See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: II/244 Měšice I/9 – Byšice I/16 – 1. etapa
Beschreibung: Předmětem díla je rekonstrukce silnice II/244. Úseky rekonstrukce 1. etapy jsou definovány: - km 0,045 - 0,911 rozsahu od okružní křižovatky a silnice I/9 až do obce Měšice a v délce 0,866 km - km 1,327 - 1,507 v rozsahu od pracovní spáry předcházejících oprav po navazující stavební objekt, délka úseku je 0,180 km. - km 1,507 – 1,629 úsek v délce 0,122 km jehož předmětem jsou údržbové práce - km 2,097 - 3,261 v rozsahu od obce Měšice až do obce Mratín v délce cca 1,163 km. - Mratín (km 3,261 - 4,848) od začátku obec Mratín až do konce obce Mratín a v délce cca 1,587 km. - km 4,870 - 6,370 - délka rekonstruovaného úseku činí 1,500 km. Součástí úseku v obci Mratín je rekonstrukce a doplnění dešťové a splaškové kanalizace a dále výstavba chodníku v délce 42,21 m. V celém rek. úseku bude provedena obnova vodorovného a svislého dopravního značení.
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: vz-206/23