648977-2025 - Ergebnis
Polen – Öffentlicher Verkehr (Straße) – Świadczenie usług kierowania autobusami komunikacji miejskiej należącymi do PKM Katowice Sp. z o.o.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelŚwiadczenie usług kierowania autobusami komunikacji miejskiej należącymi do PKM Katowice Sp. z o.o.
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług kierowania autobusami komunikacji miejskiej należącymi do PKM Katowice sp. z o.o. przez okres 18 miesięcy na ustalonych w zależności od potrzeb Zamawiającego liniach komunikacyjnych ZTM w Katowicach, w szacowanej łącznej liczbie: 1.1. Zamówienie gwarantowane: 153 900,00 godzin w trakcie obowiązywania umowy (min. 45 kierowców). Podana wielkość zapotrzebowania Zamawiającego w czasie trwania umowy może ulec zwiększeniu bądź zmniejszeniu maksymalnie o 20%. 1.2. Zamówienie opcjonalne: 85 500,00 godzin w trakcie obowiązywania umowy (min. 25 kierowców). 2. Przedmiot zamówienia powinien być wykonany z zachowaniem wszelkich przepisów obowiązujących w przewozach osobowych zgodnie z Ustawą o czasie pracy kierowców z dnia 16 kwietnia 2004 roku (tekst jednolity: Dz.U. z 2024r. poz. 220 z późn. zm.) oraz Ustawą z dnia 6 września 2001r. o transporcie drogowym (tekst jednolity: Dz. U. z 2024r. poz. 1539 z późn. zm.) oraz zgodnie z postanowieniami określonymi we wzorze Umowy, który stanowi załącznik nr 6 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung463316-2025
Interne Kennungpn/05/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60112000 Öffentlicher Verkehr (Straße)
Zusätzliche Einstufung (cpv): 60112000 Öffentlicher Verkehr (Straße)
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der Optionen1.Zamawiający przewiduje udzielenie zamówienia w ramach prawa opcji, w zakresie przedmiotu zamówienia, o którym mowa w art. 441 ust. 1 Pzp. 2.Szczegółowe wymagania dotyczące sposobu udzielania zamówienia w ramach prawa opcji zostały określone w projektowanych postanowieniach umowy oraz w opisie przedmiotu zamówienia w pkt III.1.2. SWZ. 3. Zamówienie opcjonalne: 85 500,00 godzin w trakcie obowiązywania umowy (min. 25 kierowców). 4. Skorzystanie z prawa opcji może nastąpić w terminie do 12 miesięcy od daty podpisania umowy i następuje poprzez złożenie oświadczenia Zamawiającego o skorzystaniu z prawa opcji.