See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Gospodarenje otpadom podgrupe 17 01 - neopasni otpad
Beschreibung: Gospodarenje otpadom podgrupe 17 01 – neopasni otpad
Interne Kennung: 7A73/26/DK
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otvoreni postupak
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90510000 Beseitigung und Behandlung von Siedlungsabfällen
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Predmet ove nabave je nabava usluge gospodarenja otpadom ključnog broja 17 01 01 - beton (betonski pragovi) koja uključuje uslugu: sakupljanja (preuzimanje otpada u posjed), utovara i vaganja, prijevoza, istovara, skladištenja i konačne oporabe otpada ključnog broja otpada 17 01 01 - beton, određeno prema Katalogu otpada, dodatak X., Pravilnika o gospodarenju otpadom (NN 106/22, 138/24, 108/25) s namjerom sklapanja okvirnog sporazuma s dva (2) gospodarska subjekta na razdoblje do dvije (2) godine.
649011-2026 - Competition
Croatia – Refuse disposal and treatment – Gospodarenje otpadom podgrupe 17 01 - neopasni otpad
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Services
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: 7A73/26/DK
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Otvoreni postupak
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90510000 Refuse disposal and treatment
5. Lot
Lot: LOT-0000