2. Verfahren
Verfahren
Titel: Elektroenerģijas iegāde VAS “Latvijas gaisa satiksme” vajadzībām (līguma noslēgšana uz 18 mēnešiem, sistēmas operators VAS “STARPTAUTISKĀ LIDOSTA "RĪGA"”)”
Beschreibung: Elektroenerģijas iegāde VAS “Latvijas gaisa satiksme” vajadzībām (līguma noslēgšana uz 18 mēnešiem, sistēmas operators VAS “STARPTAUTISKĀ LIDOSTA "RĪGA"”)”
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09310000 Elektrizität