2. Verfahren
Verfahren
Titel: Drupalspecialist
Beschreibung: Het doel van deze aanbesteding is het selecteren van een partij voor de uitvoering van de benodigde dienstverlening. De dienstverlening kenmerkt zich in het dagelijks onderhoud en beheer, de monitoring en de doorontwikkeling van de website en tevens de organisatie ondersteunt bij de ontwikkeling, optimalisatie en uitvoering van Drupal oplossingen. Deze werkzaamheden dragen bij aan het realiseren van een hoogwaardige digitale klantervaring voor alle doelgroepen, met als uiteindelijke doel het maximaliseren van conversie. Hierbij wordt conversie breed geïnterpreteerd, variërend van het gemakkelijk vinden van relevante informatie tot het succesvol aanmelden voor studies, cursussen of andere diensten. De Drupalspecialist zorgt voor een toekomstbestendige, gebruiksvriendelijke en efficiënte digitale omgeving die aansluit bij de behoeften van de gebruikers en de strategische doelstellingen van de organisatie. NHL Stenden wil middels een aanbesteding komen tot een (raam)overeenkomst met één De verwachting is dat het budget voor deze totale opdracht jaarlijks tussen de € 125.000,- en €150.000,- euro exclusief btw ligt. Hieraan kunnen expliciet geen rechten worden ontleend. De Raamovereenkomst kent een maximale waarde van € 2.000.000,- exclusief BTW en afgesproken indexatie, inclusief verlengingsopties en optionele dienstverlening. Bij het bereiken van deze waarde voor het einde van de looptijd, sorteert de overeenkomst op grond van Europese jurisprudentie geen effect meer en zal een nieuwe aanbesteding uitgeschreven worden.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: NHL Stenden volgt, gelet op de aard van de opdracht, een Europese Openbare aanbestedingsprocedure. Bij deze procedure kunnen belangstellenden inschrijven naar aanleiding van de aankondiging van de opdracht. NHL Stenden maakt rechtstreeks uit deze Inschrijvingen, op grond van de, uitsluitingsgronden, geschiktheids- en gunningcriteria zoals beschreven in dit Beschrijvend Document, de keuze of en zo ja, aan wie de opdracht wordt gegund. De economisch meest voordelige inschrijving wordt bepaald op basis van de inschrijving met de beste prijs-kwaliteitsverhouding. Uitgangspunt bij deze aanbesteding is dat NHL Stenden naar een zo (kosten)efficiënt mogelijke uitvoering van de dienstverlening streeft.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72400000 Internetdienste
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Zie aanbestedingsdocumenten De aanbesteding bestaat uit drie hoofdonderdelen: het dagelijks onderhoud en beheer, de veiligheid en de doorontwikkeling van het platform. De verwachting is dat het budget voor deze totale opdracht jaarlijks tussen de € 125.000,- en €150.000,- euro exclusief btw ligt. Hieraan kunnen expliciet geen rechten worden ontleend.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: NHL Stenden wil middels een aanbesteding komen tot een (raam)overeenkomst met één (1) Inschrijver voor de komende 24 maanden, met een verlengingsoptie van 4 maal 12 maanden (48 maanden), in totaal inclusief de initiële vaste looptijd maximaal 72 maanden. De af te sluiten overeenkomst heeft als verwachte ingangsdatum 1 maart 2026. Daarbij is het aan NHL Stenden Hogeschool om te bepalen of gebruik wordt gemaakt van de optie tot verlenging.