2. Verfahren
Verfahren
Titel: Przewozy autobusowe w publicznym transporcie zbiorowym na linii komunikacyjnej Kamień Pomorski – Golczewo - Kamień Pomorski, obejmującej połączenia komunikacyjne na sieci dróg publicznych na obszarze powiatu kamieńskiego, gmin Kamień Pomorski, Golczewo, dla której organizatorem publicznego transportu zbiorowego jest Powiat Kamieński.
Beschreibung: usługi publiczne transportu zbiorowego - autobusowego
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60112000 Öffentlicher Verkehr (Straße)
Zusätzliche Einstufung (cpv): 60112000 Öffentlicher Verkehr (Straße)