See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa ciepła z sieci ciepłowniczej wraz z usługą przesyłową do budynku Śląskiego OW NFZ w Katowicach przy ul. Kossutha 13
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa ciepła z sieci ciepłowniczej wraz z usługą przesyłową do budynku Śląskiego OW NFZ w Katowicach przy ul. Kossutha 13, zgodnie z zasadami określonymi w zaproszeniu do negocjacji, w tym w formularzu opis przedmiotu zamówienia. Opis przedmiotu zamówienia określa wymagania jakościowe, o których mowa w ustawie pzp. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera formularz opis przedmiotu zamówienia, stanowiący integralną część zaproszenia do negocjacji.
Interne Kennung: 1/zwr/2025
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09300000 Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie
Zusätzliche Einstufung (cpv): 65300000 Stromversorgungsunternehmen und zugehörige Dienste
5. Los
Los: LOT-0001