See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawy leków
Beschreibung: 1 Leki I: CPV – 33600000-6 –Produkty farmaceutyczne, CPV - 33651100-9 - Środki antybakteryjne do użytku ogólnoustrojowego, 2 Leki II: CPV – 33600000-6 – Produkty farmaceutyczne, CPV – 333661300-4 -Środki przeciwepileptyczne, CPV - 33622000-6 - Produkty lecznicze dla układu sercowo - naczyniowego 3 Leki III: CPV- 33600000-6 - Produkty farmaceutyczne 4 Leki IV: CPV- 33600000-6 - Produkty farmaceutyczne, CPV- 33651100-9 - Środki antybakteryjne do użytku ogólnoustrojowego, CPV - 33660000-4 - Produkty lecznicze dla układu nerwowego i organów zmysłów 5 Leki V: CPV – 33600000-6 –Produkty farmaceutyczne, CPV: 33651100-9 -Środki antybakteryjne do użytku ogólnoustrojowego, CPV: 33661200-3 -Środki przeciwbólowe 6 Leki Wewnętrzne I: CPV - 33600000-6 –Produkty farmaceutyczne 7 Leki Wewnętrzne II: CPV -33600000-6 –Produkty farmaceutyczne 8 Zewnętrzne: CPV- 33632100-0 - Produkty przeciwzapalne i przeciwreumatyczne, CPV- 33631500-7 - Kortykosterydy do użytku dermatologicznego oraz do preparatów dermatologicznych, CPV- 33662100-9 - Środki oftalmologiczne 9 Leki psychotropowe i narkotyki: CPV- 33661300-4 - Środki przeciwepileptyczne, CPV - 33661200-3 Środki przeciwbólowe, CPV: 33660000-4 - Produkty lecznicze dla układu nerwowego i organów zmysłów 10 Iniekcje I: CPV - 33615100-5 - Insulina, CPV: - 33600000-6 - Produkty farmaceutyczne 11 Iniekcje II: CPV - 33600000-6 - Produkty farmaceutyczne 12 Kontrasty I: CPV - 33696000-5 - Odczynniki i środki kontrastowe 13 Kontrasty II: CPV - 33696000-5 - Odczynniki i środki kontrastowe 14 Kontrasty III: CPV - 33696000-5 - Odczynniki i środki kontrastowe 15 Antybiotyki I: CPV - 33651100-9 - Środki antybakteryjne do użytku ogólnoustrojowego 16 Antybiotyki II: CPV - 33651100-9 - Środki antybakteryjne do użytku ogólnoustrojowego 17 Sevoflurane: CPV- 33661100-2 - Środki znieczulające 18 Desflurane: CPV - 33661100-2 - Środki znieczulające 19 Roztwór elektrolitowy do płukania ust: CPV- 33600000-6 - Produkty farmaceutyczne, CPV- 33711700-4 – Artykuły i preparaty do higieny jamy ustnej 20 Cytostatyki I: CPV - 33652100-6 - Środki przeciwnowotworowe CPV - 33652000-5- Środki przeciwnowotworowe i immunomodulacyjne 21 Cytostatyki II: CPV - 33652100-6 - Środki przeciwnowotworowe CPV - 33652000-5 - Środki przeciwnowotworowe i immunomodulacyjne 22 Pegaspargasum: CPV - 33652100-6 - Środki przeciwnowotworowe 23 Produkty lecznicze I: CPV - 33690000-3 – Różne produkty lecznicze 24 Produkty lecznicze II: CPV - 33690000-3 - Różne produkty lecznicze 25 Trimebutine: CPV - 33600000-6 - Produkty farmaceutyczne 26 Szczepionki, surowice: CPV - 33651600-4 – Szczepionki CPV - 33651510-6 - Surowice odpornościowe 27 Leki przeciwgrzybicze: CPV - 33651200-0 - Środki przeciwgrzybiczne do użytku ogólnoustrojowego 28 Leki przeciwbakteryjne: CPV - 33651100-9 - Środki antybakteryjne do użytku ogólnoustrojowego 29 Receptura: CPV - 33631000-2 – Produkty lecznicze dla dermatologii, 24327000-2 – Różne organiczne substancje chemiczne 30 Różne I: CPV - 33700000-7 – Produkty do pielęgnacji ciała CPV - 33616000-1 Witaminy, 33730000-6 – Produkty do pielęgnacji oczu i soczewki korekcyjne, 33711700-4 – Artykuły i preparaty do higieny jamy ustnej lub zębów 31 Różne II: CPV - 33631000- 2 - Produkty lecznicze dla dermatologii 32 Dezynfekcja: CPV - 33631600-8 - Środki antyseptyczne i dezynfekcyjne 33 Argipresin: CPV - 33611000-6 - Produkty lecznicze do leczenia zaburzeń związanych z nadkwasotą 34 Propofol: CPV- 33600000-6 – Produkty farmaceutyczne CPV - 33661100-2 - Środki znieczulające 35 Peginterferon alfa - 2a: CPV - 33600000-6 - Produkty farmaceutyczne, CPV: - 33652100- 6 Środki przeciwnowotworowe 36 Gąbka garamycynowa: CPV - 33690000-3 – Różne produkty lecznicze 37 Bevacizumab: CPV- 33652100-6 - Środki przeciwnowotworowe 38 Everolimus: CPV - 33652000-5 – Środki przeciwnowotworowe i immunomodulacyjne 39 Ganciclovirum: CPV - 33651400-2 Środki antywirusowe do użytku ogólnoustrojowego 40 Vigabatrinum: CPV - 33600000-6 - Produkty farmaceutyczne, CPV - 33660000-4 – Produkty lecznicze dla układu nerwowego i organów zmysłów 41 Cefepimum: CPV - 33651100-9 - Środki antybakteryjne do użytku ogólnoustrojowego 42 Inne: CPV - 33141000-0 – jednorazowe, niechemiczne artykuły medyczne i hematologiczne 43 Matryca z klejem do tkanek: CPV - 33690000-3 Różne produkty lecznicze 44 Budesonide: CPV - 33600000-6 - Produkty farmaceutyczne
Interne Kennung: 32/2025/PN
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33651100 Antibiotika zur systemischen Anwendung, 33661300 Antiepileptika, 33622000 Arzneimittel für das kardiovaskuläre System, 33660000 Arzneimittel für Nervensystem und Sinnesorgane, 33661200 Analgetika, 33632100 Antiphlogistika und Antirheumatika, 33631500 Corticosteroide zur dermatologischen Anwendung; dermatologische Zubereitungen, 33662100 Ophthalmika, 33615100 Insulin, 33696000 Reagentien und Kontrastmittel, 33661100 Anästhetika, 33711700 Artikel und Zubereitungen für die Mund- und Zahnhygiene, 33652100 Antineoplastische Mittel, 33652000 Antineoplastische und immunmodulierende Mittel, 33690000 Varia, 33651600 Impfstoffe, 33651510 Antisera, 33651510 Antisera, 33651200 Antimykotika zur systemischen Anwendung, 33631000 Dermatika, 24327000 Diverse organische chemische Erzeugnisse, 33700000 Körperpflegeprodukte, 33616000 Vitamine, 33730000 Augenpflegeprodukte und Korrekturlinsen, 33631600 Antiseptika und Desinfektionsmittel, 33611000 Mittel bei säurebedingten Erkrankungen (Antacida), 33651400 Antivirale Mittel zur systemischen Anwendung, 33141000 Nichtchemisches medizinisches Einwegmaterial und hämatologisches Verbrauchsmaterial
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: część 1 - LEKI I
Beschreibung: Opis przedmiotu zamówienia zostało szczegółowo określony w Formularzu cenowym stanowiący załącznik nr 2.1 do SWZ
Interne Kennung: 32/2025/PN - część 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33651100 Antibiotika zur systemischen Anwendung
Los: LOT-0002
Titel: część 2 - LEKI II
Beschreibung: Opis przedmiotu zamówienia zostało szczegółowo określony w Formularzu cenowym stanowiący załącznik nr 2.2 do SWZ
Interne Kennung: 32/2025/PN - część 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33661300 Antiepileptika, 33622000 Arzneimittel für das kardiovaskuläre System
Los: LOT-0003
Titel: część 3 - LEKI III
Beschreibung: Opis przedmiotu zamówienia zostało szczegółowo określony w Formularzu cenowym stanowiący załącznik nr 2.3 do SWZ
Interne Kennung: 32/2025/PN - część 3
Los: LOT-0004
Titel: część 4 - LEKI IV
Beschreibung: Opis przedmiotu zamówienia zostało szczegółowo określony w Formularzu cenowym stanowiący załącznik nr 2.4 do SWZ
Interne Kennung: 32/2025/PN - część 4
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33651100 Antibiotika zur systemischen Anwendung, 33660000 Arzneimittel für Nervensystem und Sinnesorgane
Los: LOT-0005
Titel: część 5 - LEKI V
Beschreibung: Opis przedmiotu zamówienia zostało szczegółowo określony w Formularzu cenowym stanowiący załącznik nr 2.5 do SWZ
Interne Kennung: 32/2025/PN - część 5
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33651100 Antibiotika zur systemischen Anwendung, 33661200 Analgetika
Los: LOT-0006
Titel: część 6 - LEKI WEWNĘTRZNE I
Beschreibung: Opis przedmiotu zamówienia zostało szczegółowo określony w Formularzu cenowym stanowiący załącznik nr 2.6 do SWZ
Interne Kennung: 32/2025/PN - część 6
Los: LOT-0007
Titel: część 7 - LEKI WEWNĘTRZNE II
Beschreibung: Opis przedmiotu zamówienia zostało szczegółowo określony w Formularzu cenowym stanowiący załącznik nr 2.7 do SWZ
Interne Kennung: 32/2025/PN - część 7
Los: LOT-0008
Titel: część 8 - ZEWNĘTRZNE
Beschreibung: Opis przedmiotu zamówienia zostało szczegółowo określony w Formularzu cenowym stanowiący załącznik nr 2.8 do SWZ
Interne Kennung: 32/2025/PN - część 8
Haupteinstufung (cpv): 33632100 Antiphlogistika und Antirheumatika
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33631500 Corticosteroide zur dermatologischen Anwendung; dermatologische Zubereitungen, 33662100 Ophthalmika
Los: LOT-0009
Titel: część 9 - LEKI PSYCHOTROPOWE I NARKOTYKI
Beschreibung: Opis przedmiotu zamówienia zostało szczegółowo określony w Formularzu cenowym stanowiący załącznik nr 2.9 do SWZ
Interne Kennung: 32/2025/PN - część 9
Haupteinstufung (cpv): 33661300 Antiepileptika
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33661200 Analgetika, 33660000 Arzneimittel für Nervensystem und Sinnesorgane
Los: LOT-0010
Titel: część 10 - INIEKCJE I
Beschreibung: Opis przedmiotu zamówienia zostało szczegółowo określony w Formularzu cenowym stanowiący załącznik nr 2.10 do SWZ
Interne Kennung: 32/2025/PN - część 10
Haupteinstufung (cpv): 33615100 Insulin
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
Los: LOT-0011
Titel: część 11 - INIEKCJE II
Beschreibung: Opis przedmiotu zamówienia zostało szczegółowo określony w Formularzu cenowym stanowiący załącznik nr 2.11 do SWZ
Interne Kennung: 32/2025/PN - część 11
Los: LOT-0012
Titel: część 12 - KONTRASTY I
Beschreibung: Opis przedmiotu zamówienia zostało szczegółowo określony w Formularzu cenowym stanowiący załącznik nr 2.12 do SWZ
Interne Kennung: 32/2025/PN - część 12
Haupteinstufung (cpv): 33696000 Reagentien und Kontrastmittel
Los: LOT-0013
Titel: część 13 - KONTRASTY II
Beschreibung: Opis przedmiotu zamówienia zostało szczegółowo określony w Formularzu cenowym stanowiący załącznik nr 2.13 do SWZ
Interne Kennung: 32/2025/PN - część 13
Los: LOT-0014
Titel: część 14 - KONTRASTY III
Beschreibung: Opis przedmiotu zamówienia zostało szczegółowo określony w Formularzu cenowym stanowiący załącznik nr 2.14 do SWZ
Interne Kennung: 32/2025/PN - część 14
Los: LOT-0015
Titel: część 15 - ANTYBIOTYKI I
Beschreibung: Opis przedmiotu zamówienia zostało szczegółowo określony w Formularzu cenowym stanowiący załącznik nr 2.15 do SWZ
Interne Kennung: 32/2025/PN - część 15
Haupteinstufung (cpv): 33651100 Antibiotika zur systemischen Anwendung
Los: LOT-0016
Titel: część 16 - ANTYBIOTYKI II
Beschreibung: Opis przedmiotu zamówienia zostało szczegółowo określony w Formularzu cenowym stanowiący załącznik nr 2.16 do SWZ
Interne Kennung: 32/2025/PN - część 16
Los: LOT-0017
Titel: część 17 - SEVOFLURANE
Beschreibung: Opis przedmiotu zamówienia zostało szczegółowo określony w Formularzu cenowym stanowiący załącznik nr 2.17 do SWZ
Interne Kennung: 32/2025/PN - część 17
Haupteinstufung (cpv): 33661100 Anästhetika
Los: LOT-0018
Titel: część 18 - DESFLURANE
Beschreibung: Opis przedmiotu zamówienia zostało szczegółowo określony w Formularzu cenowym stanowiący załącznik nr 2.18 do SWZ
Interne Kennung: 32/2025/PN - część 18
Los: LOT-0019
Titel: część 19 - ROZTWÓR ELEKTROLITOWY DO PŁUKANIA UST
Beschreibung: Opis przedmiotu zamówienia zostało szczegółowo określony w Formularzu cenowym stanowiący załącznik nr 2.19 do SWZ
Interne Kennung: 32/2025/PN - część 19
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33711700 Artikel und Zubereitungen für die Mund- und Zahnhygiene
Los: LOT-0020
Titel: część 20 - CYTOSTATYKI I
Beschreibung: Opis przedmiotu zamówienia zostało szczegółowo określony w Formularzu cenowym stanowiący załącznik nr 2.20 do SWZ
Interne Kennung: 32/2025/PN - część 20
Haupteinstufung (cpv): 33652000 Antineoplastische und immunmodulierende Mittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33652100 Antineoplastische Mittel
Los: LOT-0021
Titel: część 21 - CYTOSTATYKI II
Beschreibung: Opis przedmiotu zamówienia zostało szczegółowo określony w Formularzu cenowym stanowiący załącznik nr 2.21 do SWZ
Interne Kennung: 32/2025/PN - część 21
Los: LOT-0022
Titel: część 22 - PEGASPARGASUM
Beschreibung: Opis przedmiotu zamówienia zostało szczegółowo określony w Formularzu cenowym stanowiący załącznik nr 2.22 do SWZ
Interne Kennung: 32/2025/PN - część 22
Haupteinstufung (cpv): 33652100 Antineoplastische Mittel
Los: LOT-0023
Titel: część 23 - PRODUKTY LECZNICZE I
Beschreibung: Opis przedmiotu zamówienia zostało szczegółowo określony w Formularzu cenowym stanowiący załącznik nr 2.23 do SWZ
Interne Kennung: 32/2025/PN - część 23
Haupteinstufung (cpv): 33690000 Varia
Los: LOT-0024
Titel: część 24 - PRODUKTY LECZNICZE II
Beschreibung: Opis przedmiotu zamówienia zostało szczegółowo określony w Formularzu cenowym stanowiący załącznik nr 2.24 do SWZ
Interne Kennung: 32/2025/PN - część 24
Los: LOT-0025
Titel: część 25 - TRIMEBUTINE
Beschreibung: Opis przedmiotu zamówienia zostało szczegółowo określony w Formularzu cenowym stanowiący załącznik nr 2.25 do SWZ
Interne Kennung: 32/2025/PN - część 25
Los: LOT-0026
Titel: część 26 - SZCZEPIONKI, SUROWICE
Beschreibung: Opis przedmiotu zamówienia zostało szczegółowo określony w Formularzu cenowym stanowiący załącznik nr 2.26 do SWZ
Interne Kennung: 32/2025/PN - część 26
Haupteinstufung (cpv): 33651600 Impfstoffe
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33651510 Antisera
Los: LOT-0027
Titel: część 27 - LEKI PRZECIWGRZYBICZNE
Beschreibung: Opis przedmiotu zamówienia zostało szczegółowo określony w Formularzu cenowym stanowiący załącznik nr 2.27 do SWZ
Interne Kennung: 32/2025/PN - część 27
Haupteinstufung (cpv): 33651200 Antimykotika zur systemischen Anwendung
Los: LOT-0028
Titel: część 28 - LEKI PRZECIWBAKTERYJNE
Beschreibung: Opis przedmiotu zamówienia zostało szczegółowo określony w Formularzu cenowym stanowiący załącznik nr 2.28 do SWZ
Interne Kennung: 32/2025/PN - część 28
Los: LOT-0029
Titel: część 29 - RECEPTURA
Beschreibung: Opis przedmiotu zamówienia zostało szczegółowo określony w Formularzu cenowym stanowiący załącznik nr 2.29 do SWZ
Interne Kennung: 32/2025/PN - część 29
Haupteinstufung (cpv): 33631000 Dermatika
Zusätzliche Einstufung (cpv): 24327000 Diverse organische chemische Erzeugnisse
Los: LOT-0030
Titel: część 30 - RÓŻNE I
Beschreibung: Opis przedmiotu zamówienia zostało szczegółowo określony w Formularzu cenowym stanowiący załącznik nr 2.30 do SWZ
Interne Kennung: 32/2025/PN - część 30
Haupteinstufung (cpv): 33700000 Körperpflegeprodukte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33616000 Vitamine, 33730000 Augenpflegeprodukte und Korrekturlinsen, 33711700 Artikel und Zubereitungen für die Mund- und Zahnhygiene
Los: LOT-0031
Titel: część 31 - RÓŻNE II
Beschreibung: Opis przedmiotu zamówienia zostało szczegółowo określony w Formularzu cenowym stanowiący załącznik nr 2.31 do SWZ
Interne Kennung: 32/2025/PN - część 31
Los: LOT-0032
Titel: część 32 - DEZYNFEKCJA
Beschreibung: Opis przedmiotu zamówienia zostało szczegółowo określony w Formularzu cenowym stanowiący załącznik nr 2.32 do SWZ
Interne Kennung: 32/2025/PN - część 32
Haupteinstufung (cpv): 33631600 Antiseptika und Desinfektionsmittel
Los: LOT-0033
Titel: część 33 - AGRIPRESIN
Beschreibung: Opis przedmiotu zamówienia zostało szczegółowo określony w Formularzu cenowym stanowiący załącznik nr 2.33 do SWZ
Interne Kennung: 32/2025/PN - część 33
Haupteinstufung (cpv): 33611000 Mittel bei säurebedingten Erkrankungen (Antacida)
Los: LOT-0034
Titel: część 34 - PROPOFOL
Beschreibung: Opis przedmiotu zamówienia zostało szczegółowo określony w Formularzu cenowym stanowiący załącznik nr 2.34 do SWZ
Interne Kennung: 32/2025/PN - część 34
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33661100 Anästhetika, 33711700 Artikel und Zubereitungen für die Mund- und Zahnhygiene
Los: LOT-0035
Titel: część 35 - PEGINTERFERON alfa - 2a
Beschreibung: Opis przedmiotu zamówienia zostało szczegółowo określony w Formularzu cenowym stanowiący załącznik nr 2.35 do SWZ
Interne Kennung: 32/2025/PN - część 35
Los: LOT-0036
Titel: część 36 - GĄBKA GARAMYCYNOWA
Beschreibung: Opis przedmiotu zamówienia zostało szczegółowo określony w Formularzu cenowym stanowiący załącznik nr 2.36 do SWZ
Interne Kennung: 32/2025/PN - część 36
Los: LOT-0037
Titel: część 37- BEVACIZUMAB
Beschreibung: Opis przedmiotu zamówienia zostało szczegółowo określony w Formularzu cenowym stanowiący załącznik nr 2.37 do SWZ
Interne Kennung: 32/2025/PN - część 37
Los: LOT-0038
Titel: część 38- EVEROLIMUS
Beschreibung: Opis przedmiotu zamówienia zostało szczegółowo określony w Formularzu cenowym stanowiący załącznik nr 2.38 do SWZ
Interne Kennung: 32/2025/PN - część 38
Los: LOT-0039
Titel: część 39- GANCICLOVIRUM
Beschreibung: Opis przedmiotu zamówienia zostało szczegółowo określony w Formularzu cenowym stanowiący załącznik nr 2.39 do SWZ
Interne Kennung: 32/2025/PN - część 39
Haupteinstufung (cpv): 33651400 Antivirale Mittel zur systemischen Anwendung
Los: LOT-0040
Titel: część 40- VIGABATRINUM
Beschreibung: Opis przedmiotu zamówienia zostało szczegółowo określony w Formularzu cenowym stanowiący załącznik nr 2.40 do SWZ
Interne Kennung: 32/2025/PN - część 40
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33660000 Arzneimittel für Nervensystem und Sinnesorgane
Los: LOT-0041
Titel: część 41- CEFEPIMUM
Beschreibung: Opis przedmiotu zamówienia zostało szczegółowo określony w Formularzu cenowym stanowiący załącznik nr 2.41 do SWZ
Interne Kennung: 32/2025/PN - część 41
Los: LOT-0042
Titel: część 42- INNE
Beschreibung: Opis przedmiotu zamówienia zostało szczegółowo określony w Formularzu cenowym stanowiący załącznik nr 2.42 do SWZ
Interne Kennung: 32/2025/PN - część 42
Haupteinstufung (cpv): 33141000 Nichtchemisches medizinisches Einwegmaterial und hämatologisches Verbrauchsmaterial
Los: LOT-0043
Titel: część 43- MATRYCA Z KLEJEM DO TKANEK
Beschreibung: Opis przedmiotu zamówienia zostało szczegółowo określony w Formularzu cenowym stanowiący załącznik nr 2.43 do SWZ
Interne Kennung: 32/2025/PN - część 43
Los: LOT-0044
Titel: część 44- BUDESONIDE
Beschreibung: Opis przedmiotu zamówienia zostało szczegółowo określony w Formularzu cenowym stanowiący załącznik nr 2.44 do SWZ
Interne Kennung: 32/2025/PN - część 44