2. Verfahren
Verfahren
Titel: Ontwerp van de toekomstige kleding- en persoonsgebonden-uitrustingsketen en ontwerp en implementatie van de logistieke inrichting magzijn kledingbedrijf
Beschreibung: Programma HORREA zoekt één adviesbureau voor advisering en ondersteuning bij twee inhoudelijk van elkaar afhankelijke trajecten: 1. de integrale optimalisatie en het ontwerp van de toekomstige K&U-keten; en 2. het ontwerp en de implementatie van de logistieke inrichting van het nieuwe magazijn.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zie Leidraad
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 63120000 Lagerung und Lagerhaltung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71318000 Beratungsdienste von Ingenieurbüros
5. Los
Los: LOT-0000