See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodávky kabelů a vodičů nn speciální
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je smluvní zajištění dodávek Kabelů a vodičů NN s vybraným dodavatelem/dodavateli pro plánované investiční akce, plánované opravy a zajištění odstranění havarijního stavu kabelů a vodičů nn, zajišťující bezpečné a spolehlivé provozování zařízení distribuční soustavy pro období cca od 10/2026 do 10/2030 S ohledem na rozsah zakázky, která je zakázkou nadlimitní bude postupováno dle zákona č.134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek, v platném znění.
Interne Kennung: CM24068
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: S ohledem na předpokládanou hodnotu zakázky, která je zakázkou nadlimitní, bude postupováno dle zákona č.134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek, v platném znění. Výsledkem veřejné zakázky zadávané formou Jednacího řízení s uveřejněním je uzavření Rámcové dohody o dodávkách zboží na 48 měsíců: - V Části 1 veřejné zakázky, v Části 2 veřejné zakázky, v Části 3 veřejné zakázky: uzavření Rámcové dohody o dodávkách zboží na 48 měsíců s vybranými třemi dodavateli s nejnižší cenovou nabídkou za modelový případ. Následně bude postupováno dle § 132 odstavec 3) zákona, písm. a) (tj. zadávání veřejných zakázek na základě rámcové dohody postupem s obnovením soutěže mezi účastníky rámcové dohody). Plnění dle Kupní smlouvy bude na základě Dílčí smlouvy (objednávky). - V Části 4 veřejné zakázky, v Části 5 veřejné zakázky, v Části 6 veřejné zakázky: uzavření Rámcové dohody o dodávkách zboží na 48 měsíců vždy s vybraným jedním dodavatelem s nejnižší cenovou nabídkou za modelový případ. Plnění dle Rámcové dohody na základě výzvy k plnění formou Dílčí smlouvy (objednávky).
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31320000 Stromverteilerkabel
5. Los
Los: LOT-0006
Titel: Kabely zemní jednožilové 0,6/1 kV, Cu jádro laněné – izolace a plášť PVC
Interne Kennung: CM24068/6
Los: LOT-0005
Titel: Vodiče instal. izol., Cu jádro jednodrátové nebo laněné , pro pevné uložení – izolace PVC
Interne Kennung: CM24068/5
Los: LOT-0004
Titel: Vodiče instal. izol., Cu jádro z jemně laněných drátků , pro pevné uložení – izolace PVC
Interne Kennung: CM24068/4
Los: LOT-0003
Titel: Kabely stíněné zemní Cu duše, 0,6/1 kV – izolace PVC
Interne Kennung: CM24068/3
Los: LOT-0001
Titel: Kabely zemní, Cu jádro, 0,6/1 kV – izolace a plášť PVC
Interne Kennung: CM24068/1
Los: LOT-0002
Titel: Kabely instalační kulaté 450/750 V, Cu jádro, - izolace a plášť PVC
Interne Kennung: CM24068/2