2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu oświetleniowego dla Toruńskiego Agendy Kulturalnej
Beschreibung: „Dostawa sprzętu oświetleniowego dla Toruńskiego Agendy Kulturalnej w ramach projektu „Budowanie marki miasta Torunia w oparciu o walory architektoniczne za pomocą nowoczesnych technologii” oraz „7 cudów Torunia – szlak po unikatowych zabytkach na obszarze UNESCO” ZP.3400-2/6/2025 Zamówienie współfinansowane w ramach: · Priorytetu 5. Fundusze Europejskie na wzmacnianie potencjałów endogenicznych regionu, Działania 5.4 Wsparcie rozwoju turystyki ZITy regionalne, Celu szczegółowego 5 (i.) Wspieranie zintegrowanego i sprzyjającego włączeniu społecznemu rozwoju społecznego, gospodarczego i środowiskowego, kultury, dziedzictwa naturalnego, zrównoważonej turystyki i bezpieczeństwa na obszarach miejskich, programu Fundusze Europejskie dla Kujaw i Pomorza 2021-2027 i dotyczy projektu „Budowanie marki miasta Torunia w oparciu o walory architektoniczne za pomocą nowoczesnych technologii”. · Programu Fundusze Europejskie na Infrastrukturę, Klimat, Środowisko 2021-2027, działania Infrastruktura kultury i turystyki kulturowej, Priorytetu Kultura i dotyczy projektu „7 cudów Torunia – szlak po unikatowych zabytkach na obszarze UNESCO”.
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31520000 Leuchten und Beleuchtungszubehör
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: „Dostawa sprzętu oświetleniowego dla Toruńskiego Agendy Kulturalnej w ramach projektu „Budowanie marki miasta Torunia w oparciu o walory architektoniczne za pomocą nowoczesnych technologii”
Beschreibung: „Dostawa sprzętu oświetleniowego dla Toruńskiego Agendy Kulturalnej w ramach projektu „Budowanie marki miasta Torunia w oparciu o walory architektoniczne za pomocą nowoczesnych technologii” Zamówienie współfinansowane w ramach: · Priorytetu 5. Fundusze Europejskie na wzmacnianie potencjałów endogenicznych regionu, Działania 5.4 Wsparcie rozwoju turystyki ZITy regionalne, Celu szczegółowego 5 (i.) Wspieranie zintegrowanego i sprzyjającego włączeniu społecznemu rozwoju społecznego, gospodarczego i środowiskowego, kultury, dziedzictwa naturalnego, zrównoważonej turystyki i bezpieczeństwa na obszarach miejskich, programu Fundusze Europejskie dla Kujaw i Pomorza 2021-2027 i dotyczy projektu „Budowanie marki miasta Torunia w oparciu o walory architektoniczne za pomocą nowoczesnych technologii”.
Interne Kennung: ZP.3400-2/6/2025
Zusätzliche Einstufung (cpv): 31527260 Beleuchtungssysteme
Los: LOT-0002
Titel: „Dostawa sprzętu oświetleniowego dla Toruńskiego Agendy Kulturalnej w ramach projektu „7 cudów Torunia – szlak po unikatowych zabytkach na obszarze UNESCO”
Beschreibung: „Dostawa sprzętu oświetleniowego dla Toruńskiego Agendy Kulturalnej w ramach projektu „7 cudów Torunia – szlak po unikatowych zabytkach na obszarze UNESCO” Zamówienie współfinansowane w ramach: · Programu Fundusze Europejskie na Infrastrukturę, Klimat, Środowisko 2021-2027, działania Infrastruktura kultury i turystyki kulturowej, Priorytetu Kultura i dotyczy projektu „7 cudów Torunia – szlak po unikatowych zabytkach na obszarze UNESCO” - brak programu na liście w systemie
Interne Kennung: 2 część