2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wybór Pośredników Finansowych w celu wdrażania Instrumentu Finansowego Mikropożyczka 9.3 oraz Instrumentu Finansowego Mikropożyczka 10.2 w ramach Projektu „Fundusz Funduszy Województwa Lubelskiego”.
Beschreibung: 1 Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług, polegających na udzielaniu Jednostkowych Pożyczek w ramach utworzonego przez Pośrednika Finansowego Instrumentu Finansowego „Mikropożyczka 9.3” i „Mikropożyczka 10.2" do którego Zamawiający wniesie wkład finansowy ze środków Funduszu Funduszy utworzonego w ramach Projektu pn. „Fundusz Funduszy Województwa Lubelskiego” przez Wykonawcę (zwanego dalej „Pośrednikiem Finansowym" lub „PF”), wybranych w niniejszym postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego. 2 Parametry oraz grupa docelowa udzielanych przez Wykonawcę Jednostkowych Pożyczek zostały określone w ,Metryce Instrumentu Finansowego - Mikropożyczka 9.3” stanowiącej załącznik nr 2 do Istotnych Postanowień Umowy Operacyjnej, które stanowią Załącznik nr 2 do SIWZ (dalej: „Umowa Operacyjna”/ "IPU") oraz „Metryce Instrumentu Finansowego Mikropożyczka 10.2” stanowiącej załącznik nr 3 do IPU. 3. Przedmiotowe usługi realizowane będą na zlecenie Zamawiającego, zgodnie z wytycznymi zawartymi w Opisie Przedmiotu Zamówienia (OPZ) stanowiącym Załącznik nr 1 do SIWZ.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66000000 Finanz- und Versicherungsdienstleistungen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: DZZK/43/DPE/2017