2. Verfahren
Verfahren
Titel: Inhuur financieel personeel
Beschreibung: Ingeval vast personeel (langdurig) afwezig is, bij drukte of bij behoefte aan specifieke kennis en ervaring, maakt het GRF gebruik van flexibele inhuur van arbeidskrachten. Momenteel huurt het GRF financieel personeel op flexibele basis in bij diverse detacheringsbureaus. Ook worden ZZP’ers ingezet via een overeenkomst tussen GRF en de ZZP’er. GRF wenst dit proces efficiënter te maken. Het doel van deze Europese aanbesteding is om met vier marktpartijen een Raamovereenkomst te sluiten betreffende Inhuur financieel personeel, om invulling te geven aan deze behoefte. De Raamovereenkomsten hebben een initiële looptijd van twee jaar met ingang van 1 januari 2027. De Raamovereenkomsten kunnen twee keer door de aanbestedende dienst met één jaar verlengd worden voor een extra periode tot in totaal een periode van vier jaar volgens de criteria zoals in deze Inschrijvingsleidraad beschreven. Verwachte omvang van de Raamovereenkomsten De verwachte omvang van de Raamovereenkomsten tezamen bedraagt € 2.500.000,- over de gehele looptijd (maximaal 4 jaar). Maximum omvang van de Raamovereenkomsten De maximum omvang van de Raamovereenkomsten tezamen bedraagt € 4.000.000,- Zodra het maximumbedrag bereikt wordt, eindigen de Raamovereenkomsten automatisch. De maximum omvang is groter dan de verwachte omvang vanwege de onzekerheid in de te vergeven hoeveelheid diensten. De afname fluctueert sterk door de jaren heen. Inschrijver kan aan deze waarde c.q. aantallen op geen enkele wijze rechten ontlenen, en deze waarde c.q. aantallen vormen evenmin een afnamegarantie.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79412000 Beratung im Bereich Finanzverwaltung
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: nvt