648797-2026 - Wettbewerb
Niederlande – Computeranlagen und Zubehör – Europese aanbesteding voor ICT-hardware en ICT-componenten
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Europese aanbesteding voor ICT-hardware en ICT-componenten
Beschreibung: Europese aanbesteding om een raamovereenkomst aan te gaan voor de levering van ICT-Hardware en ICT-Componenten in 1 perceel met 1 leverancier via een openbare procedure, waar de inschrijving met de laagste prijs het uitganspunt is. De geraamde opdrachtwaarde bedraagt circa € 34.000,- exclusief btw voor de eerste 14 maanden na gunning. Deze raming is gebaseerd op de huidige ICT-hardware en ICT-componenten en de verwachte vervangingsbehoefte op basis van de gehanteerde afschrijvingstermijnen. Daarbij wordt rekening gehouden met een verwachte vervangingspiek in 2028, wanneer een aanzienlijk deel van de huidige apparatuur het einde van de levensduur bereikt. De raming dient uitsluitend ter indicatie; hieraan kunnen geen rechten worden ontleend.
Interne Kennung: 20260914EAICT
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: ja