648997-2026 - Ergebnis
Polen – Laborreagenzien – Dzierżawa analizatorów do badań: immunochemicznych, biochemicznych, z koagulologii, hematologicznych, analizy moczu i jego osadu, sortera do probówek wraz z dostawami: odczynników, kalibratorów, materiałów kontrolnych i eksploatacyjnych niezbędnych do wykonywania badań na wymienionych analizatorach oraz materiałów kontrolnych do oznaczeń
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dzierżawa analizatorów do badań: immunochemicznych, biochemicznych, z koagulologii, hematologicznych, analizy moczu i jego osadu, sortera do probówek wraz z dostawami: odczynników, kalibratorów, materiałów kontrolnych i eksploatacyjnych niezbędnych do wykonywania badań na wymienionych analizatorach oraz materiałów kontrolnych do oznaczeń
Beschreibung: Dzierżawa analizatorów do badań: immunochemicznych, biochemicznych, z koagulologii, hematologicznych, analizy moczu i jego osadu, sortera do probówek wraz z dostawami: odczynników, kalibratorów, materiałów kontrolnych i eksploatacyjnych niezbędnych do wykonywania badań na wymienionych analizatorach oraz materiałów kontrolnych do oznaczeń. Zamawiający podzielił przedmiot zamówienia na 6 pakietów. Zakres rzeczowy ujęty w Pakietach Nr 1–6 określa Formularz cenowy stanowiący Załącznik Nr 1 do SWZ, wymagane parametry przedmiotu zamówienia określono w Załączniku Nr 1 i Załączniku Nr 6.1-6.6 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 511932-2026
Interne Kennung: AE/ZP-27-64/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: 1. Postępowanie o udzielenie zamówienia prowadzone będzie przy użyciu Platformy Zakupowej https://platformazakupowa.pl/transakcja/1334744 (dalej: Platforma). 2. Ofertę składa się, pod rygorem nieważności, w formie elektronicznej za pośrednictwem Platformy. Oferta powinna być sporządzona w języku polskim. Ofertę należy złożyć według wzoru Formularza Ofertowego i Formularza Cenowego, dołączonych do SWZ, w formie elektronicznej. Szczegółowa instrukcja dla Wykonawców dotycząca złożenia oferty znajduje się na stronie internetowej pod adresami: https://platformazakupowa.pl/strona/1-regulamin oraz https://platformazakupowa.pl/strona/45-instrukcje 3. Komunikacja między Zamawiającym, a Wykonawcami w niniejszym postępowaniu odbywa się przy użyciu Platformy. We wszelkiej korespondencji związanej z niniejszym postępowaniem Zamawiający i Wykonawcy posługują się numerem postępowania określonym przez Zamawiającego na pierwszej stronie SWZ tj. AE/ZP-27-64/26. 4. Zamawiający informuje, że instrukcje korzystania z Platformy dotyczące w szczególności logowania, pobrania dokumentacji, składania wniosków o wyjaśnienie treści SWZ, składania ofert oraz innych czynności podejmowanych w niniejszym postępowaniu przy użyciu Platformy znajdują się w zakładce „Instrukcje dla Wykonawców" na stronie internetowej pod adresem: https://platformazakupowa.pl/strona/45-instrukcje. 5. Wymagania techniczne i organizacyjne wysyłania i odbierania dokumentów elektronicznych opisane zostały w „Regulaminie” oraz „Instrukcjach dla Wykonawców" zamieszczonych na stronie internetowej pod adresem: https://platformazakupowa.pl/strona/1-regulamin oraz https://platformazakupowa.pl/strona/45-instrukcje. W przypadku rozbieżności pomiędzy treścią regulaminu i instrukcji, o których mowa wyżej, a treścią SWZ zastosowanie mają zapisy SWZ. 6. Pozostałe informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których Zamawiający będzie się komunikował z Wykonawcami, oraz informacje o wymaganiach technicznych i organizacyjnych sporządzania, wysyłania i odbierania korespondencji określone zostały w pkt.15 SWZ. 7. Oferta oraz dokumenty i oświadczenia składane wraz z ofertą muszą być sporządzone i przekazane zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Rozwoju, Pracy i Technologii z dnia 23 grudnia 2020r. w sprawie podmiotowych środków dowodowych oraz innych dokumentów lub oświadczeń, jakich może żądać zamawiający od wykonawcy (Dz.U. z 2020r. poz. 2415 z póź.zm.) (dalej zwanym: Rozporządzeniem o podmiotowych środkach dowodowych oraz innych dokumentach lub oświadczeniach) oraz Rozporządzeniem Prezesa Rady Ministrów z dnia 30 grudnia 2020r. w sprawie sposobu sporządzania i przekazywania informacji oraz wymagań technicznych dla dokumentów elektronicznych oraz środków komunikacji elektronicznej w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego lub konkursie (Dz.U. z 2020r. poz. 2452) (dalej zwanym: Rozporządzeniem o dokumentach elektronicznych oraz środkach komunikacji elektronicznej).
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33696500 Laborreagenzien
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet Nr 1 - Dzierżawa zintegrowanego automatycznego systemu biochemiczno-immunochemicznego oraz systemu zintegrowanego wspomagającego wraz z dostawą: testów diagnostycznych, materiałów wzorcujących, kontrolnych i eksploatacyjnych do wymienionych systemów.
Beschreibung: Dzierżawa zintegrowanego automatycznego systemu biochemiczno-immunochemicznego oraz systemu zintegrowanego wspomagającego wraz z dostawą: testów diagnostycznych, materiałów wzorcujących, kontrolnych i eksploatacyjnych do wymienionych systemów. Szczegółowe wymagania do przedmiotu zamówienia określono w Załączniku Nr 6.1 do SWZ – w ilościach oznaczeń określonych w Załączniku Nr 1 – Formularz cenowy.
Interne Kennung: Pakiet Nr 1
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet Nr 2 - Odczynniki, kalibratory, materiały kontrolne i zużywalne do oznaczeń immunochemicznych wraz z dzierżawą analizatora.
Beschreibung: Dostawy odczynników, kalibratorów, materiałów kontrolnych i zużywalnych do oznaczeń immunochemicznych wraz z dzierżawą analizatora. Szczegółowe wymagania do przedmiotu zamówienia określono w Załączniku Nr 6.2 do SWZ – w ilościach oznaczeń określonych w Załączniku Nr 1 – Formularz cenowy.
Interne Kennung: Pakiet Nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet Nr 3 - Odczynniki, kalibratory, materiały kontrolne i zużywalne do badań z koagulologii wraz z dzierżawą analizatorów do tych badań
Beschreibung: Dostawy odczynników, kalibratorów, materiałów kontrolnych i zużywalnych do badań z koagulologii wraz z dzierżawą analizatorów do tych badań. Szczegółowe wymagania do przedmiotu zamówienia określono w Załączniku Nr 6.3 do SWZ – w ilościach oznaczeń określonych w Załączniku Nr 1 – Formularz cenowy.
Interne Kennung: Pakiet Nr 3
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet Nr 4 - Dzierżawa 2 analizatorów hematologicznych 5 diff wraz z dostawami: odczynników, kalibratorów, materiałów kontrolnych i eksploatacyjnych niezbędnych do wykonania morfologii krwi obwodowej w ilości 94 000 i retikulocytów w ilości 12 000 i kontrole do codziennej kontroli morfologii krwi na minimum dwóch poziomach. Dzierżawa analizatora do automatycznego wybarwiania ...
Beschreibung: Dzierżawa 2 analizatorów hematologicznych 5 diff wraz z dostawami: odczynników, kalibratorów, materiałów kontrolnych i eksploatacyjnych niezbędnych do wykonania morfologii krwi obwodowej w ilości 94 000 i retikulocytów w ilości 12 000 i kontrole do codziennej kontroli morfologii krwi na minimum dwóch poziomach. Dzierżawa analizatora do automatycznego wybarwiania rozmazów krwi wraz z dostawą odczynnika do barwienia preparatów w ilości niezbędnej do wybarwienia 7 200 preparatów. Szczegółowe wymagania do przedmiotu zamówienia określono w Załączniku Nr 6.4 do SWZ – w ilościach oznaczeń określonych w Załączniku Nr 1 – Formularz cenowy.
Interne Kennung: Pakiet Nr 4
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet Nr 5 - Dzierżawa w pełni automatycznego, zintegrowanego systemu do oznaczania parametrów fizyko-chemicznych i analizy ilościowej elementów upostaciowanych moczu wraz z oprogramowaniem zarządzającym pracą systemu, wraz z dostawami: odczynników, kalibratorów, materiałów kontrolnych i eksploatacyjnych niezbędnych do wykonania 26 000 oznaczeń testów parametrów fizyko-chemicznych moczu...
Beschreibung: Dzierżawa w pełni automatycznego, zintegrowanego systemu do oznaczania parametrów fizyko-chemicznych i analizy ilościowej elementów upostaciowanych moczu wraz z oprogramowaniem zarządzającym pracą systemu, wraz z dostawami: odczynników, kalibratorów, materiałów kontrolnych i eksploatacyjnych niezbędnych do wykonania 26 000 oznaczeń testów parametrów fizyko-chemicznych moczu oraz 26 000 badań cytometrycznych osadu moczu. Szczegółowe wymagania do przedmiotu zamówienia określono w Załączniku Nr 6.5 do SWZ – w ilościach oznaczeń określonych w Załączniku Nr 1 – Formularz cenowy.
Interne Kennung: Pakiet Nr 5
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet Nr 6 - Dzierżawa automatycznego sortera materiałów do badań laboratoryjnych
Beschreibung: Dzierżawa automatycznego sortera materiałów do badań laboratoryjnych. Szczegółowe wymagania do przedmiotu zamówienia określono w Załączniku Nr 6.6 do SWZ – w ilościach oznaczeń określonych w Załączniku Nr 1 – Formularz cenowy.
Interne Kennung: Pakiet Nr 6