648890-2025 - Ergebnis
Polen – Apparate und Geräte zum Prüfen und Testen – Dostawa kompaktowego kriostatu azotowego do charakteryzacji optycznej i fotoelektrycznej dla Wydziału Matematyki, Fizyki i Informatyki Uniwersytetu Gdańskiego
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa kompaktowego kriostatu azotowego do charakteryzacji optycznej i fotoelektrycznej dla Wydziału Matematyki, Fizyki i Informatyki Uniwersytetu Gdańskiego
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa kompaktowego kriostatu azotowego do charakteryzacji optycznej i fotoelektrycznej, zwanego dalej „sprzętem”, dla Wydziału Matematyki, Fizyki i Informatyki Uniwersytetu Gdańskiego. 2. Kod Klasyfikacji Wspólnego Słownika Zamówień (CPV): 38500000 (aparatura kontrolna i badawcza). 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w załączniku nr 6 do SWZ – opis przedmiotu zamówienia. 4. Miejsce dostawy sprzętu: Uniwersytet Gdański, Wydział Matematyki, Fizyki i Informatyki, 80-309 Gdańsk, ul. Wita Stwosza 57, pokój 259. 5. Zamawiający wymaga gwarancji na sprzęt na okres 12 miesięcy. Szczegóły dotyczące gwarancji zawarte są w § 7 projektu umowy – załączniku nr 5 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung545489-2025
Interne Kennung5B10.291.1.133.2025.MZ
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38500000 Apparate und Geräte zum Prüfen und Testen
5. Los
LosLOT-0001