szoftveres dekóder beszerz
Beschreibung: Összesen 18 db, a 2G, 4G, és 5G mobil hálózatok Műszaki leírásban részletezett paramétereinek dekódolására képes szoftverkomponens licensz szállítása.
Interne Kennung: EKR001901702022/33
Haupteinstufung (cpv): 48100000 Branchenspezifisches Softwarepaket
Los: LOT-0034
Titel: Napelemes inverterek és kiegészítő egységei
Beschreibung: Napelemes inverterek és kiegészítő egységei mérőrendszerének beszerzése az alábbiak, valamint a műszaki leírásban részletezettek szerint: Kétirányú programozható egyenáramú tápegység (2 db) Napelem szimulációs szoftver (1 db) Akkumulátor szimulációs szoftver (1 db) Szimmetrikus egyenáramú impedancia stabilizáló hálózat (DC-LISN) (1 db) Közös modusú elnyelő (CMAD) (3 db) Impedancia stabilizáló hálózat RJ45 érpárokhoz (ISN) (1 db) Regeneratív AC elektronikus terhelés és hálózatszimulátor szigetüzemű (off-Grid) és hálózatra visszatápláló típusú (on-Grid) inverterekhez (1 db)
Interne Kennung: EKR001901702022/34
Los: LOT-0035
Titel: IDAS NXDN r. digitális átjátszó áll. komponensei I
Beschreibung: A beszerzés keretében az alábbi fejlesztés valósul meg: • 4 darab nagypontosságú GNSS vevő a hozzájuk tartozó antennákkal • 1 darab átjátszó üzemmódban működő adóvevő berendezése a hozzá szükséges antennákkal, hardveres és szoftveres komponensekkel.
Interne Kennung: EKR001901702022/35
Haupteinstufung (cpv): 32233000 Funkfrequenzverstärker
Los: LOT-0036
Beschreibung: Iránycsatolók (DBR műszaki leírás 3. kategória 11. tétele: Egyéb RF passzív eszközök) • 1 db Alsó frekvenciasávot lefedő iránycsatoló • 1 db Felső frekvenciasávot lefedő iránycsatoló Az NMHH saját műszerparkjának rendszeresen felmerülő kalibrálásához és egyéb mérésekhez a jövőben szükségesek az alábbi jellemzőkkel rendelkező iránycsatolók. Alsó frekvenciasávot lefedő iránycsatoló: • Működési frekvenciatartomány: 0,1MHz-től 1000 MHz-ig vagy bővebb tartományon • Teljesítmény tűrés (power): legalább 200W (CW) • Csatolási tényező (coupling): 40dB legfeljebb +/-1dB ingadozással a teljes működési frekvenciatartományon • Beiktatási csillapítás: legfeljebb 0,6dB a teljes működési frekvenciatartományon • Laposság (flatness): legfeljebb +/-0,5dB a teljes működési frekvenciatartományon • Állóhullámarány (VSWR): legfeljebb 1,30:1 a teljes működési frekvenciatartományon • Irányítottság (directivity): legalább 20dB a teljes működési frekvenciatartományon • Csatlakozók típusa: N female mind a négy porton • Műkődési hőmérséklettartomány: -55°C-től +75°C-ig vagy bővebb tartományon Felső frekvenciasávot lefedő iránycsatoló: • Működési frekvenciatartomány: 1GHz-től 18GHz-ig vagy bővebb tartományon • Teljesítmény tűrés (power): legalább 50W (CW) • Csatolási tényező (coupling): 10dB legfeljebb +/-1dB ingadozással a teljes működési frekvenciatartományon • Beiktatási csillapítás: legfeljebb 0,5dB az 1GHz-től 6GHz-ig tartományon; legfeljebb 0,6dB a 6GHz-től 18GHz-ig tartományon • Frekvencia érzékenység (frequency sensititivity): legfeljebb +/-0,7dB az 1GHz-től 6GHz-ig tartományon; legfeljebb +/-1,0dB a 6GHz-től 18GHz-ig tartományon • Állóhullámarány (VSWR): legfeljebb 1,35:1 az 1GHz-től 6GHz-ig tartományon; legfeljebb 1,50:1 a 6GHz-től 18GHz-ig tartományon • Irányítottság (directivity): legalább 16dB az 1GHz-től 6GHz-ig tartományon; legalább 12dB a 6GHz-től 18GHz-ig tartományon • Csatlakozó típusa: kimeneten SMA female; bemeneten SMA female • Műkődési hőmérséklettartomány: -40°C-től +85°C-ig vagy bővebb tartományon *: bővebb tartomány: itt azt jelenti, hogy elfogadható ha az alsó frekvencia kisebb mint0,1 MHz és/vagy a felső frekvencia magasabb mint 1000 MHz. Annak nincs jelentősége, hogy az előírt tartománytól mennyivel tér el a megajánlott eszköz paramétere. Részletes elvárások a közbeszerzési dokumentumokban. Ajánlatkérő a DBR működtetése során a Kbt. 107. § (2) bekezdés alapján a rendszerben megvalósítandó konkrét közbeszerzésekre vonatkozó pontos műszaki tartalmat és szerződéses feltételeket a DBR-ben részt vevő gazdasági szereplők számára jelen ajánlattételi felhívás megküldésével egyidejűleg bocsátja rendelkezésre.
Interne Kennung: EKR001901702022/36
Haupteinstufung (cpv): 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser)
Los: LOT-0037
Beschreibung: Optikai elosztó (2 darab) A mérőműszerek mérési pontosságát az NMHH műholdas 10MHz-es frekvenciareferencia segítségével biztosítja. Ennek az elosztó hálózatnak a bővítése szükséges az új mérésügyi épületben, melynek több végpontot kell referenciafrekvenciával kiszolgálnia. Jelen beszerzés kettő darab ilyen eszközre vonatkozik. A végpontok sokfélesége miatt mind koaxiális, mind optikai ki- vagy bemenetekkel potenciálisan rendelkeznie kell az eszköznek. Az eszközök képesek legyenek10MHz-es referencia frekvenciát kezelni potenciálisan mind koaxiális, mind optikai csatlakozással. Célszerűen a későbbi lehetséges fejlesztéseket figyelembe véve a kimenetek moduláris kivitelűek legyenek. A rackbe szerelhető kivitel szintén szükséges feltétel. Támasztott műszaki követelmények Bementek legalább 1 darab koaxiális, BNC female csatlakozóval Kimenetek legalább 18 darab optikai, modulárisan cserélhető, ST csatlakozóval 62,5/125um vagy 50/125um multimódusú kábelhez Maximális optikai úthossz legalább 2 kilométer Kivitel rackbe szerelhető, fél rack* szélességű (300 x 241,5 x 44,45 mm.) Tápfeszültség hálózati 230V AC *: A szabványos rack méret (300 x 483 x 44,45 mm) ez alapján meghatározott. a fél rack méret: 300 x 241,5 x 44,45 mm. Ajánlatkérő a DBR működtetése során a Kbt. 107. § (2) bekezdés alapján a rendszerben megvalósítandó konkrét közbeszerzésekre vonatkozó pontos műszaki tartalmat és szerződéses feltételeket a DBR-ben részt vevő gazdasági szereplők számára jelen ajánlattételi felhívás megküldésével egyidejűleg bocsátja rendelkezésre.
Interne Kennung: EKR001901702022/37
Haupteinstufung (cpv): 32500000 Fernmeldebedarf
Los: LOT-0038
Beschreibung: Szélessávú Iránymérő antenna (1 darab) Ajánlatkérő zavarvizsgálati feladatainak ellátásához korszerű, mérőautóra is telepíthető, a meglévő digitális iránymérő rendszerbe (Rohde & Schwarz DDF260) illeszkedő szélessávú iránymérő antennára van szükség a következő jellemzőkkel és paraméterekkel: Az antenna iránymérési frekvenciatartománya: Legalább: 20 MHz – 7 GHz Polarizáció: Legalább vertikális és horizontális Iránymérési pontosság: Legfeljebb 1.5° RMS Iránymérő érzékenysége polarizációfüggetlenül: 50 MHz – 4 GHz tartományban legfeljebb 10 µV/m 4 GHz – 7 GHz tartományban legfeljebb 40 µV/m Állóhullám-arány: Legfeljebb 2.0 Megengedett szélsebesség: Legalább 150 km/h Egyéb követelmények: • Működjön együtt a jelenleg használt Rohde&Schwarz DDF260 digitális iránymérő műszerrel. • Rendelkezzen mérővevő (monitoring) kimenettel a 20 MHz – 7 GHz tartományban. • Rendelkezzen beépített iránytűvel és GNSS vevővel. • Rendelkezzen villámvédelemmel; • Rendelkezzen adapterrel, amivel a gépjárműre szerelése megoldható. • Garancia legalább 36 hónap a fokozott igénybevétel miatt.
Interne Kennung: EKR001901702022/38
Los: LOT-0039
Titel: Rádiómonitoring állomások/mérőműszerek szerelése
Beschreibung: - Kvázi fix/mobil rádiómonitoring- és iránymérőrendszer szerelése, telepítése: • Mérőrendszer kialakítása új gépkocsiban • Meglévő mérőrendszer átszerelése új mérőgépkocsiba • Meglévő mérőrendszer bővítése, módosítása, leszerelése - Fixen telepített rádiómonitoring- és iránymérő állomások szerelése, telepítése: • Mérőállomás o telepítése új helyszínre, o áttelepítése új helyszínre, o telepítése ideiglenes helyszínen, o bővítése új mérési képességekkel, o leszerelése, megszüntetése. - Laboratóriumi mérőhelyek szerelése, telepítése, bővítése, átalakítása: • Meglevő laboratóriumi mérőrendszer áttelepítése a jelenlegi laboratóriumból az új épületbe . • Új laboratóriumi mérőrendszerek kialakítása és telepítése az új épületben. • A mérőhelyekhez kapcsolódó kábelezési feladatok elvégzése (pl. táphálózati, informatikai és rádiófrekvenciás jelutak bekötése), szükség esetén új kábelek beszerzésével/gyártásával. • A telepítést követően a mérőrendszer helyszíni beüzemelése és funkcionális tesztelése. • Telepítési dokumentáció készítése. A dokumentációnak tartalmazni kell a mérőhely leírását, strukturális elrendezését, a mérőműszerek és mérési eszközök felsorolását, vezérlési és adatátviteli kapcsolódását. • A mérőrendszerek bővítése, átalakítása új mérési képességek megvalósítása érdekében. Új mérési funkcióhoz tartozó mérőeszköz/mérőeszközök telepítése. A szükséges eszközmozgatási, szerelési és telepítési feladatokhoz tartozó részletes követelményeket, elvárásokat Megrendelő egyedi megrendelésben részletesen is ismerteti Vállalkozóval. • A mérőrendszer/mérőállomás/mérőhelyek szerelése, telepítése során felmerülő rezsi anyagok költsége Vállalkozót terheli. • A leszerelt és fel nem használt kábelek elszállítása illetve szükség esetén megsemmisítése a vonatkozó törvényi előírásoknak megfelelően Vállalkozó feladata. A szerelési telepítési feladatok 71 db mérőállomást 21 db mérőgépkocsit érintenek.
Interne Kennung: EKR001901702022/39
Haupteinstufung (cpv): 50410000 Reparatur und Wartung von Mess-, Prüf- und Kontrollgeräten
Los: LOT-0040
Titel: Monitoring rendszerek kapcs. eszközök beszerzése
Beschreibung: 2. kategória: Rádióspektrum monitoring és iránymérő rendszerek I. 1 darab Rádió és televízió műsorszórás monitoring rendszer (DBR műszaki leírás 2. kategória 3. tétele: Fix telepítésű/Mobil monitoring és iránymérő rendszer) Ami a következőket tartalmazza: • 5 darab 125 cm átmérőjű offset parabola tükör • 1 darab 60 cm átmérőjű offset parabola tükör • 5 darab UHF antenna • 2 darab FM antenna • 2 darab VHF III. antenna • 2 darab FM keresztdipólus antenna • 6 darab Discone antenna • 4 darab RF diplexer (összegző) • 3 darab 16 utas RF osztó • 2 darab 12 utas RF osztó • 1 darab 8 utas RF osztó • 6 darab RF erősítő • 6 darab LNB fejegység optikai konverterrel • 5 darab 2 utas splitter • 7 darab fali elosztó szekrény • 1 darab RF/optikai konverter • 3 darab 4 utas splitter • 11 darab optikai/RF konverter • 5 darab optikai csillapító • 1 darab 8 utas splitter • 5 darab optikai/RF konverter II. 1 darab Műholdas spektrummonitoring rendszer (DBR műszaki leírás 2. kategória 4. tétele: Műholdas monitoring rendszer) Ami a következőket tartalmazza: • 2 darab 150 cm átmérőjű prímfókuszos parabola tükör • 4 darab 90 cm átmérőjű offset parabola tükör • 2 darab 2x Dual PLL LNB fejegység OMT-vel • 2 darab antennaforgató motor • 2 darab antennaforgató vezérlő • 2 darab Quad-Link Fiber Transmitter tápegység • 2 darab Quad-Link Fiber Receiver tápegyég • 5 darab HD IP kamera tápegységgel • 11 darab 42 U magas 19” rack keret (600x600) tartozékokkal • 1 darab 42 U magas 19” rack keret (600x960) tartozékokkal 2. kategória: Rádióspektrum monitoring és iránymérő rendszerek 1 darab Rádió és televízió műsorszórás monitoring rendszer 1 darab Műholdas spektrummonitoring rendszer A részletes műszaki leírás a közbeszerzési dokumentációban található.
Interne Kennung: EKR001901702022/40
Los: LOT-0041
Titel: Rádiómonitoring rendszer szállítása
Beschreibung: Rádióspektrum monitoring és iránymérő rendszerek 3 részteljesítésben (Mérőműszerek, mérési eszközök és kapcsolódó szolgáltatások” tárgyú Dinamikus Beszerzési Rendszer keretében) II. termékkategória Rádióspektrum monitoring és iránymérő rendszerek I. részteljesítés 1) egy darab földfelszíni televíziós műsorszóró monitoring rendszer (DBR műszaki leírás 2. kategória 3.tétele Fix telepítésű/Mobil monitoring és iránymérő rendszer) a) DVB-T/T2 monitoring eszköz (30 db) II. részteljesítés 2) egy darab földfelszíni rádió műsorszóró monitoring rendszer (DBR műszaki leírás 2. kategória 3.tétele Fix telepítésű/Mobil monitoring és iránymérő rendszer) a) DAB/DAB+ és FM monitoring eszköz (18 db) b) DRM és AM monitoring eszköz (1 db) c) RFmondial DAB+/FM mérőműszerhez szoftver licenc szállítás (22 darab) III. részteljesítés 3) egy darab fix telepítésű VHF/UHF sávú monitoring rendszer szállítása (DBR műszaki leírás 2. kategória 3.tétele Fix telepítésű/Mobil monitoring és iránymérő rendszer) a) VHF/UHF sávú monitoring vevő (15 db) b) VHF/UHF sávú monitoring vevő GNSS funkcióval(1 db) Részletes műszaki leírás a közbeszerzési dokumentáció részét képező szerződéstervezetben
Interne Kennung: EKR001901702022/41
Los: LOT-0042
Titel: Kábelvizsgáló készlet, tartozékok
Beschreibung: 1. rész: Kábelvizsgáló készlet, tartozékok (DBR műszaki leírás 1. kategória 9. tétele: Hálózat analizátor) • 1 db Digitális kábel analizátor készlet • 2 db Töltő eszköz • 2 db Hordtáska Jelen műszaki leírás műszaki és egyéb követelményeket fogalmaz meg egy digitális kábel analizátorra (műszerpárra) vonatkozóan, amely alkalmas a CAT8 sodrott réz érpárak szabvány szerinti minősítésére. A műszer a távközlési labor réz sodrott érpárú Ethernet mérőkábeleinek ellenőrzését szolgálja, biztosítva ezzel a mérések megfelelő pontosságát és hibamentességét. Kivitelre vonatkozó követelmények A műszer két egységből álljon, melyek mindegyike hordozható terepi kézi műszer, táplálása akkumulátoros. Legalább az egyik egység rendelkezzen érintőképernyővel. Tartozékok A műszerekhez tartozzon töltő és hordtáska, illetve az összes olyan kiegészítő és adapter, mely az Ethernet felhasználású réz alapú sodrott érpárak méréséhez és minősítéséhez szükséges. Műszaki követelmények a) Szabvány szerinti minősítő mérési képességekre vonatkozó követelmények A műszer legyen képes az alábbi szabványoknak megfelelő árnyékolt és árnyékolás nélküli kábelek minősítésére: • TIA Category 3, 4, 5, 5e, 6, 6A, 8 (ANSI/TIA-1152 Level 2G): 100 Ω • ISO/IEC Class C, D, E, EA, F, FA and I/II: 100 Ω és 120 Ω • Mérési és minősítési idő maximum 20s • Maximális mérési frekvencia 2000 MHz b) Csatlakozókra vonatkozó követelmények Árnyékolt RJ45 csatlakozók a mérésekhez. c) A műszer legyen képes legalább az alábbi paraméterek mérésére • Kábelkötés grafikus megjelenítéssel (wire map) • kábelhossz mérés legalább 150 m hosszig • Terjedési késleltetés (propagation delay), késleltetés eloszlása (delay skew) és grafikus megjelenítése • DC hurok ellenállás (DC loop resistance) • Egyenáramú ellenállás kiegyensúlyozatlanságának mérése („Resistance Unbalance”, PoE alkalmazásokhoz, páron belül és a párok közt) a következő szabványok szerint o IEC61935-1 & 11801-1-4 o IEEE 802.3af, IEEE 802.3at o ANSI/TIA/EIA-568-C.2 • Csillapítás (insertion loss) • Reflexiós csillapítás (return loss, RL) távolság szerinti grafikus megjelenítéssel • Közös módusú reflexiós csillapítás (Common Mode Return loss (CMRL)) • Közel/távolvégi áthallás (Near End Crosstalk (NEXT), Far End Crosstalk (FEXT)) távolság szerinti grafikus megjelenítéssel • Árnyékolási hibák felderítése AC méréssel • Módus konverziós paraméterek (zaj immunitás pl. 10GBASE-T sebességhez): „Transverse Conversion Loss” (TCL), „Equal Level Transverse Conversion Transfer Loss” (ELTCTL) d) Pontosságra vonatkozó követelmények • Késleltetés mérésre vonatkozó pontosság legalább +-3% a 200-750 ns-os tartományban • Category 8-ra vonatkozó pontossága a ANSI/TIA-1152 Level 2G szerint • DC hurok ellenállás pontossága legalább +-2% a 100 – 540 Ω tartományban e) Eredmények kiértékelésére és riportolására vonatkozó követelmények • A műszer legyen képes a mért paraméterekből a megfelelő szabvány szerint minősíteni, az eredményeket eltárolni és riportolni. f) Egyéb műszaki követelmény • Működési hőmérsékleti tartomány 5 – 40 C° vagy nagyobb • Mellékelt kalibrálási bizonyítvány • Gyári/ kalibrálási bizonyítvány • Legalább 12 hónap garancia Részletes elvárások a közbeszerzési dokumentumokban. Ajánlatkérő a DBR működtetése során a Kbt. 107. § (2) bekezdés alapján a rendszerben megvalósítandó konkrét közbeszerzésekre vonatkozó pontos műszaki tartalmat és szerződéses feltételeket a DBR-ben részt vevő gazdasági szereplők számára jelen ajánlattételi felhívás megküldésével egyidejűleg bocsátja rendelkezésre.
Interne Kennung: EKR001901702022/42
Los: LOT-0043
Titel: EMF Mérésvezérlő szoftver
Beschreibung: A SVALE NodeControl Center szoftvercsomag egy Windows 10+ környezetben működni képes, EMF mérővevők, spektrum monitoring eszközök konfigurálását és az akár kvázi-valós idejű mérési eredmények feldolgozását, megjelenítését ellátó, mérési feladat menedzser alkalmazásból és a mérőeszközön beépülő, firmware szintű mérésütemező, végrehajtó modulból áll. A szoftvercsomag működési módjai szerint fix telepítésű mérőállomások menedzselése, mérési feladatokkal történő ellátása képességek mellett útvonal regisztrációs mérések végrehajtását is támogathatja beállításai szerint. A SVALE NodeControl Center UI szoftver CRFS RFeye Node Marvell / Nexus rendszereihez, a SVALE SV-EMF1 mérőállomás Tektronix vevőegységéhez és Narda SignalShark mérővevőkhöz tartalmaz driver készletet. A fentiek alapján a teljes képességlista érvényes a szoftvercsomag Win10 alkalmazás komponensére, míg a firmware szintű alkalmazás képességei a “2” jelű sorai szerint következőkben összegezhetők: - Kommunikáció az UI komponenssel. - EMF mérési konfiguráció fogadása az UI komponenstől. - EMF mérések azonnali vagy ütemezett végrehajtása az UI-n rögzített beállításokkal. - Spektrumkép rögzítése. - IQ rögzítés. - Mérési eredmények lekérdezésének kiszolgálása, ezek küldése az UI felé. - Fájlmenedzsment: mérési adatok rendszerezett tárolása, menedzselése, fájlok feltöltöttségi és törölhetőségi státuszának írása az UI-n rögzített beállítások szerint. - UI-n rögzített maszkok és hozzájuk tartozó egyéb beállítások szerinti mérési eredmény kiértékelés, riasztás küldés e-mail címre vagy/és telefonszámra. - Ütemezett kommunikáció végrehjatása az UI-n rögzített beállítások szerint az FTP szerverrel: konfiguráció olvasása, mérési eredmények feltöltése. - EMF Mérési eredmények konvertálása CSV állományba. Részletes elvárások a közbeszerzési dokumentumokban. Ajánlatkérő a DBR működtetése során a Kbt. 107. § (2) bekezdés alapján a rendszerben megvalósítandó konkrét közbeszerzésekre vonatkozó pontos műszaki tartalmat és szerződéses feltételeket a DBR-ben részt vevő gazdasági szereplők számára jelen ajánlattételi felhívás megküldésével egyidejűleg bocsátja rendelkezésre.
Interne Kennung: EKR001901702022/43
Haupteinstufung (cpv): 48900000 Diverse Softwarepakete und Computersysteme
Los: LOT-0044
Titel: Mérővevő hardver és kapcsolódó licencek
Beschreibung: 1 db jelfeldolgozó hardver az alábbi paraméterekkel: • Kialakítás: robosztus, passzív hűtéssel rendelkező • CPU foglalat: LGA1700 • CPU típus: Intel Core I9-12900TE vagy ezzel egyenértékű számítási teljesítményű 16 magos 4,8 GHz-es órajellel rendelkező processzor • CPU maximális fogyasztása: 35 W • Alaplap chipset típusa: W680 • Memóriafoglalat típusa: DDR4 SO-DIMM • Memória: legalább 32 GB 2666 MHz-es órajellel rendelkező, széles hőmérséklet tartományban működni képes (legalább -20°C és +70°C között) DDR4 DO-DIMM RAM • Alaplapi graikus vezérlő típusa: legalább Intel UHD Graphics 770 vagy ezzel egyenértékű • SSD: Legalább 2 db M.2 2280 NVME típusú 2 TB kapacitású széles hőmérséklet tartományban (legalább -20°C és +70°C között) működni képes SSD • SATA SSD: Legalább 1 db 2,5” kialakítású 2 TB kapacitású SSD • LAN: legalább 6 db 2,5 GbE sebességű csatlakozás • 10GbE: legalább 2 db 10 GbE sebességű csalatkozási képesség Modbay interfészes bővítményen keresztül • Egyéb I/O csatlakozások, legalább: o 4 db USB 3.2 Gen 2 port o 2 db DisplayPort o 2 db COM konfigurálhatóan RS-232/422/485 port o 1 db 3.5 mm-es audio kimenet o 1 db külső ventilátor csatlakozó • Raid támogatás: legalább Raid-0 • Wifi és Bluetooth: rendelkezzen legalább 802.11ac Wifi és BT 5.1 képességgel • Bemeneti tápfeszültség típusa: 12 - 48 VDC külső tápegységről • Jelfeldolgozó működési hőmérséklet tartománya: legalább -20°C és +70°C között • Ház anyaga: alumínium és acél, DIN rögzítési lehetőséggel • Méretek: legfeljebb 240 x 82 x 267 mm (szélesség x magaság x mélység) • Rendelkezzen TPM 2.0 modullal, Intel Platform Trust Technology-val és Watchdog időzítővel Mintatermék: OnLogic Karbon 802 High-Performance Rugged Computer w/ModBay 1 db jelfeldolgozó hardver az alábbi paraméterekkel: • Kialakítás: robosztus, hibrid aktív/passzív hűtéssel rendelkező • CPU foglalat: LGA1700 • CPU típus: Intel Core I9-12900E vagy ezzel egyenértékű számítási teljesítményű 16 magos 5,0 GHz-es órajellel rendelkező processzor • CPU maximális fogyasztása: 65 W • Alaplap chipset típusa: W680 • Memóriafoglalat típusa: DDR4 SO-DIMM • Memória: legalább 32 GB 2666 MHz-es órajellel rendelkező, széles hőmérséklet tartományban működni képes (legalább -20°C és +50°C között) DDR4 DO-DIMM RAM • Alaplapi graikus vezérlő típusa: legalább Intel UHD Graphics 770 • PCIe bővítőkártya: legalább Nvidia RTX A2000 GPU legalább 12GB VRAM-mal, maximális teljesítményfelvétel 70W (PCIe Gen 4 x16 csatlakozással) • SSD: Legalább 2 db M.2 2280 NVME típusú 2 TB kapacitású széles hőmérséklet tartományban (legalább -20°C és +50°C között) működni képes SSD • SATA SSD: Legalább 1 db 2,5” kialakítású 2 TB kapacitású SSD • LAN: legalább 6 db 2,5 GbE sebességű csatlakozás • 10GbE: legalább 2 db 10 GbE sebességű csalatkozási képesség Modbay interfészes bővítményen keresztül • Egyéb I/O csatlakozások, legalább: o 4 db USB 3.2 Gen 2 port o 2 db DisplayPort o 2 db COM konfigurálhatóan RS-232/422/485 port o 1 db 3.5 mm-es audio kimenet o 1 db külső ventilátor csatlakozó • Raid támogatás: legalább Raid-0 • Wifi és Bluetooth: rendelkezzen legalább 802.11ac Wifi és BT 5.1 képességgel • Bemeneti tápfeszültség típusa: 12 - 48 VDC külső tápegységről • Jelfeldolgozó működési hőmérséklet tartománya: legalább -20°C és +50°C között • Ház anyaga: alumínium és acél, DIN rögzítési lehetőséggel • Méretek: legfeljebb 240 x 143 x 267 mm (szélesség x magaság x mélység) • Rendelkezzen TPM 2.0 modullal, Intel Platform Trust Technology-val, Watchdog időzítővel, továbbá külső ventilátoros hűtési bővítménnyel Mintatermék: OnLogic Karbon 804 High-Performance Rugged Computer w/ModBay & PCIe Karakterkorlát miatt folytatás a II.2.14) pontban (BT-300-as mezőben)
Interne Kennung: EKR001901702022/44