649166-2026 - Wettbewerb
Niederlande – Abwasser- und Abfallbeseitigungs-, Reinigungs- und Umweltschutzdienste – Raamovereenkomst voor onderhoud en renovatie van IBA-systemen
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst voor onderhoud en renovatie van IBA-systemen
Beschreibung: Waterschap Scheldestromen is voornemens een raamovereenkomst te sluiten met één opdrachtnemer voor het uitvoeren van preventief en correctief onderhoud en renovatiewerkzaamheden aan IBA-systemen in diverse gemeenten in de provincie Zeeland. De werkzaamheden hebben betrekking op 177 IBA-systemen, waaronder systemen met tanks en helofytenfilters, verspreid over de gemeenten Goes, Hulst, Middelburg, Reimerswaal, Sluis, Terneuzen en Tholen. De opdracht omvat onder meer periodiek preventief onderhoud, het opsporen en verhelpen van storingen, het beschikbaar stellen van een 24-uursstoringsdienst, het verwijderen en afvoeren van slib, het uitvoeren van metingen en controles, het registreren en rapporteren van onderhouds- en storingsgegevens en het uitvoeren van renovatiewerkzaamheden. Renovaties kunnen als optie binnen de raamovereenkomst worden opgedragen en bestaan onder meer uit werkzaamheden aan besturingen, elektrotechnische componenten, leidingwerk in en rondom de tanks en civieltechnische reparaties. Het volledig vervangen van IBA-systemen valt buiten de scope van de opdracht. De raamovereenkomst heeft een initiële looptijd van twee jaar en kan eenmaal met twee jaar worden verlengd. De beoogde ingangsdatum is 1 januari 2027. Gunning vindt plaats op basis van de beste prijs-kwaliteitverhouding.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zie aanbestedingsleidraad
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90000000 Abwasser- und Abfallbeseitigungs-, Reinigungs- und Umweltschutzdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90400000 Dienstleistungen in der Abwasserbeseitigung, 90513600 Schlammbeseitigung, 90513700 Schlammtransport
5. Los
Los: LOT-0000
2. Procedure
Procedure
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Zie aanbestedingsleidraad
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90000000 Sewage, refuse, cleaning and environmental services
Additional classification (cpv): 90400000 Sewage services, 90513600 Sludge removal services, 90513700 Sludge transport services
5. Lot
Lot: LOT-0000