2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Nasze Krosno zielone, przedsiębiorcze i współzarządzane z mieszkańcami” - Krosno miastem talentów. Dostawa sprzętu i wyposażenia do pracowni zawodowych. Część I - IX
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu i wyposażenia do pracowni zawodowych w ramach realizacji projektu pn. „Nasze Krosno zielone, przedsiębiorcze i współzarządzane z mieszkańcami”. Zakres niniejszego zamówienia został podzielony na dziewięć części: Część I: Dostawa sprzętu elektronicznego i specjalistycznego wyposażenia do pracowni zawodowych Przedmiotem zamówienia jest dostawa wyposażenia dydaktycznego do pracowni zawodowych: 1) architektury, budownictwa i zagospodarowania przestrzeni w Zespole Szkół Architektoniczno-Budowlanych w Krośnie, 2) ekonomii i handlu w Zespole Szkół Ponadpodstawowych Nr 1 w Krośnie, 3) reklamy i multimediów w Zespole Szkół Kształcenia Ustawicznego w Krośnie. W zakres przedmiotu zamówienia wchodzi dostawa oraz wniesienie przedmiotu zamówienia, a w przypadku drukarki UV do pracowni reklamy i multimediów w Zespole Szkół Kształcenia Ustawicznego – także montaż urządzenia i przeprowadzenie szkolenia dla użytkowników, zgodnie z wymogami określonymi w specyfikacji dostaw. Część II: Dostawa pojazdów do celów dydaktycznych Przedmiotem zamówienia jest dostawa pojazdów do pracowni elektromobilności w Zespole Szkół Mechanicznych w Krośnie. W zakres przedmiotu zamówienia wchodzi dostawa pojazdów. Część III: Dostawa sprzętu i wyposażenia do pracowni elektromobilności Przedmiotem zamówienia jest dostawa pojazdów do pracowni elektromobilności w Zespole Szkół Mechanicznych w Krośnie. W zakres przedmiotu zamówienia wchodzi dostawa i wniesienie przedmiotu zamówienia. Część IV: Dostawa defektoskopu Przedmiotem zamówienia jest dostawa defektoskopu do pracowni spawalniczej w Zespole Szkół Naftowo-Gazowniczych w Krośnie. W zakres przedmiotu zamówienia wchodzi dostawa i wniesienie przedmiotu zamówienia. Część V: Dostawa sprzętu i wyposażenia do pracowni krawieckich Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu i wyposażenia do pracowni zawodowych: 1) pracownia krawiecka w Zespole Szkół Ponadpodstawowych Nr 1 w Krośnie, 2) pracownia krawiecka w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Krośnie. W zakres przedmiotu zamówienia wchodzi dostawa i wniesienie przedmiotu zamówienia. Część VI: Dostawa sprzętu i wyposażenia do pracowni fryzjerskiej Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu i wyposażenia do pracowni fryzjerskiej w Zespole Szkół Ponadpodstawowych Nr 2 w Krośnie. W zakres przedmiotu zamówienia wchodzi dostawa i wniesienie przedmiotu zamówienia. Część VII: Dostawa sprzętu, urządzeń i narzędzi do prac ogrodniczych i budowlanych Przedmiotem zamówienia jest sprzętu i wyposażenia do pracowni architektury, budownictwa i zagospodarowania przestrzeni w Zespole Szkół Architektoniczno-Budowlanych w Krośnie. W zakres przedmiotu zamówienia wchodzi dostawa i wniesienie przedmiotu zamówienia. Część VIII: Dostawa sprzętu i wyposażenia gastronomicznego Przedmiotem zamówienia jest dostawa wyposażenia dydaktycznego do pracowni zawodowych: 1) hotelarsko-turystycznej w Zespole Szkół Ponadpodstawowych Nr 1 w Krośnie, 2) gastronomicznej w Zespole Szkół Ponadpodstawowych Nr 2 w Krośnie, 3) gastronomicznej w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Krośnie. W zakres przedmiotu zamówienia wchodzi dostawa, wniesienie oraz montaż i pierwsze uruchomienie sprzętu, zgodnie z wymogami określonymi w specyfikacji dostaw. Część IX: Dostawa programu do obsługi biura turystycznego Przedmiotem zamówienia jest dostawa programu do obsługi biura turystycznego – do pracowni hotelarsko-turystycznej w Zespole Szkół Ponadpodstawowych Nr 1 w Krośnie. W zakres przedmiotu zamówienia wchodzi jednorazowa konfiguracja programu oraz przeprowadzenie szkolenia dla użytkowników, zgodnie z wymogami określonymi w specyfikacji dostaw. Szczegółowy zakres oraz wymagania dotyczące realizacji zamówienia określono w Opisie Przedmiotu Zamówienia - Specyfikacji dostaw stanowiących załączniki do SWZ. Dostarczone wyposażenie i sprzęty muszą posiadać parametry techniczne nie niższe niż wskazane w opisie przedmiotu zamówienia jako wymagane, muszą być fabrycznie nowe, rok produkcji 2024 lub nowsze, zgodne z obowiązującymi normami i posiadać wymagane atesty, certyfikaty, licencje itp. Uwaga: Dostawy będą prowadzone w czynnych obiektach oświatowych, co należy uwzględnić przy kalkulacji i wycenach realizacji zamówienia. Wybrany wykonawca będzie zobowiązany do takiej organizacji prac, aby bez przeszkód mogły się odbywać zajęcia szkolne oraz pozostała działalność oświatowa.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39162110 Lehrbedarf
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39162100 Lehrmittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa sprzętu elektronicznego i specjalistycznego wyposażenia do pracowni zawodowych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa wyposażenia dydaktycznego do pracowni zawodowych: 1) architektury, budownictwa i zagospodarowania przestrzeni w Zespole Szkół Architektoniczno-Budowlanych w Krośnie, 2) ekonomii i handlu w Zespole Szkół Ponadpodstawowych Nr 1 w Krośnie, 3) reklamy i multimediów w Zespole Szkół Kształcenia Ustawicznego w Krośnie. W zakres przedmiotu zamówienia wchodzi dostawa oraz wniesienie przedmiotu zamówienia, a w przypadku drukarki UV do pracowni reklamy i multimediów w Zespole Szkół Kształcenia Ustawicznego – także montaż urządzenia i przeprowadzenie szkolenia dla użytkowników, zgodnie z wymogami określonymi w specyfikacji dostaw. Szczegółowy zakres oraz wymagania dotyczące realizacji zamówienia określono w Opisie Przedmiotu Zamówienia - cz. I, stanowiącym załącznik do SWZ. 39162110-9 – Sprzęt dydaktyczny 30231320-6 – Monitory dotykowe 30232100-5 – Drukarki i plotery 38652120-7 – Projektory wideo 38653400-1 – Ekrany projekcyjne 32342412-3 – Głośniki 34711200-6 – Bezzałogowe statki powietrzne
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30231320 Tastbildschirme
Optionen:
Beschreibung der Optionen: nie dotyczy
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa pojazdów do celów dydaktycznych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa pojazdów do pracowni elektromobilności w Zespole Szkół Mechanicznych w Krośnie. W zakres przedmiotu zamówienia wchodzi dostawa pojazdów. Szczegółowy zakres oraz wymagania dotyczące realizacji zamówienia określono w Opisie Przedmiotu Zamówienia - cz. II, stanowiącym załącznik do SWZ. 39162100-6 – Pomoce dydaktyczne 34110000-1 – Samochody osobowe 34144900-7 – Pojazdy elektryczne
Haupteinstufung (cpv): 39162100 Lehrmittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34110000 Personenkraftwagen
Los: LOT-0003
Titel: Dostawa sprzętu i wyposażenia do pracowni elektromobilności
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa pojazdów do pracowni elektromobilności w Zespole Szkół Mechanicznych w Krośnie. W zakres przedmiotu zamówienia wchodzi dostawa i wniesienie przedmiotu zamówienia. Szczegółowy zakres oraz wymagania dotyczące realizacji zamówienia określono w Opisie Przedmiotu Zamówienia - cz. III, stanowiącym załącznik do SWZ. 43800000-1 – Urządzenia warsztatowe 42413000-4 – Podnośniki i wciągniki do pojazdów mechanicznych 34324100-5 – Sprzęt do wyważania kół 38548000-8 – Przyrządy do pojazdów mechanicznych 38342000-4 – Oscyloskopy
Haupteinstufung (cpv): 43800000 Werkstattausrüstung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42413000 Wagenheber und Hebevorrichtungen für Fahrzeuge
Los: LOT-0004
Titel: Dostawa defektoskopu
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa defektoskopu do pracowni spawalniczej w Zespole Szkół Naftowo-Gazowniczych w Krośnie. W zakres przedmiotu zamówienia wchodzi dostawa i wniesienie przedmiotu zamówienia. Szczegółowy zakres oraz wymagania dotyczące realizacji zamówienia określono w Opisie Przedmiotu Zamówienia - cz. IV, stanowiącym załącznik do SWZ.
Haupteinstufung (cpv): 38540000 Maschinen und Geräte zum Prüfen und Messen
Los: LOT-0005
Titel: Dostawa sprzętu i wyposażenia do pracowni krawieckich
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu i wyposażenia do pracowni zawodowych: 1) pracownia krawiecka w Zespole Szkół Ponadpodstawowych Nr 1 w Krośnie, 2) pracownia krawiecka w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Krośnie. W zakres przedmiotu zamówienia wchodzi dostawa i wniesienie przedmiotu zamówienia. Szczegółowy zakres oraz wymagania dotyczące realizacji zamówienia określono w Opisie Przedmiotu Zamówienia - cz. V, stanowiącym załącznik do SWZ. 42715000-1 – Maszyny do szycia 42720000-9 – Części maszyn do produkcji wyrobów włókienniczych i odzieży 39162110-9 – Sprzęt dydaktyczny 39713510-1 – Żelazka parowe
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42720000 Teile von Maschinen für die Herstellung von Textilstoffen und Bekleidung
Los: LOT-0006
Titel: Dostawa sprzętu i wyposażenia do pracowni fryzjerskiej
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu i wyposażenia do pracowni fryzjerskiej w Zespole Szkół Ponadpodstawowych Nr 2 w Krośnie. W zakres przedmiotu zamówienia wchodzi dostawa i wniesienie przedmiotu zamówienia. Szczegółowy zakres oraz wymagania dotyczące realizacji zamówienia określono w Opisie Przedmiotu Zamówienia - cz. VI, stanowiącym załącznik do SWZ.
Haupteinstufung (cpv): 39712200 Geräte zur Haarpflege
Los: LOT-0007
Titel: Dostawa sprzętu, urządzeń i narzędzi do prac ogrodniczych i budowlanych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sprzętu i wyposażenia do pracowni architektury, budownictwa i zagospodarowania przestrzeni w Zespole Szkół Architektoniczno-Budowlanych w Krośnie. W zakres przedmiotu zamówienia wchodzi dostawa i wniesienie przedmiotu zamówienia. Szczegółowy zakres oraz wymagania dotyczące realizacji zamówienia określono w Opisie Przedmiotu Zamówienia - cz. VII, stanowiącym załącznik do SWZ. 16160000-4 – Różny sprzęt ogrodniczy 44511200-7 – Narzędzia ogrodnicze 43300000-6 – Maszyny i sprzęt budowlany
Haupteinstufung (cpv): 16160000 Verschiedenes Gärtnergerät
Zusätzliche Einstufung (cpv): 43300000 Baugerät
Los: LOT-0008
Titel: Dostawa sprzętu i wyposażenia gastronomicznego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa wyposażenia dydaktycznego do pracowni zawodowych: 1) hotelarsko-turystycznej w Zespole Szkół Ponadpodstawowych Nr 1 w Krośnie, 2) gastronomicznej w Zespole Szkół Ponadpodstawowych Nr 2 w Krośnie, 3) gastronomicznej w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Krośnie. W zakres przedmiotu zamówienia wchodzi dostawa, wniesienie oraz montaż i pierwsze uruchomienie sprzętu, zgodnie z wymogami określonymi w specyfikacji dostaw. Szczegółowy zakres oraz wymagania dotyczące realizacji zamówienia określono w Opisie Przedmiotu Zamówienia - cz. VIII, stanowiącym załącznik do SWZ. 39314000-6 – Przemysłowy sprzęt kuchenny 39312000-2 – Urządzenia do przygotowania żywności 39220000-0 – Sprzęt kuchenny, artykuły gospodarstwa domowego i artykuły domowe oraz artykuły cateringowe 39711100-0 – Chłodziarki i zamrażarki 39713100-4 – Zmywarki do naczyń
Haupteinstufung (cpv): 39220000 Küchenausstattung, Haushalts- und Heimartikel, Catering-Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39312000 Ausrüstung für die Zubereitung von Speisen
Los: LOT-0009
Titel: Dostawa programu do obsługi biura turystycznego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa programu do obsługi biura turystycznego – do pracowni hotelarsko-turystycznej w Zespole Szkół Ponadpodstawowych Nr 1 w Krośnie. W zakres przedmiotu zamówienia wchodzi jednorazowa konfiguracja programu oraz przeprowadzenie szkolenia dla użytkowników, zgodnie z wymogami określonymi w specyfikacji dostaw. Szczegółowy zakres oraz wymagania dotyczące realizacji zamówienia określono w Opisie Przedmiotu Zamówienia - cz. IX, stanowiącym załącznik do SWZ. 48445000-9 – Pakiety oprogramowania do zarządzania relacjami z klientami 48190000-6 – Pakiety oprogramowania edukacyjnego
Haupteinstufung (cpv): 48445000 Softwarepaket für das Kundenbeziehungsmanagement (CRM)
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48190000 Unterrichtssoftwarepaket
648963-2026 - Competition
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 39162110 Teaching supplies
Additional classification (cpv): 39162100 Teaching equipment
5. Lot
Lot: LOT-0001
Additional classification (cpv): 30231320 Touch screen monitors
Options:
Description of the options: nie dotyczy
Lot: LOT-0002
Main classification (cpv): 39162100 Teaching equipment
Additional classification (cpv): 34110000 Passenger cars
Lot: LOT-0003
Main classification (cpv): 43800000 Workshop equipment
Additional classification (cpv): 42413000 Jacks and vehicle hoists
Lot: LOT-0004
Title: Dostawa defektoskopu
Main classification (cpv): 38540000 Machines and apparatus for testing and measuring
Lot: LOT-0005
Additional classification (cpv): 42720000 Parts of machinery for textile and apparel production
Lot: LOT-0006
Main classification (cpv): 39712200 Hairdressing appliances
Lot: LOT-0007
Main classification (cpv): 16160000 Miscellaneous gardening equipment
Additional classification (cpv): 43300000 Construction machinery and equipment
Lot: LOT-0008
Main classification (cpv): 39220000 Kitchen equipment, household and domestic items and catering supplies
Additional classification (cpv): 39312000 Food-preparation equipment
Lot: LOT-0009
Main classification (cpv): 48445000 Customer Relation Management software package
Additional classification (cpv): 48190000 Educational software package