648993-2026 - Wettbewerb
Polen – Laborreagenzien – 95.2026 Sukcesywna dostawa odczynników firm: 10XGenomiscs, „Illumina,Inc”, Magtivio, Bio-merieux, Capricorn Scientific lub równoważnych na potrzeby jednostek Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: 95.2026 Sukcesywna dostawa odczynników firm: 10XGenomiscs, „Illumina,Inc”, Magtivio, Bio-merieux, Capricorn Scientific lub równoważnych na potrzeby jednostek Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu
Beschreibung: Przedmiot zamówienia podzielono na 3 (trzy) części, osobno oceniane, tj.: Część 1 - Sukcesywna dostawa odczynników firm: 10XGenomiscs, „Illumina,Inc”, Magtivio lub równoważnych na potrzeby Jednostek Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu; Ww. odczynniki należą do grupy 6 (tj. Podstawowe związki chemiczne do zastosowań laboratoryjnych); Część 2 - Sukcesywna dostawa odczynników firmy Bio-merieux lub równoważnych na potrzeby Jednostek Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu; Ww. odczynniki należą do grupy 1 (tj. Odczynniki do biologii komórkowej) oraz grupy 5 (tj. Odczynniki do detekcji oraz diagnostyki); Część 3 - Sukcesywna dostawa odczynników firmy Capricorn Scientific lub równoważnych na potrzeby na potrzeby Jednostek Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu; Ww. odczynniki należą do grupy 4 (tj. Odczynniki do izolacji, wykrywania oraz znakowania cząsteczek). Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany ilościowo i rodzajowo w Arkuszu asortymentowo-cenowym (załącznik nr 2 części 1-3 do SWZ). Podane w Arkuszu ilości stanowią jednak tylko prognozę, potrzebną do porównania ofert. W toku realizacji umowy Zamawiający będzie zamawiał odczynniki w ilościach zgodnych z rzeczywistymi potrzebami Użytkownika. Zamawiający zastrzega sobie prawo do niewykorzystania całej kwoty umownej, z zastrzeżeniem, że Zamawiający gwarantuje Wykonawcy realizację dostaw o wartości nie mniejszej niż 40% kwoty umownej. Zamawiający, opisując przedmiot zamówienia, wymienił nazwę producenta oraz numery katalogowe odczynników, celem wskazania standardów jakościowych produktu oraz dokładnego określenia przedmiotu zamówienia. Jest to niezbędne z uwagi na to, że realizowane przez Zamawiającego badania są kontynuacją badań naukowych prowadzonych w jednostkach Zamawiającego. W celu zachowania ciągłości i jednorodności badań oraz zapewnienia miarodajnych wyników, Zamawiający zobowiązany jest do zapewnienia dostaw odczynników, na których badania te zostały rozpoczęte. W przypadkach, kiedy w opisie przedmiotu zamówienia wskazane zostały znaki towarowe, patenty lub pochodzenie, źródło lub szczególny proces, który charakteryzuje produkty dostarczane przez konkretnego Wykonawcę, oznacza to, że Zamawiający nie może opisać przedmiotu zamówienia w wystarczająco precyzyjny i zrozumiały sposób. W takich sytuacjach ewentualne wskazania na znaki towarowe, patenty, pochodzenie, źródło lub szczególny proces, należy odczytywać z wyrazami „lub równoważne”. Zamawiający, zgodnie z art. 99 ust. 6 Pzp, dopuszcza możliwość składania ofert równoważnych, tj. ofert na odczynniki o parametrach i właściwościach nie gorszych niż wyspecyfikowane przez Zamawiającego Załącznik nr 2 do SWZ (część 1-3). W przypadku oferowania produktu innego niż podany przez Zamawiającego, Wykonawca obowiązany jest wykazać w ofercie, że oferowane przez niego dostawy spełniają wymagania określone przez Zamawiającego poprzez podanie odpowiednio w Arkuszu asortymentowo-cenowym Załącznik nr 2 do SWZ (część 1-3), nazwy oferowanego produktu, nazwy producenta i numeru katalogowego, bądź innych cech jednoznacznie wskazujących na zaoferowane produkty. Odczynniki równoważne muszą: 1) Charakteryzować się wysokim stopniem czystości i składem chemicznym, gwarantującym uzyskiwanie prawidłowych oznaczeń i pozwalającym na kontynuację badań naukowych; 2) Posiadać skład oraz cechy jak odczynniki wyspecyfikowane w Załączniku nr 2 do SWZ (część 1-3), zgodnie z opisem równoważności, wskazanym w tym załączniku; 3) Posiadać pojemność i masę opakowań jak odczynniki wskazane w Załączniku nr 2 do SWZ (część 1-3), 4) Posiadać okres gwarancji nie krótszy niż w przypadku ich odpowiedników z Załącznika nr 2 do SWZ (część 1-3) Wykonawca będzie realizował przedmiot zamówienia sukcesywnie w ilościach wynikających z bieżących potrzeb Zamawiającego, każdorazowo w terminie określonym przez Wykonawcę w ofercie, nie dłuższym niż 50 dni roboczych (w dniach od poniedziałku do piątku w godzinach od 08:00 do 14:00 z wyłączeniem dni ustawowo wolnych od pracy) od daty przesłania zamówienia pocztą elektroniczną.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Termin składania ofert został skrócony z powodu składania ofert odbywającego się w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, w sposób określony w art. 63 ust. 1 Prawa zamówień publicznych.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33696500 Laborreagenzien
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33696300 Chemische Reagenzien
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Sukcesywna dostawa odczynników firm: 10XGenomiscs, „Illumina,Inc”, Magtivio lub równoważnych na potrzeby Jednostek Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu
Beschreibung: Sukcesywna dostawa odczynników firm: 10XGenomiscs, „Illumina,Inc”, Magtivio lub równoważnych na potrzeby Jednostek Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu; Ww. odczynniki należą do grupy 6 (tj. Podstawowe związki chemiczne do zastosowań laboratoryjnych); Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany ilościowo i rodzajowo w Arkuszu asortymentowo-cenowym (załącznik nr 2 części 1 do SWZ)
Optionen:
Beschreibung der Optionen: nie dotyczy
Los: LOT-0002
Titel: Sukcesywna dostawa odczynników firmy Bio-merieux lub równoważnych na potrzeby Jednostek Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu
Beschreibung: Sukcesywna dostawa odczynników firmy Bio-merieux lub równoważnych na potrzeby Jednostek Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu; Ww. odczynniki należą do grupy 1 (tj. Odczynniki do biologii komórkowej) oraz grupy 5 (tj. Odczynniki do detekcji oraz diagnostyki); Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany ilościowo i rodzajowo w Arkuszu asortymentowo-cenowym (załącznik nr 2 części 2 do SWZ)
Los: LOT-0003
Titel: Sukcesywna dostawa odczynników firmy Capricorn Scientific lub równoważnych na potrzeby na potrzeby Jednostek Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu
Beschreibung: Sukcesywna dostawa odczynników firmy Capricorn Scientific lub równoważnych na potrzeby na potrzeby Jednostek Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu; Ww. odczynniki należą do grupy 4 (tj. Odczynniki do izolacji, wykrywania oraz znakowania cząsteczek) 2. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany ilościowo i rodzajowo w Arkuszu asortymentowo-cenowym (załącznik nr 2 części 3 do SWZ)
648993-2026 - Competition
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Supplies
2. Procedure
Procedure
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: yes
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33696500 Laboratory reagents
Additional classification (cpv): 33696300 Chemical reagents
5. Lot
Lot: LOT-0001
Options:
Description of the options: nie dotyczy
Lot: LOT-0002
Lot: LOT-0003