2. Verfahren
Verfahren
Titel: Levering Werktuigmachines
Beschreibung: De huidige machines sluiten niet langer volledig aan bij de hedendaagse onderwijspraktijk. Het huidige machinepark voor de verspaningsafdeling bestaat uit elf (11) conventionele draaibanken, vijf (5) conventionele freesbanken, twee (2) CNC-freesbanken en twee (2) CNC-draaibanken. Opdrachtgever wenst dit machinepark uit te breiden en gedeeltelijk te vernieuwen. Opdrachtgever wenst drie (3) conventionele/CNC-freesmachines en één (1) CNC-draaibank met Y-as aan te schaffen, inclusief plaatsing en ingebruikstelling. Voor een volledig inzicht en de daaraan te stellen voorwaarden en eisen, wordt verwezen naar het bij deze documenten behorende programma van Eisen, opgenomen als bijlage 1. De geraamde waarde voor perceel 1 van deze aanbesteding bedraagt € 300.000,- exclusief btw. Voor perceel 2 van deze aanbesteding bedraagt de raming € 100.000,- exclusief btw. Deze schatting is gebaseerd op basis van een zorgvuldige opgestelde raming. De aanbesteding omvat de levering, plaatsing en inbedrijfstelling van in totaal drie (3) conventionele/CNC freesmachines en één (1) CNC-draaibank.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42600000 Werkzeugmaschinen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42621100 CNC-Drehmaschine, 42623000 Fräsmaschinen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Levering Conventionele/CNC Freesmachines
Beschreibung: Zie Aanbestedingsleidraad. Betreft levering van drie (3) Conventionele/CNC Freesmachines die zowel conventioneel als CNC te bedienen/gebruiken zijn.
Interne Kennung: 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42623000 Fräsmaschinen
Los: LOT-0002
Titel: CNC-Draaibank met Y-as inrichting
Beschreibung: Zie Aanbestedingsleidraad Betreft levering van één (1) CNC-draaibank met Y-as inrichting.
Interne Kennung: 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42621100 CNC-Drehmaschine
2. Procedure
Procedure
Title: Levering Werktuigmachines
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 42600000 Machine tools
Additional classification (cpv): 42621100 CNC lathe, 42623000 Milling machines
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: 1
Additional classification (cpv): 42623000 Milling machines
Lot: LOT-0002
Internal identifier: 2
Additional classification (cpv): 42621100 CNC lathe