See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Bränslehantering KVV
Beschreibung: För Jämtkrafts räkning vid kraftvärmeverket Lugnvik i Östersund utföra arbeten såsom påfyllning av bränslefickor, lastning av flisbilar, stackning av bränslen, förflyttning av krossat material, viss snöröjning, renhållning, lossning och lastning av varor på lastbil och hjälp vid tunga lyft. Arbete på obekväma arbetstider förekommer.
Interne Kennung: Jämt25/1165
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60182000 Vermietung von Schwerlastwagen mit Fahrer
5. Los
Los: LOT-0000