649008-2025 - Wettbewerb
Polen – Kühl- und Lüftungseinrichtungen – Dostawa wraz z robotami budowlanymi w ramach realizacji zadania pn.: "Modernizacja instalacji wentylacji i klimatyzacji bloku operacyjnego w Mazowieckim Szpitalu Bródnowskim Sp. z o.o. - Oddział Attis
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa wraz z robotami budowlanymi w ramach realizacji zadania pn.: "Modernizacja instalacji wentylacji i klimatyzacji bloku operacyjnego w Mazowieckim Szpitalu Bródnowskim Sp. z o.o. - Oddział Attis
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa wraz z robotami budowlanymi w ramach realizacji zadania pn.: "Modernizacja instalacji wentylacji i klimatyzacji bloku operacyjnego w Mazowieckim Szpitalu Bródnowskim Sp. z o.o. - Oddział Attis”, którego szczegółowy przedmiot zamówienia stanowi PFU – załącznik nr 3b do SWZ (Program funkcjonalno – użytkowy dla zadania inwestycyjnego pn. „Modernizacja instalacji wentylacji i klimatyzacji Bloku Operacyjnego w Mazowieckim Szpitalu Bródnowskim Sp. z o.o. - Oddział Attis”) oraz zestawienie kosztów – załącznik nr 3a do SWZ.
Interne KennungMSB/PN/64/09/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten VerfahrensUzasadnienie skróconego terminu składania ofert: Przedmiotowe zamówienie jest wspófinansowane ze środków przyznanych przez Województwo Mazowieckie, na podstawie zawartej umowy nr W/UMWM-UU/UM/NW/3585/2024 między Województwem Mazowieckim, a Zamawiającym na ww. zadanie. Ze względu na obowiązek wykonania części zamówienia w kwocie 9,76% w I terminie realizacji do 30.11.2025 r. jedynie tryb skrócony umożliwia realizację przedmiotowego zamówienia.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42500000 Kühl- und Lüftungseinrichtungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45215140 Bau von Krankenhauseinrichtungen, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 45450000 Sonstige Baufertigstellungsarbeiten
5. Los
LosLOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45215140 Bau von Krankenhauseinrichtungen, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 45215140 Bau von Krankenhauseinrichtungen, 45450000 Sonstige Baufertigstellungsarbeiten, 45331200 Installation von Lüftungs- und Klimaanlagen