648809-2026 - Ergebnis
Estland – Andere Mittel für das Nervensystem – Naloksooni hankimine 2026-2027 aastaks
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Naloksooni hankimine 2026-2027 aastaks
Beschreibung: Hanke eesmärgiks on sõlmida hankeleping (edaspidi leping) ravimi naloksoon ostmiseks. Hange on jaotatud 2 osaks. Nõuded ravimitele on toodud RHAD lisades 1 ja 2. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 309194-0000
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Avatud hankemenetlus
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33661700 Andere Mittel für das Nervensystem
5. Los
Los: LOT-0002
Titel: Naloksooni hankimine kogukonnapõhiseks väljastamiseks
Beschreibung: Nõuded ravimile on toodud RHAD Lisas 2 - Tehniline kirjeldus / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 309194-0002