2. Verfahren
Verfahren
Titel: Alšova jihočeská galerie – Správce stavby
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je výkon činnosti správce stavby na základě Vzorové smlouvy o poskytování služeb mezi objednatelem a konzultantem (dále jen „FIDIC WHITE BOOK“) dle standardů Mezinárodní federace konzultačních inženýrů (dále jen „FIDIC“), při přípravě a realizaci stavby s názvem „Alšova jihočeská galerie“ (dále jen „stavba“). Stavba bude realizována podle smluvních standardů FIDIC s názvem Smluvní podmínky pro výstavbu pozemních a inženýrských staveb projektovaných objednatelem (FIDIC RED BOOK). Předmětem realizace stavby je novostavba budovy Alšovy jihočeské galerie na Senovážném náměstí v Českých Budějovicích. Předpokládaná hodnota veřejné zakázky na realizaci stavby v době zahájení tohoto zadávacího řízení převyšuje 800 mil. Kč bez DPH. Zadavatel zdůrazňuje, že stavba je v současné době ve fázi přípravy, resp. ve fázi projekční. Předmětem této veřejné zakázky je tak poskytování služeb správce stavby nejen ve fázi realizace stavby, ale rovněž v přípravné fázi stavby (zejména ve fázi projekční). Předmět plnění veřejné zakázky je blíže specifikován v obchodních a platebních podmínkách (Příloha č. 3 dokumentace zadávacího řízení).
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros, 71251000 Dienstleistungen von Architekturbüros und Bauabnahme, 71247000 Beaufsichtigung der Bauarbeiten, 71317200 Dienstleistungen im Bereich Gesundheitsschutz und Sicherheit, 71318000 Beratungsdienste von Ingenieurbüros, 71356100 Technische Überwachung, 71356200 Technische Hilfe, 71541000 Projektmanagement im Bauwesen, 71620000 Analysen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: Alšova jihočeská galerie – Správce stavby
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros, 71247000 Beaufsichtigung der Bauarbeiten, 71251000 Dienstleistungen von Architekturbüros und Bauabnahme, 71317200 Dienstleistungen im Bereich Gesundheitsschutz und Sicherheit, 71318000 Beratungsdienste von Ingenieurbüros, 71356100 Technische Überwachung, 71356200 Technische Hilfe, 71541000 Projektmanagement im Bauwesen, 71620000 Analysen