2. Verfahren
Verfahren
Titel: Przewóz osób z niepełnosprawnościami do Środowiskowych Domów Samopomocy wraz z odwiezieniem tych osób do miejsca zamieszkania - zamówienie polegające na powtórzeniu podobnych usług do zamówienia podstawowego OR-10.271.70.2023.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest usługa przewozu około 120 osób niepełnosprawnych do Środowiskowych Domów Samopomocy, wraz z odwiezieniem tych osób do miejsca zamieszkania, na terenie Gminy Miejskiej Kraków, na zasadach określonych w umowie. 2. Usługi przewozu będą świadczone od 1 stycznia 2026 r. do 30 czerwca 2027 r. w dni robocze od poniedziałku do piątku, z wyłączeniem dni świątecznych, w dniach funkcjonowania Środowiskowych Domów Samopomocy. 3. Przewidywany do wykonania zakres przewozu określa się liczbą około 2 160 sztuk abonamentów miesięcznych, tj. jeden abonament miesięczny upoważnia jedną osobę niepełnosprawną do korzystania z przewozów w ciągu jednego miesiąca kalendarzowego, z zastrzeżeniem § 5 ust. 8, 10 i 12 umowy. 4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera umowa wraz z załącznikami (nr W/I/4064/SZ/1030/2025 z 30 grudnia 2025 r.).
Vorherige Bekanntmachung: 820356-2025
Interne Kennung: OR-10.271.95.2025
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60130000 Personensonderbeförderung (Straße)
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Przewóz osób z niepełnosprawnościami do Środowiskowych Domów Samopomocy wraz z odwiezieniem tych osób do miejsca zamieszkania - zamówienie polegające na powtórzeniu podobnych usług do zamówienia podstawowego OR-10.271.70.2023