See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Agromelioracije in sanacije kmetijskih zemljišč 2026 – 4. razpis
Beschreibung: Agromelioracije in sanacije kmetijskih zemljišč 2026 – 4. razpis
Interne Kennung: V_9/2026/S
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77000000 Dienstleistungen in Landwirtschaft, Forstwirtschft, Gartenbau, Aquakultur und Bienenzucht
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Izvedba sanacije usadov na zemljiščih parc. št. 100/2, 100/1 in 99/5 k.o. Dežno, skladno z izvedbenim načrtom IzN št. 3035285- varianta sanacije 6.2 – lesene kašte, IRGO d.o.o., Ljubljana, maj 2026
Beschreibung: Izvedba sanacije usadov na zemljiščih parc. št. 100/2, 100/1 in 99/5 k.o. Dežno, skladno z izvedbenim načrtom IzN št. 3035285- varianta sanacije 6.2 – lesene kašte, IRGO d.o.o., Ljubljana, maj 2026
Interne Kennung: 554744
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77100000 Dienstleistungen im Bereich Landwirtschaft
Los: LOT-0002
Titel: Sanacija plazu na zemljišču parc. št. 76/1 k.o. 651 Hrenca, skladno s projektno dokumentacijo IzN 83091_GGE, Geoinženiring d.o.o., Ljubljana, marec 2025
Beschreibung: Sanacija plazu na zemljišču parc. št. 76/1 k.o. 651 Hrenca, skladno s projektno dokumentacijo IzN 83091_GGE, Geoinženiring d.o.o., Ljubljana, marec 2025
Interne Kennung: 554745
Los: LOT-0003
Titel: Sanacija plazu na zemljiščih parc. št. 250/1, 250/4, 254/1, 254/2, 255, 256, 258/2, 258/3, 259/1, 259/2, k. o. Špičnik, skladno s projektno dokumentacijo IZN 2570/2024, Gprocom d.o.o., Maribor, november 2024
Beschreibung: Sanacija plazu na zemljiščih parc. št. 250/1, 250/4, 254/1, 254/2, 255, 256, 258/2, 258/3, 259/1, 259/2, k. o. Špičnik, skladno s projektno dokumentacijo IZN 2570/2024, Gprocom d.o.o., Maribor, november 2024
Interne Kennung: 554746
Los: LOT-0004
Titel: Izvedba sanacije plazu na zemljiščih parc. št. 598/1, 603/1, 607, 608/1, 608/6, 608/11, 608/12, 608/13, 612/1, 612/3, 612/4, 612/5 k. o. 608 Gačnik, Geoinženiring d.o.o., skladno s projektno dokumentacijo IZN 82978C, Ljubljana, november 2024
Beschreibung: Izvedba sanacije plazu na zemljiščih parc. št. 598/1, 603/1, 607, 608/1, 608/6, 608/11, 608/12, 608/13, 612/1, 612/3, 612/4, 612/5 k. o. 608 Gačnik, Geoinženiring d.o.o., skladno s projektno dokumentacijo IZN 82978C, Ljubljana, november 2024
Interne Kennung: 554747
Los: LOT-0005
Titel: Sanacija plazov skladno s projektno dokumentacijo IZN št. 2626/2025 Geotehnično poročilo in načrt sanacije plazu na zemljiščih parc. št. 747/3, 747/8, 747/9, 772/1, 986/4, k. o. Kresnica,Gprocom d.o.o., Maribor, september 2025
Beschreibung: Sanacija plazov skladno s projektno dokumentacijo IZN št. 2626/2025 Geotehnično poročilo in načrt sanacije plazu na zemljiščih parc. št. 747/3, 747/8, 747/9, 772/1, 986/4, k. o. Kresnica,Gprocom d.o.o., Maribor, september 2025
Interne Kennung: 554748
Los: LOT-0006
Titel: Odstranitve 2,20 ha zaraščenega vinograda na parc. št. 127, 128/1, 128/3, 128/6 in 129/1, vse k.o. 639 – POČEHOVA
Beschreibung: Odstranitve 2,20 ha zaraščenega vinograda na parc. št. 127, 128/1, 128/3, 128/6 in 129/1, vse k.o. 639 – POČEHOVA
Interne Kennung: 554749
Los: LOT-0007
Titel: Odstranitev lesenih objektov št. 118 na parc. št. 20/40 k.o. 654 – OREŠJE in neevidentiranega objekta na parc. št. 303 k.o. 640 - PEKEL s čiščenjem zemljišča , planiranjem in zatravitvijo
Beschreibung: Odstranitev lesenih objektov št. 118 na parc. št. 20/40 k.o. 654 – OREŠJE in neevidentiranega objekta na parc. št. 303 k.o. 640 - PEKEL s čiščenjem zemljišča , planiranjem in zatravitvijo
Interne Kennung: 554750
Los: LOT-0008
Titel: Ureditev odvodnje na obrašališču v dolžini 260 m, na delu zemljišča parc. št. 2236 in 2239 obe k.o. Vrtojba-2316
Beschreibung: Ureditev odvodnje na obrašališču v dolžini 260 m, na delu zemljišča parc. št. 2236 in 2239 obe k.o. Vrtojba-2316
Interne Kennung: 554751
Los: LOT-0009
Titel: Odstranitev posameznih grmovnih osamelcev in grmovne vegetacije na zemljišču parc. št. 75 k.o. 1570 Stari Log na površini 12,1 ha
Beschreibung: Odstranitev posameznih grmovnih osamelcev in grmovne vegetacije na zemljišču parc. št. 75 k.o. 1570 Stari Log na površini 12,1 ha
Interne Kennung: 554752
Los: LOT-0010
Titel: Odstranitev posameznih grmovnih osamelcev in grmovne vegetacije, odstranitev panjev, pikiranje osamelcev, in mulčenje zarasti na zemljiščih k.o. 1631-Grčarice, v skupni površini 5,3739 ha
Beschreibung: Odstranitev posameznih grmovnih osamelcev in grmovne vegetacije, odstranitev panjev, pikiranje osamelcev, in mulčenje zarasti na zemljiščih k.o. 1631-Grčarice, v skupni površini 5,3739 ha
Interne Kennung: 554753
Los: LOT-0011
Titel: Odstranitev posameznih grmovnih osamelcev in grmovne vegetacije, odstranitev panjev, pikiranje osamelcev in mulčenje zarasti na zemljiščih parc. št. 276, 278/1, 278/9, 278/10, 278/21 in 278/22 k.o. 1578 Željne, v skupni površini 3,6574 ha
Beschreibung: Odstranitev posameznih grmovnih osamelcev in grmovne vegetacije, odstranitev panjev, pikiranje osamelcev in mulčenje zarasti na zemljiščih parc. št. 276, 278/1, 278/9, 278/10, 278/21 in 278/22 k.o. 1578 Željne, v skupni površini 3,6574 ha
Interne Kennung: 554754
Los: LOT-0012
Titel: Sanacija poti na parc.št. 1546 k.o. Krčevina pri Vurbergu
Beschreibung: Sanacija poti na parc.št. 1546 k.o. Krčevina pri Vurbergu
Interne Kennung: 554755
Los: LOT-0013
Titel: Odstranitev trt in zarasti ter betonskih soh in žice na zemljiščih parc.št. 256/1, del parc.št. 185/3, del parc.št. 185/1, parc.št. 186/2 k.o. Goričak na površini 4 ha
Beschreibung: Odstranitev trt in zarasti ter betonskih soh in žice na zemljiščih parc.št. 256/1, del parc.št. 185/3, del parc.št. 185/1, parc.št. 186/2 k.o. Goričak na površini 4 ha
Interne Kennung: 554756
Los: LOT-0014
Titel: Sanacija poti, brežin in odvodnjavanja na parc. št. 295/6 in 295/8 k.o. Truške
Beschreibung: Sanacija poti, brežin in odvodnjavanja na parc. št. 295/6 in 295/8 k.o. Truške
Interne Kennung: 554757
Los: LOT-0015
Titel: Sanacija brežine na parc. št. 1765 k.o. Šmarje
Beschreibung: Sanacija brežine na parc. št. 1765 k.o. Šmarje
Interne Kennung: 554758
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: V_9/2026/S
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 77000000 Agricultural, forestry, horticultural, aquacultural and apicultural services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: 554744
Additional classification (cpv): 77100000 Agricultural services
Lot: LOT-0002
Internal identifier: 554745
Lot: LOT-0003
Internal identifier: 554746
Lot: LOT-0004
Internal identifier: 554747
Lot: LOT-0005
Internal identifier: 554748
Lot: LOT-0006
Internal identifier: 554749
Lot: LOT-0007
Internal identifier: 554750
Lot: LOT-0008
Internal identifier: 554751
Lot: LOT-0009
Internal identifier: 554752
Lot: LOT-0010
Internal identifier: 554753
Lot: LOT-0011
Internal identifier: 554754
Lot: LOT-0012
Internal identifier: 554755
Lot: LOT-0013
Internal identifier: 554756
Lot: LOT-0014
Internal identifier: 554757
Lot: LOT-0015
Internal identifier: 554758