648954-2026 - Planung
Polen – Pflege von Friedhofsanlagen – „Bieżące utrzymanie obiektów i urządzeń infrastruktury”- administrowanie i utrzymanie cmentarzy komunalnych w latach 2027-2029
Vorinformation oder eine regelmäßige nicht verbindliche Bekanntmachung zum Zweck der Verkürzung der Frist für den Eingang der Angebote
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Bieżące utrzymanie obiektów i urządzeń infrastruktury”- administrowanie i utrzymanie cmentarzy komunalnych w latach 2027-2029
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie przez 36 miesięcy jednej, ciągłej usługi administrowania trzema cmentarzami (przy ul. Wrocławskiej 124, Zielnej 1 oraz Jaszkowie), obejmującej m.in. obsługę interesantów i nadzorowanie pochówków, prowadzenie ksiąg i systemu Grobonet, pobór, obsługę i fiskalizację opłat w imieniu Gminy, wystawianie faktur i przekazywanie JPK, utrzymanie zieleni, porządku i zimowe, drobne naprawy, dbałość o stan mienia w tym budynków, budowli i urządzeń, ponoszenie opłat energii, gazu, wody i ścieków i odpadów za obiekty w części przekazanej do administrowania, gospodarkę odpadami, bezpieczeństwo, raportowanie oraz przejęcie i zwrot dokumentacji i mienia, archiwizacja dokumentów oraz baz danych zgodnie z odrębnymi przepisami.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 98371111 Pflege von Friedhofsanlagen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem umowy jest świadczenie przez 36 miesięcy jednej, ciągłej usługi administrowania trzema cmentarzami (przy ul. Wrocławskiej 124, Zielnej 1 oraz w Jaszkowie), obejmującej m.in. obsługę interesantów i nadzorowanie pochówków, prowadzenie ksiąg i systemu Grobonet, pobór, obsługę i fiskalizację opłat w imieniu Gminy, wystawianie faktur i przekazywanie JPK, utrzymanie zieleni, porządku i zimowe, drobne naprawy, dbałość o stan mienia w tym budynków, budowli i urządzeń, ponoszenie opłat energii, gazu, wody, ścieków i odpadów za obiekty w części przekazanej do administrowania, gospodarkę odpadami, bezpieczeństwo, raportowanie oraz przejęcie i zwrot dokumentacji i mienia, archiwizacja dokumentów oraz baz danych zgodnie z odrębnymi przepisami.