2. Verfahren
Verfahren
Titel: Lokale Jeugdzorg Gemeente Lelystad 2026 - 2030 - Perceel 2 KBC
Beschreibung: Dit perceel is gericht op de groep jeugdigen die als gevolg van chronische en complexe problematiek niet kunnen deelnemen aan (speciaal) onderwijs. Deze groep heeft langdurig behoefte aan een alternatief voor onderwijs in de vorm van dagbesteding of dagbehandeling. Jeugdhulpaanbieders voor dit perceel bieden voor een periode van 4,5 jaar een dekkend, en zoveel mogelijk lokaal (in de nabijheid van het thuis van de jeugdigen), en geïntegreerd aanbod van dagbesteding en -behandeling voor twee groepen jeugdigen: 1. Jeugdigen die gezien de aard van hun problematiek langdurig niet in bestaande voorzieningen voor (speciaal) onderwijs kunnen deelnemen. 2. Jeugdigen zonder onderwijsperspectief, die ondersteuning kunnen ontvangen vanuit de Wlz. € 17.000.000,00
Interne Kennung: 2025-23
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: SAS-procedure met EMVI-criterium voor Perceel 1, Perceel 2, Perceel 4. Perceel 3A en Perceel 3B zijn een toetredingsprocedure en hebben een aparte procedure hier op TenderNed.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85311300 Kinder- und Jugendfürsorgeleistungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 85312500 Rehabilitation, 85323000 Kommunaler Gesundheitsdienst
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Perceel Kinderbehandelcentrum
Beschreibung: Conform aanbestedingsdocumenten. 17.000.000,-
Interne Kennung: 1