2. Verfahren
Verfahren
Titel: Nákup a dodanie elektrických vozidiel
Beschreibung: Predmetom zákazky je dodanie nových osobných elektrických vozidiel typu SUV – 12 ks a úžitkového vozidla (dodávky) s elektrickým pohonom – 1 ks vrátane súvisiacich služieb, najmä zabezpečenia záručného servisu. Súčasťou predmetu zákazky je: - dodanie nových motorových vozidiel kategórie M1 (osobné SUV) a N1 (ľahké úžitkové vozidlo – dodávka), pričom vymedzenie nového vozidla vrátane prípustnej predchádzajúcej registrácie a najazdených kilometrov je uvedené v Prílohe č. 13 týchto súťažných podkladov, - dodanie všetkých dokladov potrebných na prihlásenie a prevádzku vozidiel v Slovenskej republike, - poskytnutie záruky na vozidlá, vrátane záruky na trakčnú batériu, - zabezpečenie záručného servisu zahŕňajúceho pravidelné výrobcom predpísané servisné prehliadky vrátane materiálu a práce, - zabezpečenie dostupnosti autorizovaného záručného servisu pre všetky ponúkané značky a typy vozidiel vo vzdialenosti najviac 100 km od sídla verejného obstarávateľa (Bulharská 39, 917 01 Trnava), GPS súradnice 48°21'36.3"N 17°35'51.3"E. Vzdialenosť sa určí podľa najkratšej cestnej trasy zobrazenej v aplikácii Google Maps ku dňu predloženia dokladov úspešným uchádzačom v rámci súčinnosti potrebnej na uzavretie kúpnej zmluvy, s presnosťou na 0,1 km. Zoznam servisných stredísk a doklady preukazujúce ich autorizáciu sa predkladajú podľa bodu 30.8 týchto súťažných podkladov; nie sú súčasťou ponuky. Požadovaná autorizácia a dostupnosť servisu musia byť zabezpečené počas príslušného obdobia servisného plnenia aj pri zmene servisného strediska. Pri zmene servisného strediska počas plnenia zmluvy sa vzdialenosť overí ku dňu predloženia dokladov o náhradnom servisnom stredisku kupujúcemu. Dodávané vozidlá musia byť plne elektrické (BEV) a musia spĺňať všetky všeobecne záväzné právne predpisy platné v Slovenskej republike a Európskej únii, vrátane požiadaviek na schválenie vozidiel na prevádzku v cestnej premávke. Technické požiadavky na vozidlá sú bližšie špecifikované v Prílohe č. 13 Súťažných podkladov. Predmet zákazky zahŕňa aj dopravu vozidiel do miesta plnenia, zaškolenie obsluhy v rozsahu nevyhnutnom pre riadne užívanie vozidiel a odovzdanie vozidiel v plne funkčnom stave pripravenom na prevádzku. Grafický návrh, výroba a aplikácia vonkajšieho polepu vozidiel nie sú predmetom tejto zákazky. Uchádzač náklady na tieto plnenia nezahŕňa do ponukovej ceny. Vozidlá sa dodávajú bez vonkajšieho polepu zabezpečovaného kupujúcim; jeho absencia nie je vadou ani nedorobkom a nie je dôvodom na odmietnutie prevzatia vozidla. Dodanie, prevzatie a úhrada vozidiel nie sú podmienené odovzdaním polepového materiálu verejným obstarávateľom ani vykonaním polepu. Nevykonanie polepu nie je porušením povinností predávajúceho a nezakladá nárok na uplatnenie zmluvných sankcií. Zverejnené ilustračné fotografie polepov nie sú podkladom na ocenenie ani prevzatie vozidiel.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144900 Elektrofahrzeuge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50110000 Reparatur und Wartung von Kraftfahrzeugen und zugehörigen Ausrüstungen
5. Los
Los: LOT-0001