See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Elektropreču, santehnikas, celtniecības materiālu un instrumentu iegāde NVA vajadzībām uz 4 gadiem
Beschreibung: Elektropreču, santehnikas, celtniecības materiālu un instrumentu iegāde NVA vajadzībām uz 4 gadiem
Interne Kennung: IeM NVA 2026/51
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31000000 Elektrische Maschinen, Geräte, Ausstattung und Verbrauchsartikel; Beleuchtung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 44100000 Baustoffe und Zubehör, 44115210 Klempnerbedarf
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Elektropreču, santehnikas un celtniecības materiālu un instrumentu piegāde Saldū
Los: LOT-0002
Titel: Elektropreču, santehnikas un celtniecības materiālu un instrumentu piegāde Kuldīgā
Los: LOT-0003
Titel: Elektropreču, santehnikas un celtniecības materiālu un instrumentu piegāde Ventspilī
Los: LOT-0004
Titel: Elektropreču, santehnikas un celtniecības materiālu un instrumentu piegāde Talsos
Los: LOT-0005
Titel: Elektropreču, santehnikas un celtniecības materiālu un instrumentu piegāde Liepājā
Los: LOT-0006
Titel: Elektropreču, santehnikas un celtniecības materiālu un instrumentu piegāde Valmierā
Los: LOT-0007
Titel: Elektropreču, santehnikas un celtniecības materiālu un instrumentu piegāde Valkā
Los: LOT-0008
Titel: Elektropreču, santehnikas un celtniecības materiālu un instrumentu piegāde Limbažos
Los: LOT-0009
Titel: Elektropreču, santehnikas un celtniecības materiālu un instrumentu piegāde Madonā
Los: LOT-0010
Titel: Elektropreču, santehnikas un celtniecības materiālu un instrumentu piegāde Alūksnē
Los: LOT-0011
Titel: Elektropreču, santehnikas un celtniecības materiālu un instrumentu piegāde Cēsīs
Los: LOT-0012
Titel: Elektropreču, santehnikas un celtniecības materiālu un instrumentu piegāde Siguldā
Los: LOT-0013
Titel: Elektropreču, santehnikas un celtniecības materiālu un instrumentu piegāde Ludzā
Los: LOT-0014
Titel: Elektropreču, santehnikas un celtniecības materiālu un instrumentu piegāde Balvos
Los: LOT-0015
Titel: Elektropreču, santehnikas un celtniecības materiālu un instrumentu piegāde Rēzeknē
Los: LOT-0016
Titel: Elektropreču, santehnikas un celtniecības materiālu un instrumentu piegāde Daugavpilī
Los: LOT-0017
Titel: Elektropreču, santehnikas un celtniecības materiālu un instrumentu piegāde Jēkabpilī
Los: LOT-0018
Titel: Elektropreču, santehnikas un celtniecības materiālu un instrumentu piegāde Rīgas valstspilsētā
Los: LOT-0019
Titel: Elektropreču, santehnikas un celtniecības materiālu un instrumentu piegāde Jūrmalā
Los: LOT-0020
Titel: Elektropreču, santehnikas un celtniecības materiālu un instrumentu piegāde Bauskā
Los: LOT-0021
Titel: Elektropreču, santehnikas un celtniecības materiālu un instrumentu piegāde Jelgavā
Los: LOT-0022
Titel: Elektropreču, santehnikas un celtniecības materiālu un instrumentu piegāde Dobelē
Los: LOT-0023
Titel: Elektropreču, santehnikas un celtniecības materiālu un instrumentu piegāde Aizkrauklē
Los: LOT-0024
Titel: Elektropreču, santehnikas un celtniecības materiālu un instrumentu piegāde Ogrē
Los: LOT-0025
Titel: Elektropreču, santehnikas un celtniecības materiālu un instrumentu piegāde Salaspilī
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: IeM NVA 2026/51
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 31000000 Electrical machinery, apparatus, equipment and consumables; lighting
Additional classification (cpv): 44100000 Construction materials and associated items, 44115210 Plumbing materials
5. Lot
Lot: LOT-0001
Lot: LOT-0002
Lot: LOT-0003
Lot: LOT-0004
Lot: LOT-0005
Lot: LOT-0006
Lot: LOT-0007
Lot: LOT-0008
Lot: LOT-0009
Lot: LOT-0010
Lot: LOT-0011
Lot: LOT-0012
Lot: LOT-0013
Lot: LOT-0014
Lot: LOT-0015
Lot: LOT-0016
Lot: LOT-0017
Lot: LOT-0018
Lot: LOT-0019
Lot: LOT-0020
Lot: LOT-0021
Lot: LOT-0022
Lot: LOT-0023
Lot: LOT-0024
Lot: LOT-0025