2. Verfahren
Verfahren
Titel: AI 2026-0164 - Levering VRI kabels
Beschreibung: AI 2026-0164 - Levering VRI kabels De gemeente Amsterdam kent een omvangrijke weginfrastructuur met ca. 400 verkeersregelinstallaties (VRI). Onderdeel van een VRI zijn de grondkabels die de aansturing van verkeerslantaarns, detectielussen, drukknoppen, speakers et cetera verzorgen. De VRI’s ondervinden jaarlijks wijzigingen en uitbreidingen, zo ook voor VRI kabels.
Interne Kennung: AI 2026-0164 - Levering VRI kabels
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31321210 Niederspannungskabel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 31321200 Nieder- und Mittelspannungskabel, 44300000 Kabel, Draht und zugehörige Erzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zie aanbestedingsdocumenten
2. Procedure
Procedure
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 31321210 Low-voltage cable
Additional classification (cpv): 31321200 Low- and medium-voltage cable, 44300000 Cable, wire and related products
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: Zie aanbestedingsdocumenten