See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa urządzeń medycznych w ramach przedsięwzięcia „Dostępność Plus dla AOS”
Beschreibung: Szczegółowy opis poszczególnych pakietów znajduje się w Załączniku nr 1 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 559526-2026
Interne Kennung: ZP-261-48/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33112200 Ultraschallanlage
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: PAKIET 1: APARAT USG I – 2 ZESTAWY
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 1 do SWZ
Interne Kennung: PAKIET 1: APARAT USG I – 2 ZESTAWY
Haupteinstufung (cpv): 33112200 Ultraschallanlage
Los: LOT-0002
Titel: PAKIET 2: FOTEL GINEKOLOGICZNY Z REGULOWANĄ WYSOKOŚCIĄ - 2 ZESTAWY
Interne Kennung: PAKIET 2: FOTEL GINEKOLOGICZNY Z REGULOWANĄ WYSOKOŚCIĄ - 2 ZESTAWY
Los: LOT-0003
Titel: PAKIET 3: APARAT USG II – 1 ZESTAW
Interne Kennung: PAKIET 3: APARAT USG II – 1 ZESTAW