649158-2026 - Wettbewerb
Polen – Elektrizität – ZAKUP ENERGII ELEKTRYCZNEJ PRZEZ UCZESTNIKÓW GRUPY ZAKUPOWEJ POWIATÓW RACIBORSKIEGO, RYBNICKIEGO I WODZISŁAWSKIEGO
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: ZAKUP ENERGII ELEKTRYCZNEJ PRZEZ UCZESTNIKÓW GRUPY ZAKUPOWEJ POWIATÓW RACIBORSKIEGO, RYBNICKIEGO I WODZISŁAWSKIEGO
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup energii elektrycznej przez Zamawiającego o łącznym szacunkowym wolumenie 13 397 367 kWh (+/- 10%) w okresie dostaw, tj. od dnia 01.01.2027 roku do dnia 31.12.2027 roku.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09310000 Elektrizität
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: +10% Zamawiający zastrzegają sobie prawo do jednostronnego w ramach prawa opcji rozszerzenia zamówienia w ilości nie większej niż 10% łącznego wolumenu będącego przedmiotem postępowania. Realizacja prawa wynikającego z opcji odbywała się będzie w sposób automatyczny poprzez zużycie energii przez poszczególne PPE i ich jej późniejsze rozliczanie przez Wykonawcę.