2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawy mięsa i wyrobów wędliniarskich w 2026 r.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy mięsa i wyrobów wędliniarskich do jednostek organizacyjnych Służby Więziennej tj. ZK Kłodzko, ZK Strzelin, AŚ Świdnica i AŚ Dzierżoniów. postępowanie zostało podzielone na dwie części: Cześć I- produkty z mięsa drobiowego, część II - produkty z mięsa wieprzowego. Asortyment i ilości zostały podane załącznikach 1-2 do SWZ. Artykuły powinny być wyprodukowane zgodnie z Polską Normą lub równoważną oraz winne spełnić wymagania zawarte w załączniku nr 1-2 do SWZ.
Interne Kennung: D/Kw.2232.10.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Postępowanie jest prowadzone w trybie przetargu nieograniczonego (art 132-139 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo Zamówień Publicznych tekst jedn.: Dz. U. z 2024 r. poz. 1320)
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15100000 Tierische Erzeugnisse, Fleisch und Fleischerzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Produkty z mięsa drobiowego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy mięsa i wyrobów wędliniarskich drobiowych do jednostek organizacyjnych Służby Więziennej tj. ZK Kłodzko, ZK Strzelin, AŚ Świdnica i AŚ Dzierżoniów, w asortymencie i ilościach podanych w poszczególnych załącznikach od 1 do SWZ. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do Specyfikacji Warunków Zamówienia umieszczony na stronie prowadzonego postępowania.
Interne Kennung: Cześć I
Haupteinstufung (cpv): 15131135 Geflügelwürste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15100000 Tierische Erzeugnisse, Fleisch und Fleischerzeugnisse
Menge: 41 950 Kilogramm
Los: LOT-0002
Titel: Produkty z mięsa wieprzowego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy mięsa wieprzowego i wyrobów wędliniarskich wieprzowych do jednostek organizacyjnych Służby Więziennej tj. ZK Kłodzko, ZK Strzelin, AŚ Świdnica i AŚ Dzierżoniów. Asortyment i ilości zostały podane załącznikach 2 do SWZ. Artykuły powinny być wyprodukowane zgodnie z Polską Normą lub równoważną oraz winne spełnić wymagania zawarte w załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: Część II
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15131130 Würste
Menge: 68 890 Kilogramm